Skocz do zawartości

Battlefield Hardline


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro ci popularni jutuberzy pokaza pewnie swoje gempleje z tego nowego bfa.Piechota pewnie będzie odgrywała główną role,ale jeśli nie zmienia tej mechaniki strzelania przy CQ to bieda.Giniecie instantowe nikomu frajdy nie sprawia.

 

Znani jutuberzy byli już zaproszenie ponad 6 miesięcy temu i mieli się wypowiedzieć co im się podoba a co trzeba zmienić. Podobno większość pomysłów została wprowadzona w życie. Trochę mnie to martwi bo jakim prawem parę osób ma taki wpływ na grę ? 

Odnośnik do komentarza

Z reguly youtube'rzy, to fani Battlefield'a (weterani), a w szczegolnosci BC2 czy Bf3. Wiekszosc z nich, jednoglosnie twierdzi, ze najnowsza odslona Bf jest ta najgorsza. Dlatego tworcy, jesli sugeruja sie ich opiniami, to raczej nie mam powodow do obaw. Lepiej, zeby na gre wplyw mieli "hardkorowcy", niz masa ludzi, nieobeznanych w temacie, ktora wypelnia jakies durne ankiety na Battlelog'u. LIcze na to, ze w padzierniku bedzie koniec udreki z BF4, a Hardline stanie sie grywalnym, miodnym tytulem. Niewyobrazam sobie, zebu poraz trzeci spier%6lili sprawe. To wykluczone... chyba  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Bronie, gadżety itd...

 

Nieco gameplaya:

 

Cytat za JackFrags:

 

Battlefield Hardline BETA is now available to PC and PS4 users. You must have origin for PC! Sign ups are limited so good luck!

PS4 users can access the beta through their console by highlighting their copy of BF4!

There may be access issues because the website is being slammed but hang in there!

Edytowane przez hansior111
Odnośnik do komentarza

Załapałem się na betę, bo gry jeszcze nie ma dostępnej. Beciarze dostaną maila. Cytuje We hope to see you on the streets of Battlefield Hardline soon. We will be sending you an email to let you know if you get in.

 

PS Wybacz jesli Tobie chodzi i wersje na PC bo ja mówię o PS4

Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...