Skocz do zawartości

LittleBigPlanet3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

W tym pierwszym poziomie po prologu można jakoś zrobič go bez stratyżycia? w sensie, że nie używać samouczka wymuszonej śmierci? No i przechodziłem już 3 razy i ciągle tam nie mogę znaleźć jednej naklejki (mam 97%) jakaś koncpecja gałgankowi bracia?

tylko w introduction brakuje mi 100%, ponieważ nie mam naklejki ptaszków bez nóg(gdzieś w story sie ja zbiera, albo za samouczki), natomiast mam ja zaliczoną na jednym zyciu, jak i cala resztę. Graj dalej az dotrzesz do botów z dopalaczem :)

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie tego levele gdzie mamy zbudować szybowiec i jak najdalej poszybować. Odpuścić na początku i szukać gdzieś po levelach innych (lepszych) części do szybowca, a może coś źle r

Mam pytanie odnośnie tego levelu gdzie mamy zbudować szybowiec i jak najdalej poszybować. Odpuścić na początku i szukać gdzieś po levelach innych (lepszych) części do szybowca? a może coś źle robię i można na podstawowych częściach z 2 tys zrobić? Mi się udało najwiecej to tysiąc zrobić .

Odnośnik do komentarza

Mam wielki problem. 

Grałem x godzin z córką na moim profilu, oczywiście na jednej konsoli. Wszystko było OK, lecz dzisiaj włączam grę a ona nie może do mnie dołączyć, nie wczytuje w mojej grze jej profilu. Na jej profilu poprawnie wczytuje moją postać, na moim jej nie może. Sęk w tym, że cały postęp gry jest na moim. Włączałem i wyłączałem grę kilkukrotnie, podłączałem jej pada w różnych momentach (przed i po załadowaniu gry), zapraszam ją ze swojego profilu poprzez grę i "znajomych online" też nic nie daje. Macie jakieś pomysły, czy pozostał mi reinstal i od nowa?

 

Jedynym wyjaśnieniem tego co się stało, to chyba to, że po wczorajszej grze na moim profilu mała bawiła się dekorując kabinę, zmieniając kolory menu, czy kostiumy postaci i może coś tam pokaszaniła. No ale kurczę, po to jest ta gra.

 

A tak swoją drogą, jestem, strasznie zniesmaczony tą grą. Miała być odstresowująca zabawa z dzieckiem a jest tak irytująco dobijająca rozgrywka a przede wszystkim tak nieintuicyjna, że w dorosłych produkcjach mnie tak szlag nie trafia, co przy tej. Tylko obecność córki mnie powstrzymuje, żeby to cholerstwo wypierdzielić przez okno - dobija mnie bezwładność postaci, nieraz ustawienie kamery i trudność, która rozpierdziela całą radość z zabawy. IMHO tragedia, całe szczęście, że córce się podoba.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem ostatniego akapitu ? Bezwładność ta była w każdej części LBP, to jakby powiedzieć jeden z elementów rozpoznawczych serii. Co do kamery to mi ani razu nie przeszkadzała ale gram na razie tylko sam, może na dwóćh coś nie tak ? z tym, że może córa nie daje rady ? W multi w LBP zawsze było tak , że jak ktoś nie nadążał to były małe problemy albo z kamerą albo z nim.

 

Co do samej gry to dla mnie najlepsza część serii jeżeli chodzi o główny wątek, tylko szkoda że nie dłuższy. Bardzo zróżnicowane levele, gdzie każdy następny jest inny/różny od poprzedniego z nowymi patentami. Z przyjemnością zrobię calaka.

 

p.s. to jak z tym szybowaniem ? Miłek może ty to zrobiłeś ?

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem ostatniego akapitu ? Bezwładność ta była w każdej części LBP, to jakby powiedzieć jeden z elementów rozpoznawczych serii.

niestety, jestem "starym, byłym xboxowcem" i jest to moje pierwsze doświadczenie z tą serią.

 

Co do kamery to mi ani razu nie przeszkadzała ale gram na razie tylko sam, może na dwóćh coś nie tak ? z tym, że może córa nie daje rady ? 

w coopie, niestety nieraz kamera szaleje, córa nie zawsze daje radę, sęk w tym, że ja też powtarzam po kilka razy bo za pierwszym razem nie ogarniam gdzie i co zrobić. Nadmienię tylko, że mała ma 10 lat, obycie z grami i padem (Raymana przechodzi z palcem w nosie).

Kurczę, targetem są dzieci od lat 7 a nie "growi" wymiatacze z palcami jak cyborgi...

 

p.s. to jak z tym szybowaniem ? Miłek może ty to zrobiłeś ?

nie, nie doszedłem, nie znalazłem tej krainy (byłem tuż przed uwolnieniem swoopa)

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czy grając z nią w LBP3, załapie że konsola to coś fajnego i może zamiast oglądać seriali w TV bd pykać w gierki ? :)

Jeśli jest to jej pierwszy kontakt z konsolą, uważam, że przy Rayman'ie będziecie bawili się lepiej. Jest o wiele łatwiej, o wiele intuicyjniej i w ogóle lepiej.

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

Rayman odpada! Ta gra bardziej zniechęca niż przyciąga. Ja swoją żonę zachęciłem do wspólnej gry dzięki Kanckowi! Idealna gra dla kogoś kto nie miał wcześniej kontaktu z grami! Rayman strasznie ją zniechęcił przez etapy w których uciekamy np przed lawą! Nie wiem jak jest w LBP ale na start polecam Knacka! Moja tak się wciągnęła że ukończyliśmy grę na najwyższym poziomie trudności :-) co ciekawe moja żona nie grała nigdy na padzie ba nawet na kompie w karty ;-)

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Siemka.

Chciałbym jakoś zachęcić moją dziewczynę, aby patrzyła ze czas spędzony przed PS 4 to czas na odstresowanie, a nie bezmyślna strata czasu. Czy grając z nią w LBP3, załapie że konsola to coś fajnego i może zamiast oglądać seriali w TV bd pykać w gierki ? :)

Swiat LBP ma wiele do zaoferowania. Mozna tworzyc, kopiowac i wklejac, rywalizowac i wspolnie eksplorowac. Mozna przebierac i rozbierac szmacianki, jak lalki barbi, a to powinno sie spodobac kobietom. Moja lubi czasem zagrac z rodzinka. Raczej polecam. Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

LBP na początek to bardzo dobry wybór z powodów podanych wyżej. Rayman to wyższa szkoła jazdy, jeśli kobieta złapie zacięcie to jeszcze podobnie jak ja z moja - wspólnie splatynujecie którąś część, a sama pani będzie prosić o więcej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...