Jump to content

Inside

Daddy

Recommended Posts

• 1 year later...
  • 1 month later...

GamesRadar: "powinieneś zagrać w Inside. I im mniej wiesz podchodząc do niego, tym lepiej" (...) "Doskonała pozycja w gatunku, która raczej skupia się na zrealizowaniu swej artystycznej wizji niż rewolucjach w rozgrywce. Nie zmieni twojej koncepcji, czym może być platformówka jak Limbo czy Fez, ale zostawi trwałe wrażenie - jak zostawiały je Another World czy Oddworld. Urzekające, dręczące przeżycie".

US Gamer: "Połącz bardzo ciekawą narrację wizualną z doskonałymi zagadkami i świetną platformówką i masz Inside, jedną z najbardziej intrygujących, wciągających, pięknie wyglądających gier tej generacji. Jedyna wada to krótki czas, ale póki trwa, jest wspaniałe".

GameInformer: "czuję ucisk w piersi przypominając sobie uczucie, gdy wchodziłem na nowy obszar, ulegając zaskakującym śmierciom i będąc świadkiem wielu niespodziewanych momentów. Po przejściu gry czułem się jakbym przeżył czyjś okropny sen".

Edited by ogqozo
Guest DonSterydo

Ile kosztuje? Zrobiłem sobie szlaban na zakupy na 3 miechy, ale jak story jest dobre, to może będzie trzeba łyknąć na premierę.

EDYTA: Oki, 70 zł za kolejną 3h gierkę....

Edited by DonSterydo
Guest DonSterydo

Już tak nie uatrakcyjniaj tej ceny grając na pozytywnych skojarzeniach - 69,99 zł jak już ;)

Będzie trzeba kupić na premierę, bo już widzę co to na feedzie będzie się działo przez następne 2 tygodnie. Jak nie kupię to i tak połowę gry zobaczę.

EDYTA: No i preorder  :gayos:

Edited by DonSterydo