Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

No nie znam, ale nie obraziłbym się jakby te japońskie miały europejski feeling. Bardziej mi tu chodzi o krzaczki i emotki nad głowami po ciosach, walczące dinozaury w stroju Elvisa i resztę tego c.h.u.j.s.t.w.a

 

 

Akurat lubię nowe mortale i Injustice, rozumiem jednak jak ktoś tego nie lubi, bo z grywalnością jest różnie. No ale kurcze, klimatycznie to to nawet nie ma startu. A najbardziej mi chodzi o ten ogólny brak zażenowania kiedy grasz. Bez pierdzących misiów, bez cycatych, mangowych nastolatek z robotycznymi sutami. 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Story, takie jak w Mortalu, ot ciekawostka.

Tekkena się kupuje do zakrapianych bib i graniu w trybie versus :)

Mnie ciekawi, czy po przejściu arcade mode, będą jakieś FMV, czy tam cutscenki na silniku (raczej to, bo taniej i szybciej), czy może przez story mode, nie będzie żadnego bonusa, poza kasą?

Odnośnik do komentarza

Widziałem opening do tego T7 i słaby jest. Nawet nie ma startu do tego z piątki i trójki

w TTT2 był taki zaje.bisty, że nawet go nie pamiętam

. No chyba, że graficznie bo podobny poziom na pierwszy rzut oka. Dziwie się, że w dobie takich mocy tworzy się FMV jak z poprzednich generacji. Chyba, że to nagrane są sceny na silniku gry to wtedy się nie czepiam.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

no bez 2 zdań

 

 

Intro T2 rządzi

 

a co do Story w T7, to zdecydowanie wole takie jak te z poprzednich części - wyjątkowo czerstwe i mocno średnie technicznie FMV jak Heniek je lody czy Law robi kupe 

Edytowane przez gekon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie dość, że główne story to tylko kilka walk rodzinnych ze znikomą liczbą innych postaci. W porównaniu z takim kwadratowym Injustice 2 to kpina.

Do tego żałosne arcade, w którym mamy tylko 5 walk  :facepalmz:

 

To jeszcze zostały epizody dla każdej postaci z jedną walką i pseudo zakończeniem.

 

 

 

Ja widzę dla siebie tylko dwa tryby: practice oraz online jak nie będzie lagów.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

 

To intro zdobyło jakieś tam nagrody. Zwróćcie uwagę na animowane włosy. Dziś postacie w grach mają więcej polygonów...

Jeśli już wspominamy stare intra :)

Ależ to był (pipi) klimat!

 

 

Ano był, klimat, powaga a nie jakieś pokemony :/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niestety dopóki Harada będzie odpowiedzialny za serie nic nie ulegnie zmianie.

 

Po T5, który też miał bardzo fajne intro:

 

 

Nastała era gównianych strojów, aureoli, skrzydełek na postaciach itd.

Patrząc teraz tak sobie na areny walk z T7 to jest w nich może ze 4 klimatyczne a reszta to puste, sterylne, z zerową liczbą detali plansze: violet systems  :facepalmz:

Nawet na śnieżnej scenerii śniegu nie chciało im się zrobić ala coś z T6.

 

Muza też jakaś taka bez wyrazu. Kto grał w T3, TTT czy T5 wie jakie tam fajne kawałki były. Na szczęście tutaj prawdopodobnie będzie można sobie je wrzucić aby leciały w tle.

 

Nowe postacie to też bez charyzmy.

Brakuje jak na razie kilku bardzo znanych postaci: Lei, Baek, Bruce, Julia, Raven, Armor King, Anna.

 

 

 

Grafa wydaje się nawet dobra no, ale 900p na PS4 czy prawdopodobnie 720p na X1 to też kpina i droga na łatwiznę.

 

 

Jedyne co tak naprawdę przyciąga mnie do T7 to grywalność, która na bank nie zawiedzie.

 

 

Dobra koniec moich żali.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...