Skocz do zawartości

LittleBigPlanet3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam - gra jest bardzo dobra, ale jeśli "oddzielić" ją od problemów natury technicznej. Bywa tak, że jak pod koniec jakiegoś levelu ginę i mam checkpointa, to postać znika z ekranu, a wtedy zabawa kończy się restartem całego poziomu :( Skandaliczne dropy animacji na szczęście tyczą się głównie pierwszego świata gry, potem już takiej tragedii nie ma. Jakby to śmigało na premierę po ludzku i bez glitchy, to średnia byłaby ok. 85%. Jak już LBP 3 załatają, to kupujcie śmiało.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

koledzy zaczekajcie troche - raz ze pojawily sie bundle z lbp3 wiec na dniach pewnie cena nowki pojdzie na leb i na szyje w dol na allegro, dwa ze wersja na ps4 jest masakrycznie zbugowana, kazda rzetelniejsza recenzja o tym pisze, ja bym obserwowal sytuacje czy patchami to lataja zamiast isc w ciemno w kupno i potem sie denerwowac

Odnośnik do komentarza

koledzy zaczekajcie troche - raz ze pojawily sie bundle z lbp3 wiec na dniach pewnie cena nowki pojdzie na leb i na szyje w dol na allegro, dwa ze wersja na ps4 jest masakrycznie zbugowana, kazda rzetelniejsza recenzja o tym pisze, ja bym obserwowal sytuacje czy patchami to lataja zamiast isc w ciemno w kupno i potem sie denerwowac

Zgodze sie, bo jako ze podjary na LBP3 w ogole nie zlapalem to napewno w nia zagram. Oczekiwalem ze LBP na PS4 bedzie wygladac inaczej ale skoro jest cross platforma to trudno. Recenzje mowia ze gra jednak jest zaje.bista i Sumo zrobilo 2 swietne iteracje cyklu.
Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeszedłem fabułę. Niestety, gra jest niespodziewanie krótka (nawet jeśli liczyć z planszami opcjonalnymi), choć grywalna. Podobały mi się umiejętności kumpli Sackboya oraz poziomy z nimi, jednak trochę nie wykorzystano ich potencjału, bo poziomów z nimi nie jest za wiele, a razem współpracują tak naprawdę tylko raz.

W każdym razie gra się naprawdę przyjemnie, a tytuł - jak zresztą poprzednie części - zachęca do przechodzenia plansz na 100%. W niektórych przypadkach naprawdę trzeba się postarać, żeby przejść planszę bez utraty życia.

LBP3 to po prostu LittleBigPlanet 2 z dodatkowymi bohaterami i kilkoma drobniejszymi usprawnieniami. 

 

EDIT:

 

Aha, a jeśli chodzi o bugi to rzeczywiście są, choć nie jakieś poważne, ale jednak zauważalne. A właściwie miałem jednego buga - przenikanie przez tekstury i wypadanie poza planszę. Podczas całej gry zdarzył mi się on kilkukrotnie - na szczęście pomaga popełnienie 'samobójstwa' i odrodzenie się w ostatnim punkcie kontrolnym.

W ogóle ta jesień jakaś strasznie zabugowana. O ile do tej pory wpadki techniczne mi nie przeszkadzały, tak teraz najpierw natrafiłem na widoczne problemy z Unity, a teraz z LBP3. :P Na szczęście nie jestem na to jakoś bardzo wyczulony i przy obu produkcjach bawiłem się bardzo dobrze (Paryż w Unity to majstersztyk).

Edytowane przez lothronik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I juz pierwsze nerwy!!! Nie mogę ściągnąć Joela kostiumu, bowiem nie posiadam Ellie, a jak wiadome to były dodatkowe stroje za wersje kolekcjonerskie sprzedawane oddzielnie   :(

 

Jeśli ktoś ma wybór co do wersji to niech bierze na ps3 tam praktycznie nie ma w ogóle problemów z DLC zaś na PS4 nawet te darmowe jak "mgs pack" nie chce pobrać bo nie istnieją fizycznie do pobrania. Najlepsze są jednak dodatki które kupilismy a konsola twierdzi że go nie mamy i sugeruje nam zapłacić jeszcze raz . Jak już się uda wam w jakiś sposób odzyskać wszystko co mieliście to każde jedno dlc na ps4 trzeba przejść jeszcze raz by odblokować wszystko do edytora i elementy ubioru.

 

Mi osobiście każe zapłacić drugi raz za dwa dodatki (DC COMICS i INCREDIBLE) a piraci z mgs są do pobrania ale fizycznie ich tam nie ma.

 

Jestem posiadaczem obu wersji i zdecydowanie odradzam tą na ps4 na dzień dzisiejszy jeśli komuś zależy na wszystkim co zdobył.

 

Problemów z DLC sumo jest świadome i można się w niedalekiej przyszłośći spodziewać patchy naprawiających to i inne zgłoszone przez społeczność problemy.

 

http://www.lbpcentral.com/forums/showthread.php?92752-LittleBigPlanet-3-Known-Issues-Update-and-Workarounds&p=1199366#post1199366

Edytowane przez Grzesiek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...