Skocz do zawartości

LittleBigPlanet3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

własnie ściągnąłem łatkę do gry    :)

PlayStation 4 Download Size: 365.5MB

 

 

Update Notes 1.03

 

General Fixes

  • Fixed an issue that could cause severe Popit lag, if the player has a large number of Share screenshots saved in their PS4 Capture Gallery.
  • Fixed an issue that prevents players from being able to place down Stickers.
  • Fixed an issue that may cause the game to freeze when importing a LittleBigPlanet or LittleBigPlanet 2 Profile on PlayStation 3.
  • Numerous improvements to the handling of save data to improve general stability.
  • Collecting Collectabells from a Community Level will no longer add to the Collectabell total for the main Adventure.
  • Sending an Invite Request or a Join Request to another user will now send them the correct notification to allow them to accept or decline this request.
  • All users will now be able to see the correct chat indicator when a user is entering text.
  • Updated the Wonderplane Wanderer Trophy’s description to be more accurate across localisations.

 

http://community.us.playstation.com/t5/LittleBigPlanet-Pod/LittleBigPlanet-3-Game-Update-1-03-Notes/td-p/44783071

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

gram codziennie i jak na razie bezproblemowo. na początku, przed patchem znikały mi przedmioty, glosy, czy rakieta sie nie pojawiała po wyjściu ze świata gry.  od ostatniej aktualizacji nic nadzwyczajnego nie zauważyłem... czasem chrupnie przy cut-scence, ale to tyle.


Gdzie kasa na olej?

ale bania! to miał byc sms do żonki :P

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Po prostu dodatkowe poziomy ala Metal Gear Solid, Toy's Story, Mervel itp. Zwykle DLC, ktore rozszerzaja rozrywke. Czasem rownie zaj.ebiste poziomy mozna natrafic w siecia. O ile sie nie myle to raz w roku MM nagradza najlepszych kreatorow Swiata LBP, za kreatywnosc.

 

P.S

Ktos chetny do pomocy w poziomach na 4?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

równie dobre puzzle, poziomy sa na lewo od głównej planety - ala taki tutorial, co, jak i gdzie. polecam zajrzec.

http://littlebigplanet.playstation.com/downloadable_content_items/search?utf8=%E2%9C%93&q=&category[]=41

nie wiem czemu ale nie sa to wszystkie DLC, mimo to warto zerknąć, a jak nie to z poziomu gry wejdź do sklepu :)

roger!

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po jakis 2h zabawy stwierdzam, ze nowy LBP nie ma totalnie nic do zaoferowania. Nawet nie chce mi sie do tego swiata wracac, chociaz bardzo lubie ta serie.

Nudne levele, rozgrywka, ktora sie przejadla, osobiscie nawet nie wiem czy zdolalm wytrzyumac te 5h przy singlu. LBP oficjalnie dla mnie umarl i obecnie polecilbym ta gre wylacznie dzieciom, chociaz one i tak wola grac w Diablo czy DC... Nie polecam !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Co do owych ko-operacji to jest ich również zbyt mało, a dokładniej kilka na cala gre, gdzie w innych częściach przypada prawie na każdą plansze. Pozostaje tylko bieganie we dwójkę, trójkę i więcej. Jak juz pisałem nie popisali sie. Tez sie zawiodłem, ale gram dalej..

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

LittleBigPlanet™ Festive Goodies Level Kit

Bring the Yuletide cheer to your levels in LittleBigPlanet 3 on PS3™ and PS4™ with this treasure trove of costumes, objects, decorations and stickers. Your free voucher code is only valid until 3rd January 2015, so redeem it now and get creating!

 

7PNL-QKN5-9BJJ

 

niech ktoś kto w to gra wykorzysta :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...