Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy tu chrzanicie o jakiś grafikach i innych duperelach, ta gra jest do grania przez sieć (i okazjonalnie na kanapie), a oni przez te lata produkji zj*bali najważniejszą rzecz, czyli netcode. To tak jakby wam sprzedali auto bez kierownicy, a wy się tu rozwodzicie czy tapicerka jest z prawdziwej skóry. Co z tego że turnieje i lobby działają, jak w trakcie wywala z gry i są lagi. Tak ma mnóstwo ludzi, więc kupując grę tak naprawdę kupujecie los na loterii - będzie działało mi albo nie. Z wieloma Polakami mam szary ping, czyli nie połączymy się nigdy. O dziwo w TTT2 wszystko śmiga jak dawniej...

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

To ja nie wiem. Na neogafach i w recenzjach wszyscy walą konia do rozgrywki online, że to ferrari wśród skód, tylko poljaki narzekają ;/

 

bo jeżeli faktycznie problem leży po waszej stronie, to skargi karola są dla mnie jak psa szczekanie, a w tekkena z fajnym online bym pograł

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja tak między 15-16 i 19-21 próbowałem znaleźć jakiś meczyk, lub stworzyć własną sesję. No ni chu.., udało mi się rozegrać jedynie dwie walki. Ludzi znajduje, to fakt, ale co z tego skoro pół sekundy po zaakceptowaniu przeciwnika na ekranie wyskakuje piękny komunikat "The Connection To The Opponent Has Been Lost". Nie gram za dużo w gry sieciowe, ale to co ma miejsce z Tekkenem mogę porównać tylko do premiery Diablo 3 i pamiętnego errora 37. Brak słów...

A sama gra to jak na razie moim zdaniem techniczny balas. Gram na zwykłej PS4 i aż w oczy kłują mnie dramatycznie słabe tekstury postaci, nogi przenikające podłoże, beznadziejna animacja strojów i te biedne jak rumuński żebrak plansze, spośród których jako tako wypadają może cztery. Wy też macie tak długie loadingi przed każdą walką i generalnie po wchodzeniu do poszczególnych trybów?

 

 

:facepalmz:

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zajechał do mnie kolega, mówił że tylko na chwilę zobaczyć T7,z chwili się zrobiło 4 godziny. Tak nowy Tekken wygląda słabo, ale Boże jakież to jest piękne klepanko, jak za dawnych czasów. Tak więc ja jestem bardzo zadowolony bo system walki jest bardzo dobry a co do tego całego 900p? No cóż może dadzą wsparcie dla prosiaka do 1080 :PP.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj pograłem z Masorzem i o dziwo dobrze działało. Generalnie widać nieco lepszy balans niż w TTT2 i TR, jest dużo smaczków, grafika ot jest, muzyka - dziwny mix (niektóre bardzo fajne, niektóre kompletnie bezpłciowe). Customizacja postaci to w zasadzie w większości itemy z TTT2. Story mode to straszny kicz i nie rozumiem czemu tam każda postać mówi w swoim języku, a i tak wszyscy się ze sobą dogadują. Fajnie że dali jukeboxa, a galeria to istna kopalnia artworków które można zapisać poprzez Share i np. zrobić sobie fajną tapetkę w profilu ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam nawet nie wiem co jest w tych trofeach do zdobycia. Leci jak poyebane i juz mam 70 procent. 

 

Gra bardzooo mi się podoba. Przekonuję się do postaci, online mi działa bez kłopotu, wygrałem nawet kilka turniejów. Story też lepsze niż te sucharowe filmiki dla każdej postaci z poprzednich części. Jedyne co mnie irytuje to jednak zbyt wiele rozbłysków i brak gustu Japończyków. Jakim cudem nie ma ani jednej ramki do profilu, której bym się nie wstydził i mógł założyć, a jest 10045 z serduszkami? 

 

 

 

IGN dał 9.5

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Ja tam nawet nie wiem co jest w tych trofeach do zdobycia. Leci jak poyebane i juz mam 70 procent. 

 

Gra bardzooo mi się podoba. Przekonuję się do postaci, online mi działa bez kłopotu, wygrałem nawet kilka turniejów. Story też lepsze niż te sucharowe filmiki dla każdej postaci z poprzednich części. Jedyne co mnie irytuje to jednak zbyt wiele rozbłysków i brak gustu Japończyków. Jakim cudem nie ma ani jednej ramki do profilu, której bym się nie wstydził i mógł założyć, a jest 10045 z serduszkami? 

 

 

 

IGN dał 9.5

 

Ten sam IGN, który ocenił Obcego na 5.6, Prey'a na 4, a CoD Ghosts na 8.8... Tyle mediów growych mamy rozsiane po necie, szanujmy się na tym forum i nie sugerujmy się branżowymi pajacami.

 

Dla niekumatych - nie wiem czy T7 jest grą na 9.5 czy 4.5, po prostu ign (razem z gamespot) powinien być ostatnim serwisem, do którego się udajemy po pomoc w decyzji o zakupie gry.

Edytowane przez grzyb_2
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pare osob wspominalo, ze sa problemy z kodem na Elize. Czy ktos wie o co chodzi? Bo kupilem wersje Deluxe w preorderze i w pudelku byl tylko kod na Season Passa (ktory od razu aktywowalem) plus jakies punkty do wykorzystania na stronce Bandai Namco. Nie dostalem zadnego innego kodu. Sprzedawca tez nic na ten temat nie wie (kupilem w sklepie 4console).

Odnośnik do komentarza

Jak przestawic neta na Net1, bo prawdopodobnie mam 2. Trzeba dzwonic do uslugodawcy? Za nic nie moge zagrac walki. Speed mam up to 50, a mam 35mb/s. Czy o co tam chodzi?

Dodam, ze to moj 1 raz, kiedy mam taki problem. Chyba odp nasuwa sie sama, co?

 

Jesli laczysz sie przez router to nie bedziesz miec nat1. Mozna poprobowac ustawic dmz albo forwarding portow, ale raczej nie zmieni to typu nat2 na nat1.

Odnośnik do komentarza

Pare osob wspominalo, ze sa problemy z kodem na Elize. Czy ktos wie o co chodzi? Bo kupilem wersje Deluxe w preorderze i w pudelku byl tylko kod na Season Passa (ktory od razu aktywowalem) plus jakies punkty do wykorzystania na stronce Bandai Namco. Nie dostalem zadnego innego kodu. Sprzedawca tez nic na ten temat nie wie (kupilem w sklepie 4console).

Wyczytałem, że Eliza ma pojawić się w ciągu 30 dni na liście postaci i tyle. 

 

Ja tam nawet nie wiem co jest w tych trofeach do zdobycia. Leci jak poyebane i juz mam 70 procent. 

 

Gra bardzooo mi się podoba. Przekonuję się do postaci, online mi działa bez kłopotu, wygrałem nawet kilka turniejów. Story też lepsze niż te sucharowe filmiki dla każdej postaci z poprzednich części. Jedyne co mnie irytuje to jednak zbyt wiele rozbłysków i brak gustu Japończyków. Jakim cudem nie ma ani jednej ramki do profilu, której bym się nie wstydził i mógł założyć, a jest 10045 z serduszkami? 

 

 

 

IGN dał 9.5

 

Ten sam IGN, który ocenił Obcego na 5.6, Prey'a na 4, a CoD Ghosts na 8.8... Tyle mediów growych mamy rozsiane po necie, szanujmy się na tym forum i nie sugerujmy się branżowymi pajacami.

 

Dla niekumatych - nie wiem czy T7 jest grą na 9.5 czy 4.5, po prostu ign (razem z gamespot) powinien być ostatnim serwisem, do którego się udajemy po pomoc w decyzji o zakupie gry.

 

IGN, US a nie ten gówniany PL ma mniej więcej podobny gust do mojego, więc ich czytam. Z drugiej strony żadnego serwisu czy gazetki nie uważam jako wyrocznię. Na pewno nie PE. Recka T7 na IGN jest akurat zgodna z prawdą. Sam bym dał może jednak 8.5. Wciąż liczę na to, że Namco będzie tę grę jakoś wspierać i zobaczymy kiedyś ciekawe postacie i chociażby Time Atack 

 

Na razie bawię się przednio i gameplay jest zayebisty. Niestety są sucharowe filmiki rodem z poprzednich tejkenów

Edytowane przez gekon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Pare osob wspominalo, ze sa problemy z kodem na Elize. Czy ktos wie o co chodzi? Bo kupilem wersje Deluxe w preorderze i w pudelku byl tylko kod na Season Passa (ktory od razu aktywowalem) plus jakies punkty do wykorzystania na stronce Bandai Namco. Nie dostalem zadnego innego kodu. Sprzedawca tez nic na ten temat nie wie (kupilem w sklepie 4console).

Wyczytałem, że Eliza ma pojawić się w ciągu 30 dni na liście postaci i tyle. 

 

Ja tam nawet nie wiem co jest w tych trofeach do zdobycia. Leci jak poyebane i juz mam 70 procent. 

 

Gra bardzooo mi się podoba. Przekonuję się do postaci, online mi działa bez kłopotu, wygrałem nawet kilka turniejów. Story też lepsze niż te sucharowe filmiki dla każdej postaci z poprzednich części. Jedyne co mnie irytuje to jednak zbyt wiele rozbłysków i brak gustu Japończyków. Jakim cudem nie ma ani jednej ramki do profilu, której bym się nie wstydził i mógł założyć, a jest 10045 z serduszkami? 

 

 

 

IGN dał 9.5

 

Ten sam IGN, który ocenił Obcego na 5.6, Prey'a na 4, a CoD Ghosts na 8.8... Tyle mediów growych mamy rozsiane po necie, szanujmy się na tym forum i nie sugerujmy się branżowymi pajacami.

 

Dla niekumatych - nie wiem czy T7 jest grą na 9.5 czy 4.5, po prostu ign (razem z gamespot) powinien być ostatnim serwisem, do którego się udajemy po pomoc w decyzji o zakupie gry.

 

IGN, US a nie ten gówniany PL ma mniej więcej podobny gust do mojego, więc ich czytam. Z drugiej strony żadnego serwisu czy gazetki nie uważam jako wyrocznię. Na pewno nie PE. Recka T7 na IGN jest akurat zgodna z prawdą. Sam bym dał może jednak 8.5. Wciąż liczę na to, że Namco będzie tę grę jakoś wspierać i zobaczymy kiedyś ciekawe postacie i chociażby Time Atack 

 

Na razie bawię się przednio i gameplay jest zayebisty. Niestety są sucharowe filmiki rodem z poprzednich tejkenów

 

 

PE to też niezły rynsztok, w ogóle wysyp niezależnych recenzentów sprawił, że ignoruję te większe serwisy, bardziej ufam gościom pokroju quaza, arhona czy z zagranicznych EazyAllies (stara ekipa gametrailers).

 

A ten nowy tekken w niczym nie przekonuje do kupna, tym bardziej, że na dysku mam taga 2 ze wstecznej, więc głodu na żelazną pięść nie odczuwałem tak bardzo. Wydaje mi się, że japończycy w kwestii bijatyk nieco zostają z tyłu względem takiego netherrealms, oczywiście gameplayowo mortal czy injustice nie trafią do każdego, ale pod względem ilości contentu wyznaczają standardy współczesnych bijatyk.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...