Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę tania kwota na start. Oby to nie zwiastowała crapa.

Spoko grzbybiarz, na konsolach masz pełną cenę prawie 300 zł ;] stówka to tylko na blaszce

 

i czemu chcesz grać w to na klawiaturze? 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Pierwszy Tekken na PC i pierwszy Tekken z polskimi napisami. Sporo zmian.

Mnie ominęła generacja PS2, więc po Tekkenie 3 i Tekken Revolution/Tag 2, bedzie to mój kolejny Tekken. W sumie odpychają te coustiumowalne postaci, jak i wiem, że to nie czasy kanapowego grania, bo... nie mam z kim grać :/ Babe coś nie mogę zmusić do gier.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei olałem tylko gównianego T6 i TTT2, poza tym zawsze byłem wielkim fanem. Czekam na 2 czerwca. Ciekawe kiedy kurier zapuka do drzwi, bo 2 czerwca wypada w piątek. 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Pierwszy Tekken na PC i pierwszy Tekken z polskimi napisami. Sporo zmian.

Mnie ominęła generacja PS2, więc po Tekkenie 3 i Tekken Revolution/Tag 2, bedzie to mój kolejny Tekken. W sumie odpychają te coustiumowalne postaci, jak i wiem, że to nie czasy kanapowego grania, bo... nie mam z kim grać :/ Babe coś nie mogę zmusić do gier.

 

to nowy zwiastun jest z napisami, nie gra :pawel:

Odnośnik do komentarza

Ale serio, jak sceptycznie byłem jeszcze niedawno nastawiony, tak teraz, hm, już mniej. Akurat treści w tej grze jest tyle, że każdy powinien być zadowolony, jest nawet więcej. To nie capcom, który wypuścił SF5 z trybem option i arcade i z 5 zawodnikami.

Odnośnik do komentarza

Ale serio, jak sceptycznie byłem jeszcze niedawno nastawiony, tak teraz, hm, już mniej. Akurat treści w tej grze jest tyle, że każdy powinien być zadowolony, jest nawet więcej. To nie capcom, który wypuścił SF5 z trybem option i arcade i z 5 zawodnikami.

Oby były tryby bez gównianych przedmiotów, a najlepiej żeby była opcja wyłączenia tego syfu (szczególnie podczas online). Problemem SFV jest nie tylko uboga zawartość. Ta gra jest s(pipi)a pod względem "technicznym" (cholernie długie loadingi). Ale często w recenzjach o tym nie wspomniano. Na szczęście w T7 jest trochę lepiej, ale i tak bieda jest pod tym względem w porównaniu do części z PSX/PS2. 

Edytowane przez Popa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mi tam te gówniane przedmioty nie przeszkadzają, nawet wręcz przeciwnie - chętnie wystroję Kumę w sukienkę z ryb. A bardziej serio, mam wielki sentyment do VF4, gdzie spędziłem tysiące godzin na tej ich mapie świata w poszukiwaniu nagród, strojów i tapetek 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...