Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę fakt że obecnie przechodzę ciężka depresję i na konsoli niegralem już ponad miesiąc to Rise of Tomb Raider pokładam duże nadzieje na to ze przyssię mnie do konsoli na co najmniej tydzień. I dlatego jednak kupie na premierę.

 

Ależ ja rok temu byłem wściekły to sobie tego nie wyobrażacie. Rozwazałem nawet kupo XboxaOne ale kurde kupiłbym przeszedł stracił kilka złotych i potem sprzedał albo i nie. A dziś jestem zadowolony ze taka wersja wyjdzie też na PS4. Podniesie mnie to trochę z kolan.

Edytowane przez u55r
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Biorąc pod uwagę fakt że obecnie przechodzę ciężka depresję i na konsoli niegralem już ponad miesiąc to Rise of Tomb Raider pokładam duże nadzieje na to ze przyssię mnie do konsoli na co najmniej tydzień. I dlatego jednak kupie na premierę.

 

 

Podobna sytuacja u mnie. Uwierz mi, ze ten tytul przyssie Ciebie do konsoli. Gralem troche w ''nowego'' TR na XOne i WOW. Zamowilem juz jakis czas temu.Do tego wszystkie DLC+ artbook bedzie w zestawie.Czekam jak nic 

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie ogrywam na XOne i to serio jest mega-kozak. Wciągnęło mnie jeszcze bardziej niż U4. Graficznie jest pięknie. Lara porusza się ekstra, otoczenie i przede wszystkim oświetlenie - dawno nie widziałem tak dobrego oświetlenia. Nic dziwnego, że chcą puścić Rise z HDRem bo ten będzie gniótł gały.

 

Jest dużo do zrobienia, zbierania, craftowania. System skradankowy zayebisty. Jedyne do czego się mogę na siłę doczepić to model walki. System osłon jest automatyczny i samo strzelania już średnie. Gram na Veteranie i sekcje w grze, w których musimy walczyć bronią palną potrafią być czasem przez to wkurzające. Ale i do tego idzie przywyknąc. Kto nie ograł a ma Xboxa to nie czekać na PS4 tylko grać! A kto czeka to niech się szykuje na bite 20h zayebistej przygodówki. 

 

Aha i polecam wyłączyć wszelkie zmysły przetrwania w menusach. Gra się o wiele przyjemniej. 

Odnośnik do komentarza

Kurde, mimo wku#wienia na ruch z czasową ekskluzywnością, czekam strasznie, bo wiem, że będzie kozak. Poprzednia część to dla mnie jedna z najlepszych gier siódmej generacji, więc wiem, że i ta mnie urzeknie.

Po lekkim zawodzie w temacie Uncharted 4 (świetna gra, ale przez zbyt wiele zapożyczeń z TLoU momentami dłużyła się okrutnie), czekam na Larę jeszcze berdziej :)

Nie oglądałem żadnych trailerów, żadnych dev diaries, wchodzę w to na ślepo, podobnie zresztą jak w U4 - tam też niczego nie chciałem sobie psuć przed premierą.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie ogrywam na XOne i to serio jest mega-kozak. Wciągnęło mnie jeszcze bardziej niż U4. Graficznie jest pięknie. Lara porusza się ekstra, otoczenie i przede wszystkim oświetlenie - dawno nie widziałem tak dobrego oświetlenia. Nic dziwnego, że chcą puścić Rise z HDRem bo ten będzie gniótł gały.

 

Jest dużo do zrobienia, zbierania, craftowania. System skradankowy zayebisty. Jedyne do czego się mogę na siłę doczepić to model walki. System osłon jest automatyczny i samo strzelania już średnie. Gram na Veteranie i sekcje w grze, w których musimy walczyć bronią palną potrafią być czasem przez to wkurzające. Ale i do tego idzie przywyknąc. Kto nie ograł a ma Xboxa to nie czekać na PS4 tylko grać! A kto czeka to niech się szykuje na bite 20h zayebistej przygodówki.

 

Aha i polecam wyłączyć wszelkie zmysły przetrwania w menusach. Gra się o wiele przyjemniej.

Grałes w pierwszego Tomb Raidera po reboocie?
Odnośnik do komentarza

Kurde odpalilem wlasnie Definitive Edition i to wbrew wszytskiemu co do tej pory myslalem kawal pozadnej gry z kilkoma swietnymi momentami. niezgorsza grafika i dlugoscia gry. MEGA pozytywne zaskoczenie i napewno pokusze sie na Rise of...

Do tej wersji 20 years celebration powini posrod innych skorek dorzucic jeszcze

tr2nudejp_arpeawn.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...