Skocz do zawartości

Final Fantasy IX


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawa z maguri mod czyli tła HD, nowe aranżacje symfoniczne muzy, przyspieszone walki, loadingi - to już jest od paru lat na pc wiec w tej kwestii nie może być gorzej. 

 

Mogliby na nowo 3d elementy oprawy stworzyć czyli modele podczas eksploracji, mapkę świata i same walki

 

 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem skakankę na emulatorze z savem w każdym momencie smile.gif
Bez tego dla mnie NIEREALNE.
Chyba że w 60 fps timing będzie dużo lepszy lub dłuższe okno zrobią.
Ale to i tak mi paluch nie wytrzymał.
Za to uwielbiam inscenizację walki z początku gry!
Zawszę powtarzałem aż Brahne była pod wrażeniem, choć nagroda nie była jakaś mega.
Takich smaczków i drobnych rzeczy które mnie kręcą jest w 9 całą masa.
Ja lubiłem karcianke, nawet złożyłem całą talie.
Uwielbiałem ten motyw że wchodzisz do miasta i z każdym chcesz zagrać bo może ma jakąś nową kartę do pod(pipi)enla.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Zrobiłem skakankę na emulatorze z savem w każdym momencie :)

 

To samo xD Moje jedyne przejście FF9 było na emulatorze i chciałem wycisnąć wszystko z mini gierek (zdobycie miecza na czas to jednak było zbyt wiele, nie robię speedrunów w rpgach). Zagrałbym w remake, gdyż w zasadzie niemal nic nie pamiętam poza tym, że bohater nazywal się tak jak piłkarz.

Odnośnik do komentarza

Ozma był za latwy, internetu wtedy nie było a i tak go rozpykałem szybko. Z tego co pamietam trzeba było mieć auto reflect i ekwipunek co absorbował shadow dmg

3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Gra jest okropnie brzydka (nawet na modach), więc jej się to przyda xD.

Szczyt mozliwosci szaraka, siodemka wyglada jak gówno rozmazane z postaciami z klockow przy 9.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Shen napisał:

Ozma był za latwy, internetu wtedy nie było a i tak go rozpykałem szybko. Z tego co pamietam trzeba było mieć auto reflect i ekwipunek co absorbował shadow dmg

Szczyt mozliwosci szaraka, siodemka wyglada jak gówno rozmazane z postaciami z klockow przy 9.

Mowie w 2023 wyglada brzydko, rodowodu z PS1 nie da się oszukać tłami z moguri :). 

Odnośnik do komentarza

@Sheno disign mi chodziło tej kulki ;)

 

@KrYcHu_89 co ty pjerdolisz, maguri robi tyle roboty że kładzie na łopatki odświeżone wersję ff7, ff8 czy chrono cross, schludnie wygląda bardzo, na decku 9 z maguri to wygląda lepiej niż wiele współczesnych niskobudżetowych jrpg, a sam design gry jest ponadczasowy

 

Masz moje foty na szybko

 

pobrane - 2023-07-13T222358.189.jpeg

pobrane - 2023-07-13T222346.521.jpeg

pobrane - 2023-07-13T222332.561.jpeg

pobrane (100).jpeg

pobrane (99).jpeg

Edytowane przez Daffy
  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...