Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Są gry dla których warto kupić konsole i Halo jest na pewno jedną z nich. Nie podoba mi się myśl że cała moja ulubiona seria jest dostępna na pc chociaż nie ma z tą platforma nic wspólnego. I tyle. Myślę że kto chciał w Halo zagrać i tak już to zrobił. 

Czego nie ma nic wspólnego? Pierwsze dwie części ukazały się na PC. Ja osobiście nie wierzę w pojawienie się tej kolekcji na PC. Ta składanka to będzie silny argument za kupnem One i MS raczej nie wypuści tego ot tak na inne platformy.

 

Szczerze wątpię, żeby ta kolekcja kiedykolwiek pojawiła się na PC. Microsoft nie strzeli sobie w stopę w ten sposób - podobnie jak Gearsów, czy Forzy nie wydaje na PC, podobnie to zostanie w takiej postaci na Xboxie One ;)

Pierwsze Gearsy były na PC i to nawet w wersji dopakowanej z jednym bossem więcej.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

W Halo 2 będzie 30 czaszek do odblokowania. W menu będzie można stawić osobne ustawienia pada dla każdej z gier albo uniwersalny dla wszystkich.

 

Druga zremasterowana mapa to Coagulation - będą tam do użycia Gungoose.

 

iXS9JXy1nqh7O.gif

 

iLhZZw4GlLmEU.gif

 

9WftZmx.png

 

ayqnni.gif

 

ibnoKXHREavaxq.gif

 

iTi0FSJg8BOSO.gif

 

ie7Qdv4utpZjI.gif

 

2ev5ir6.jpg

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

"I have had many names in this long war. The humans knew me as the destroyer. To the Covenant, I was Supreme Commander. The Prophets named me Arbiter. And your Master Chief calls me Friend. How well do you know your friend, human. And what will you call me when you learn the truth of what I have done."

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kolejny raz animowane terminale zniszczą system. Ciekawe co tam Arbiter takiego nawywijał (poza prowadzeniem eksterminacji całych kolonii ludzkich :P) co mogłoby zmienić stosunek Johna do niego :P 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...