Skocz do zawartości

Gotham


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 325
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jest dobrze, tylko mam nadzieję, że nie odstawią na boczny tor pingwina i wątków z pierwszego sezonu. Mam nadzieję, że nie będzie to teatr jednego aktora nomen omen. No i wierzę, że mają jakiś pomysł zarówno na ten sezon jak i całość. Ktoś wie ile planują sezonów? Tak czy siak jako fan gacka i uniwersum będę oglądał tyle ile będzie.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, fantastyczny odcinek a gość grający Jokera to pie.przony geniusz.

Na razie wygląda na to, że Heller wziął sobie do serca krytykę i szykuje się wspaniały sezon, niekoniecznie skupiający się tak jak poprzednio na Pingwinie.

Przygody Bruce'a i Alfreda też coraz ciekawsze.

Odnośnik do komentarza

Ja po drugim odcinku jestem optymistycznie nastawiony  ^_^ Mam nadzieję, że serial z odc na odc będzie coraz lepszy.

Barbara już tak nie denerwuje, gdy słyszę śmiech rudego tworzy mi się banan na twarzy i widzę potencjał w tej postaci, a Bruce hmmmm może będzie lepszy jak podrośnie.

Tak mi się zdaje ale chyba zatrudnili jakiegoś dodatkowego muzyka, bo co jakaś scena lepsza to muzyka nadaje odpowiedni ton i to słychać. Fajne wstawki dodają dla fanów przedstawiające kto się pojawi w dalszej części serialu. Widać, że wzięli krytykę do serca i starają się wprowadzić Gotham na właściwe tor, taki jaki powinien być od początku.  

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

xDDDDDD nie wiem co napisac, szok rodem z gry o tron ale teraz tym bardziej mam obawy:

 

 

co do tego kto bedzie prawdziwym jokerem i czy czasem nie rozwiaza tego tak, ze wszystkim znany joker to tak na prawde podrobka jeroma na wzor relacji cloud-zack z ff7 - zawiode sie wtedy strasznie jak sie okaze ze on sie na kims inspirowal

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

szkoda Żuroma ;/ Myślałem że będzie drugim złym po Pingwinie i z czasem wysunie się na pierwszy plan. 

 

btw ten Galavan to nie jest ktoś związany z Trybunałem Sów?

 

 

 

 

wszystko na to wskazuje, że jego rodzina wchodzi w skład Trybunału sów. Twórcy dawali fajne ester eggi naprowadzające, że niedługo zawita do serialu Trybunał Sów   ^_^

 

Szkoda że Jerome umarł, zapowiadał się bardzo fajnie no ale cóż, dobry twist  ^_^ Może w końcu rozwiną Riddlera jakoś a nie...

 

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Obejrzałam 4 odcinki pierwszego sezonu i jetem zdziwiona, że pozwolili komuś tak s(pipi)ić temat. Gordon beznadziejnie obsadzony, większość aktorów bezpłciowa, serial dziwnie wyreżyserowany, niektóre sceny są tak tandetne, że aż bolą (i proszę tego nie nazywać groteską lub przerysowaniem - to jest zwykła tandeta).

Jedyne co tu jest dobre to miasto Gotham, które wygląda świetnie i oddaje klimat uniwersum chyba najlepiej z dotychczasowych ekranizacji, oraz epicki Pingwin - w sumie tylko dla jego historii jeszcze oglądam ten crap.

 

Forumku, czy dalej jest lepiej, czy szkoda czasu?

 

 

No i sorry, ale Catwoman jest tylko jedna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...