Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam te gówniane przedmioty nie przeszkadzają, nawet wręcz przeciwnie - chętnie wystroję Kumę w sukienkę z ryb. A bardziej serio, mam wielki sentyment do VF4, gdzie spędziłem tysiące godzin na tej ich mapie świata w poszukiwaniu nagród, strojów i tapetek 

Tylko że stroje/przedmioty w VF4/5 są ok (z małymi wyjątkami). Tak samo w T5/T5DR. Niestety im nowszy Tekken tym coraz "głupszy". Customizacja jest jak najbardziej ok, np; garnitury/spodnie/czapki/okulary/fryzury itd. Niestety część przedmiotów to wielkie (pipi). Odczuwam ogromne zażenowanie jak widzę "poważną" postać (np; Kazuya) z aureolą/kwiatkiem/tortem itp.

Edytowane przez Popa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy zostawili te specjale polegające na rzucaniu customowymi przedmiotami, np Panda przypierdoli wielką rybą czy Bruce puści tresowanego kurczaka :ragus:

O, to:

 

Nie widziałem tego do tej pory, ale kto wie co tam Harada jeszcze wymyślił.

W każdym razie, wytrzymać jeszcze ten tydzień, bo hajp mam ogromny.

Odnośnik do komentarza

Ktoś by musiał zrobić porządny reboot Tekkena, tak jak to było z MK9. Mocniejszy klimat bez festynu i klalnów w cyrku, to by się sprzedało.

Reboot oczywiście bez Harady. To musi być w miarę normalna osoba, a nie pajac. Pewnie T7 dobrze się sprzeda. Recenzje będą bardzo dobre. Jedyna nadzieja to słaba sprzedaż, no ale to może oznaczać śmierć serii.  

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Ktoś by musiał zrobić porządny reboot Tekkena, tak jak to było z MK9. Mocniejszy klimat bez festynu i klalnów w cyrku, to by się sprzedało.

 

Mam właśnie taką nadzieje związaną z nowym Caliburem, powaga Panowie dajcie powagę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety to tak jak z MGSem, Tekken zawsze miał być festynowy tylko kiedyś ograniczenia sprzętowe im nie pozwalały na wciśnięcie miliona strojów koczkodana. To tak jak MGS dostał większy budżet i możliwości technologiczne pozwoliły na stworzenie lepszej fizyki sikania na łeb i ślizgania się po gołębich kupach w MGS2

 

no ale i tak czekam na t7, będzie grane

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poza Tekkenem, japońskie trójwymiarowe bijatyki praktycznie umarły:

Dead Or Alive: Tecmo woli trzepać kasę na DLC z kostiumami do piątki (już teraz trzeba wydać ponad 1000 euro, a kostiumów przybywa)

Soul Calibur: Od dwójki seria staczała się po równi pochyłej, a na 20 lecie serii dostaniemy pachinko :)

Virtua Fighter: Cisza od czasów piątki

Edytowane przez metalcoola
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mam dostępu do aktualnych rankingów ale przez wiele miesięcy w 2015 roku Tekken 7 był najbardziej popularną grą w japońskich salonach. Podobnie wcześniej było z Tekken 6, który królował chyba przez dwa lata na pierwszym miejscu więc te oceny nie wzięły się z nikąd. W dodatku T7 nie ma teraz praktycznie konkurencji w tamtych regionach bo inne kluczowe gry multi to Gundamy, pewnie jakieś Dragonbale i Ultra Street Fighter IV

Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie przestałem jarać się japońskim gównem po podstawówce, ale jakoś zacząłem wierzyć w tę grę, pomimo tego, że jest skośnooka do bólu. Oczywiście o wiele bardziej wolałbym to w poważniejszych europejskich klimatach, no ale już trudno. Oby to nie było zbugowane jak T4 i bezsensowne (oraz paskudne) jak T6. Kapelusze z ryb mogę wybaczyć. Najwyżej nie będę zakładał tego szajsu na swoje postacie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...