Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Przez wesela zakup konsoli mocno mi się oddalił, ale do premiery kolekcji może uda mi się kasę uzbierać, liczę, że wyrzucą jakąś unikalną konsolę z tą kolekcją, w sumie co ja gadam, taka z pewnością będzie :D

 

Na tych filmach z YT czasem jakby klatki leciały, ale to pewnie problem laptopa w pracy, fajnie będzie powrócić do online z dwójki, w sumie 1, 2 i 3 będą mocno oblegane, czwórka pewnie padnie już na początku :)

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na konsolę w bundlu z kolekcją raczej nie ma szans. Już zapowiedzieli ze 4 bundle i w każdym wrzucają gry w cenie konsoli, a na tej kolekcji będą chcieli zarobić, więc baaaardzo mało prawdopodobne, że zrobią bundla.

Odnośnik do komentarza

ja to się zastanawiam czy brać pudełko czy jednak pójść w cyfrową dystrybucję bo czuje że tą kolekcję będę odpalał bardzo często i żonglerka płyt będzie mi nie w smak. Z drugiej strony mam pudełko każdej gry z serii :confused:

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Mapy z H1,3 i 4 dostaną tylko full hd i 60fps, bez ulepszeń graficznych?

Mam nadzieje, że dzięki tej składance znów wróci boom na Halo, zwłaszcza w czasach CoD/BF, gier typowo n00b friendly. Ciekawy jestem reakcji ludzi wychowanych na tych właśnie grach, pewnie większość odpadnie, bo "trzeba wystrzelać cały magazynek aby zabić".

 

Wieści o H5 też cieszą, mecze 4 vs 4, każdy z takim samym wyposażeniem, małe/średnie mapy, idą w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza

Mapy z H1,3 i 4 dostaną tylko full hd i 60fps, bez ulepszeń graficznych?

Mam nadzieje, że dzięki tej składance znów wróci boom na Halo, zwłaszcza w czasach CoD/BF, gier typowo n00b friendly. Ciekawy jestem reakcji ludzi wychowanych na tych właśnie grach, pewnie większość odpadnie, bo "trzeba wystrzelać cały magazynek aby zabić".

 

Wieści o H5 też cieszą, mecze 4 vs 4, każdy z takim samym wyposażeniem, małe/średnie mapy, idą w dobrym kierunku.

Ponawiam - HALO 2 na One bedzie w 900p i ulepszeniami ? reszta czesci po prostu 1080p i 60 klatkach, tak ? Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Multi w H:2A juz smiga w 1080/60, podczas E3 dowiedzielismy sie, ze jedynie w kampani maja problemu z osiagnieciem tych wartosci i nikt nie mowil o 900P. Reszta to 1080/60 bez jakis wiekszych usprawnien(wiadomo, ze 2,25 krotnie wyzsza rozszielczosc wymaga tekstur w 2,25 krotnie wyzszej rozdzielczosci niz przy 720p)w grafice.

Edytowane przez zloto
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...