Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony hehe śmieszki, ale z drugiej strony... to jest zwykłe złodziejstwo. K,urwa typie wziąłeś sobie kogoś kod (no debil, że go pokazywał, ale to nie daje Ci prawa do użycia go) i zaje,bałeś mu gierkę.

Za bycie debilem trzeba płacić. Jeżeli ktoś faktycznie umieszcza takie rzeczy w internecie no to tylko brawa dla niego.

Odnośnik do komentarza

Cebula w tej opcji silna. Ciekawe kiedy ktoś z nvidii\Square się połapie. Fajna ciekawostka i przyznam, że przez moment nawet kusiło spróbować, ale to jednak zwykłe chamstwo. Gdybym w ten sposób wyhaczył tego Tomba, czy jakąkolwiek inną grę, to czułbym się trochę jak złodziej. No a że nie znam żadnych recenzentów sprzętu o złotym sercu, którzy by mi za darmo, świadomie i dobrowolnie odpalili kod z karty na gierkę, więc przypadnie mi ją po prostu kupić, jak zresztą planowałem. :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś chce tomb raiderka na pc legalnie po taniości to polecam:

 

a)zmienić region w Windows 10 na Ukrainę

b)https://www.microsoft.com/uk-ua/store/games/rise-of-the-tomb-raider/9nblggh6crsz?ocid=blitz

c)podać dane karty

 

I pyk, ROTR z oficjalnego sklepu MS za 37 złotych 30 groszy. Mi już się pobiera. Niestety nie jest to wersja steam, ale za cenę dużej pizzy nie narzekam :cool: :czesc:

Odnośnik do komentarza

No i TR pękł. Licznik na steamie pokazuje 16h bez robienia 100% co uważam za bardzo sensowny czas, tym bardziej, że jest trochę bonusowych trybów do masterowania. Bardzo udana kontynuacja. Moje odczucia w sumie idealnie opisuje post fronczewskiego z dwie strony wstecz. Nie mogę wyjść z podziwu jaka ta gra jest śliczna, szczękopadnych momentów miałem w tej grze sporo i kiedy już myślałem, że nie dadzą rady czegoś przebić to za chwilę pokazywano mi, że się mylę. No i ta Lara :banderas: świetnie dobrana aktorka. Człowiek nie chciał, żeby przestawała mówić

 

Minus za poziom trudności, na najwyższym skillu praktycznie nie było trudnych momentów, a większość potyczek można było zakończyć zanim tak naprawdę się zaczęły. Dobrze, że zmniejszyli też (przynajmniej takie miałem wrażenie) ilość tych OMG EPIC momentów, gdzie biegniemy przed siebie i wszystko się wali.

Odnośnik do komentarza

Niezbyt. Nawet nie musiałem zbytnio używać najpotężniejszych rodzajów strzał bo zazwyczaj wystarczało combo shotgun + rifle. W wymianach ognia zginąłem może ze 3 razy przez całą grę, nawet na najwyższym poziomie życie nie spada jakoś super szybko, a Lara potrafi się wyleczyć na full w 0.5 sekundy. Nie ma za to odnawiania życia z upływem czasu, ale to też nie problem bo przedmiotów do leczenie możemy nosić sporo i nie ma problemu z uzupełnianiem ich pomiędzy potyczkami.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Mi tam działa jak każda inna multiplatforma na PC. Znakomicie.

 

Pograłem godzinę no i w sumie to fajnie się gra. I teraz nie wiem, albo to dzięki temu, że od czasu pierwszej części, czyli 2013 nie grałem w takiego sinematik ikspirjensa, albo dwójka ma w sobie coś, co nie odpycha mnie jak pierwsza część. Może to dlatego, że jeszcze nie strzelałem, no ale zobaczymy. A może musiałem odpocząć od takich gierek i 3 lata były przerwą w sam raz. Pomaga też brak wkurzających i stereotypowych postaci, którymi w pierwszej części byliśmy zalewani od początku. Na razie mało kto się odzywa, a ja mogę się zrlaksować brykając po rozpadających się budowlach.

 

No fajnie się bryka po tych grobowcach.

 

Aha, gra jest piękna. Absolutny top jeżeli chodzi o prezentację wizualną. No (pipi) jak to wygląda na najwyższych ustawieniach xD. Jak do końca będę się bawił jak teraz to będzie najmocniejsze 8/10 w tym roku.

 

To jak, zwiększyli eksplorację kosztem kapiszonów?

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Tak - do poziomu w Syrii na pewno możesz wrócić - nie wiem tylko czy w trakcie gry czy dopiero po jej ukończeniu. 

 

Poziomu trudności w trakcie rozgrywki nie możesz zmienić - polecam zacząć od nowa i ustawić najwyższy - tylko wtedy mniej więcej do połowy gra jest odrobinę wymagająca - chociaż to i tak za dużo powiedziane.

Odnośnik do komentarza

syrię odblokujesz po ukończeniu fabuły. skończysz wątek, wrócisz do menu, dasz kontynuuj, będzie cutscenka a później syria pojawi się jako obóz do szybkiej podróży. koval, wal od nowa na hardzie. serio nawet ja dałem rade xD btw przed ukończeniem wątku, kiedy dojdzie się do "punktu bez powrotu" to polecam ogarnąć wszystkie znajdźki,

szczególnie relikwie dla Jacoba.

jest achiv że trzeba je zebrać w jednym przejściu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...