Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Link juz nie dziala Pryx. Ten od Adiego jeszcze dziala. Jak dla mnie to Hardline to dlc za 250zl/450zl(razem z premium)z wycietymi czolgami. Nie wiem po co oni dali odrzutowce skoro swat nie ma dostepu do odrzutowcow.

Odnośnik do komentarza

Po gameplayu wrzuconym wyżej moje zainteresowanie tym tytułem nieco ochłonęło. Drętwa fizyka motorów i samochodów policyjnych w ciasnych miejskich mapach nie sprawdza się w ogóle. Przynajmniej takie sprawia wrażenie na tym filmiku. Jedynie co może wpłynąć na możliwość zakupy to społeczność jaka powstanie wokół tej gry a mianowicie ilu znajomych będzie w to grało.

Odnośnik do komentarza

Jak będzie tak samo "dopracowana" jak 4ka, to wstrzymam się z pół roku z kupnem

 

Ni no co ty przecież kod na pewno jest świeży więc wszystkie poprawki już będzie gra zawierała :)

 

Beta dla PS4 w przyszłym tygodniu ?!

 

The Battlefield Hardline beta will supposedly include "two new game modes" playable on a map called High Tension. Separately, an unspecified "source" told IGN that the Battlefield Hardline beta is indeed real and coming to the PS4. It's unclear if the rumored Battlefield Hardline beta will be exclusive to the PS4 or if PC and Xbox owners will also get a shot at it.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem ta gra to wprawka Viscerala w używaniu Frostbite która wyszła na tyle dobrze, że EA postanowiło dorobić parę $ małym kosztem i wydać to jako pełnoprawną grę. Nawet jak sprzedadzą relatywnie mało kopii to i tak zarobią. Nad BF:H na pewno się nie napracowali (i nie wykosztowali), skoro 80% gry to copy-paste z BF4 (fizyka, bronie, layout, modele budynków, częściowo pojazdy itd). Książkowy przykład skoku na kasę.

Odnośnik do komentarza

 

Według Jackfrags gra powstaje już od 2 lat !!! 

Zielu, bf4 tez byl w produkcji ponad 2 lata i co z tego? ;)

 

 

No tak ale z BF4 mieliśmy nowy engine który trzeba było okiełznać :) oczywiście to nie wymówka ale... więc liczę że te same błędy nie będą popełnione w tym przypadku bo chyba Kopiuj Wklej nie da się z(pipi)ać...chyba 

Odnośnik do komentarza

 

 

Według Jackfrags gra powstaje już od 2 lat !!! 

Zielu, bf4 tez byl w produkcji ponad 2 lata i co z tego? ;)

 

A ja od trzech lat buduję domek dla młodej na działce. To żaden wyznacznik jakości finalnego produktu, a nawet jego pracochłonności. Tylko marketingowy bełkot.

 

hehe :))))))))))

Ja od roku wymieniam listwę progową w pokoju dzieciaków... no ale jak będzie za(pipi)ista i bezbłędna jak już się w końcu uda! niewyobrażalne!

Nie wiem czy już ktoś deklarował - nie kupię tego szitu na premierę - niech Potwór Spagetti będzie mi świadkiem!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...