Skocz do zawartości

LittleBigPlanet3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

co za ku.psko. sorry ale to wyglada jak gra pisana od podstaw na ps3 gdzie nagle sony zdalo sobie sprawe ze pod koniec 2014 roku nie maja nic dla swoich posiadaczy ps4 i nagle zdecydowalo sie przerzucic projekt na swoja nowa konsole

 

jeszcze nigdy tak wy.ebane nie mialem na zadna odslone tej serii pomimo tego ze jestem jej fanem i LBP1 i LBPvita uwazam za gry przeswietne

Odnośnik do komentarza

Pewnie gra pierwotnie miala ukazac sie na PS3, ale stwierdzili ze trzeba wrzucic drugiego exa na koncowke roku i stad taka, a nie inna oprawa ;P

pisalem tu tutaj zaraz w drugim poscie, wg mnie na bank to byl projekt na ps3 i mieli go wypuscic by pokazac ze sony wypelnia plan 10letni wobec tej konsoli, ale ostatecznie wobec braku gier na koniec 2014 na szybko go przeniesli na ps4 - ta gra wyglada identycznie, do tego te nowe pluszaki sa szkaradne, tragiczne, obrzydliwe

Odnośnik do komentarza
 

A może chcieli się zrównać oprawą z grami z XO po prostu.

 

 

Ale masz irasa o ten line-up tegoroczny, idz swoje zale uprawiac do innego dzialu. IMO wielce prawdopodobne jest to co napisalem w poprzednim poscie.

 

pisalem tu tutaj zaraz w drugim poscie

 

Jak ja moglem tego nie zauwazyc :P

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

 

 

A może chcieli się zrównać oprawą z grami z XO po prostu.

 

 

Ale masz irasa o ten line-up tegoroczny, idz swoje zale uprawiac do innego dzialu. IMO wielce prawdopodobne jest to co napisalem w poprzednim poscie.

 

 

To był żarcik przecież :)

A nagonke mam na tegoroczny line-up, bo jest kiepski. Jak ktoś ma już konsole to może kupić I;SS, DC, SO czy HF2 ale żeby spejcalnie dla tych gier brać konsolę to już nie bardzo.

Może spowodowane jest to tym, że sam mam 2 next geny a ogrywam póki co na nich multiplatformy.

 

A co do samego LBP3 to jak będa to sprzedawali za połowę ceny to może się skusze w innym wypadku sobie odpuszcza.

 

Odnośnik do komentarza

Powinna przetoczyć się ogromna nagonka na Sony. To powinno wyglądać jak najładniejsze dzieła takiego Pixara. Nie wiem, nie chcą zbyt dużych dysproporcji graficznych plansz z PS3 z tymi nowymi ? :P Tak czy siak, dobrze , że zapowiedzieli.

dlatego to na pewno jest szybki port z ps3 - gra 2,5D pisana od podstaw na ps4 powinna na starcie wygladac jak bajka pixara, a nie jak kalka wersji z ps3

Odnośnik do komentarza

 

Powinna przetoczyć się ogromna nagonka na Sony. To powinno wyglądać jak najładniejsze dzieła takiego Pixara. Nie wiem, nie chcą zbyt dużych dysproporcji graficznych plansz z PS3 z tymi nowymi ? :P Tak czy siak, dobrze , że zapowiedzieli.

dlatego to na pewno jest szybki port z ps3 - gra 2,5D pisana od podstaw na ps4 powinna na starcie wygladac jak bajka pixara, a nie jak kalka wersji z ps3

 

 

No ale to Fisuś powinieneś się cieszyć bo może dzięki temu jest szansa na port na Vitę!

Odnośnik do komentarza

Nie znam poprzednich części, (opuściłem tzw. PC master race parę miesięcy temu), ale do tej pory nie widziałem jeszcze tak uroczej gry i do tego z kooperacją na czterech graczy. Urzekła mnie na tyle, że przy dobrej cenie, będę w stanie ją kupić (pod warunkiem, że będę miał na nią czas i będę miał z kim pograć).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...