Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Orzech to dla beki wrzucił, nikt tego nie będzie oglądać po takich bombach prawdy ;)

 

 

EDYTA:

 

"Nie bierzcie tego do siebie, że to jest 30 klatek, może coś tu zostanie zmienione, może coś tu da ten day one patch"

 

 

Skąd on się urwał  :woot:

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ze sklepu MS - czyżby planowali jakiś duże DLC?

 

 

 

From the breezy back country to the frenzied mean streets, Forza Horizon 2 gets you behind the wheel for an open-world racing adventure like no other. Challenge your friends or go solo as you tear it up on the roads of southern Europe, plow through fields and forests in California, or smash down fences on the dirt trails in Australia. Your road, your rules.

 

http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Forza-Horizon-2-for-Xbox-One/productID.308245400?ClickID=cpsxiwfqxlzl4epelwszfxw7vwxziepelzzk

Odnośnik do komentarza

zgadza się. wrog pewnie coś już szykuje.

wrog za mało na razie pograł jeszcze, bo Destiny go nie chce wypuścić ze swych szponów :) Na weekend pewnie coś napiszę dopiero, ale wrażenia oczywiście bardzo pozytywne. Głównie w Subaru sobie śmigałem i robiłem mistrzostwa z grupy Rally. Zawody cross country dają wówczas sporo radochy.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

chłopcze, rozczarowałeś mnie :P zostaw te pif paf blasterki i do roboty albo Fujiego zwerbuj :D

dobrze że jeszcze tydzień, później czekanie do północy i jechane.

noty ładne zbiera, tu nie ma zaskoczenia. co do wpisu, Australia? albo spoiler przez głupotę albo jakieś nieporozumienie ale bezdroża kangurowa aż się proszą o terenowe szaleństwo. Cali też pięknie, crusing wzdłuż wybrzeża jakimś spyderem. oby oby.

Odnośnik do komentarza

chłopcze, rozczarowałeś mnie :P zostaw te pif paf blasterki i do roboty albo Fujiego zwerbuj :D

dobrze że jeszcze tydzień, później czekanie do północy i jechane.

noty ładne zbiera, tu nie ma zaskoczenia. co do wpisu, Australia? albo spoiler przez głupotę albo jakieś nieporozumienie ale bezdroża kangurowa aż się proszą o terenowe szaleństwo. Cali też pięknie, crusing wzdłuż wybrzeża jakimś spyderem. oby oby.

 

Albo debil jechal po bezdrozach Wloch, zobaczyl skill kangaroo i pomyslal ze w Australii jest, niektorzy recenzenci to najwieksi casuale w branzy wiec nie zdziwilbym sie :D

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...