Skocz do zawartości

Divinity: Original Sin


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie niby straszyli wymaganiami, skoro te od początku nie były jakieś wygórowane? Też nie mam blaszaka wysokich lotów, w dodatku nadal używam na nim XP, a gra śmiga mi przyzwoicie.

 

W pudełkowej wersji nie ma dodatków. Tylko edycja kolekcjonerska zawiera takowe.

Odnośnik do komentarza

>patrzy na tył pudełka

 

"core 2 duo i geforce z 512 mb ramu"

 

No faktycznie, petarda. A gra jest bardzo ładna. Na ekranie dzieje się dużo, rozbłyski, nie rozbłyski, efekty cząsteczkowe i inne duperele. Jeżeli ktoś chce mi wmówić, że Divinity Original Sin wygląda jak gra z 2008 roku... no to mi nie wmówi. Wystarczy włączyć w opcjach obracanie kamerą w 3d, przybliżyć trochę kamerę i nacieszyć oczy szczegółami wylewającymi się z telewizora.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać, że strasznie mnie zaczyna irytować ten system papier-nożyce-kamień. Koncept dyskusji między postaciami był świetny w założeniach, ale w przypadku AI jest on kompletnie beznadziejny. Prawie 20min spędziłem co chwilę wczytując grę, gdyż musiałem poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania, ale mój kompan nie dość, że nieustannie się spierał przy błędnych odpowiedziach, to jeszcze miał farta i wygrywał RPS. Mało tego, często po wczytaniu gry mógł mieć on zupełnie inne zdanie niż wcześniej.

 

Przydałoby się też jakieś wyróżnienie kwestii dialogowych, które już przeprowadziliśmy. Ściany tekstu są tu pokaźne, ale nie zawsze się pamięta o czym się z NPC już gadało, a o czym nie, przez co łatwo przeoczyć, że pojawiło się coś nowego, szczególnie jeśli nie jest to związane z questem.

 

I za cholerę nie mogę się przestawić, że kolor niebieski itemów to "uncommon", a zielony to "rare". :P

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że gra działa mi na karcie intel hd, a nie dedykowanym geforce, którego mam ustawionego jako domyślny procesor graficzny. Mieliście taki problem? Da radę to jakoś przestawić?

 

e: udało mi się rozwiązać problem. Zaktualizowałem sterowniki i przestawiłem w biosie opcję Secure Boot Device na disabled

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...