Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem 50 walk... :dynia:

 

Muza (pipi) jakich malo jeden numer jest sluchalny reszta do zaorania.

 

Grafika to jest pozne PS3 tylko w 900p. Pixeloza bije po oczach, animacja strojow to jakis zart.

 

Gra sie ok to Tekken slaby backdash rekompensuje calkiem dobry sidestep. I to w sumie tyle ide grac w GG.

Odnośnik do komentarza

Trochę jestem rozczarowany polityką PSS. Grę zakupiłem, ale ściągnąć juz nie mogę. muszę czekać do północy i w tedy zacznie mi pobierać. ehhh...

 

kup słownik wpierw potem gierki

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

 

Trochę jestem rozczarowany polityką PSS. Grę zakupiłem, ale ściągnąć juz nie mogę. muszę czekać do północy i w tedy zacznie mi pobierać. ehhh...

kup słownik wpierw potem gierki

Chcesz pogadac to zapraszam na sparing. Zobaczymy, czys taki mocny, jak w gebie.

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

krótka piłka z mojej strony - bardziej jak najświętsza panienka Tekken Dark Ressurection czy jak gów,niana szóśtka? w tag2 nie grałem.

 

tylko nie kłamać, wiem, kupiliście gierkę za 230zł więc wypadałoby żeby była dobra, ale niech przemówią wasze mózgi

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Kurde, nie mogę odpalić żadnego trybu, bo wyskakuje info installing game data. Ściągnął się patch i gra się zainstalowała. O co Kaman? PS też trofea macie po en?

Miałem tak przez dosłownie przez 15 minut.

Potem wszystko już było dostępne.

Trofea mam po angielsku, ale i konsolę mam w tym języku ustawioną. Teraz nie mam jak sprawdzić, gdyż nie ma mnie w domu.

Odnośnik do komentarza

krótka piłka z mojej strony - bardziej jak najświętsza panienka Tekken Dark Ressurection czy jak gów,niana szóśtka? w tag2 nie grałem.

 

tylko nie kłamać, wiem, kupiliście gierkę za 230zł więc wypadałoby żeby była dobra, ale niech przemówią wasze mózgi

Mi bardziej przypomina T5, a nawet lepiej mi się podoba. Ale ja kupiłem prawilnie wersję na PC za 120 złociszy, więc nie wiem czy jestem obiektywny

 

 

@Berlinek, premiera jest jutro, więc może pewnie jutro włączą serwery 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...