Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, mi pokazuje że mam dobry ping, ale przy próbie połączenia się "the connection to the opponent has been lost", podobny komunikat "communication lost" mam przy lobby. Udało mi się zagrać z jednym gościem w lobby i to wszystko. Kurcze, nie chcę sprzedawać gry szybko tylko dlatego, że nie mogę grać przez sieć z powodu ustawień providera (kablówka) których nie będzie chciał/mógł zmienić. Zauważyłem, że niektórzy mają ten sam problem, więc jest szansa że to Namco spartoliło netcode i poprawią (tylko kiedy?)...

 

https://www.gamefaqs.com/boards/814542-tekken-7/75409538

Odnośnik do komentarza

Co oni robili z tą grą przez tyle czasu się pytam? Od strony graficznej to faktycznie poziom PS3. Modele postaci jeszcze ujda, ale areny są już koszmarne. Do poziomu wizualnego injustice 2 to nie ma nawet najmniejszego startu. Nie wspomnę nawet o itemach, bo 99% z nich to totalny debilizm. Mogli przygotować po parę fajnych i dopracowanych strojów, zamiast wrzucać do gry tony niepotrzebnego łajna. Nowe postaci to porażka designerska, gdzie takie klimatyczne koksy jak Bryan,czy Feng- Gigas serio? Gdzie survival, team battle, arcade tylko 5 walk? Odnośnie story też nie ma się czym zachwycać. Dostaliśmy jeszcze większe brednie niż w Street Fighter 5, jednak się dało. System walki jest oczywiście bardzo spoko, tuż to stary dobry Tekken, jednak ciężko zapomnieć o powyższych mankamentach. No i do cholerny, gdzie jest Lei, Zafina i Julia?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grafika słaba. Bardzo Słaba. Fabuła to jakaś kpina.

Story mode to ja nie wiem po co to dali w takiej formie...

Wszystko co pisze rodi to prawda!

 

Co najważniejsze gameplay jest dobry i chyba o to chodzi.

Jednak sprawdzałem tylko offline bo online - czekałem 20minut i z nikim nie mogłem się połączyć. Może dlatego, że dziś premiera? (ta nadzieja...)

 

Ale za nieobecność Lei'iego i Julii to po od razu ktoś po ryju powinien dostać!

 

Bardzo łatwo wpadają trofea, wczoraj pograłem z 3h i już mam 42% a nic nie robiłem tylko katowałem treasure battle w offlinie:)

.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Czyli ten problem z połączeniem się to jednak większy i Namcock musi kak zwykle poprawić. TTT2 grywalny online miał po kilku tygodniach...

 

 

A na kablu chociaż grasz? Zresztą z NAT2 też dużo nie zawojujesz :)

Odnośnik do komentarza

Dobry ten Tekken podoba mi się, grafa faktycznie nie powala, animacja momentami dziwna, to chyba wina nowego silnika, ale ogólnie grywalność stoi na wysokim poziomie, jeszcze ta zmiana muzyczki, kapitalny pomysł, oczywiście wybrałem T2 :banderas:

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...