Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie Tekken to TK3. Zaczynałem grać na automatach, gdzie stał automat z TK2, by na Gwiazdkę '98, móc już napier.dalać na PlayStation w Tekkena trzeciego. Oczywiście nagle koledzy chcieli przychodzić codziennie.

A jeden zapraszał mnie do siebie na Commadore (?), by "grać" w North & South, by za chwilę spytać, czy teraz jego nie zaproszę na Tekkena.

Grałem głównie Heihachim, a te klapeczki, śniły mi się po nocach:

 

r2s6-0004256_01.jpg

 

Dobra, nie będę pisał tu całej, swojej historii grania, jeno przez tyle lat sporo się zmieniło. Japończycy już nie górują, jeżeli chodzi o developing gierek, a Namco nie jest monopolistą na rynku Sony. Niegdyś Namco miało swoje autorskie silniki, wyciskające siódme poty, a "siódemka" ma chodzić na Unreal Engine(!), gdzie być może ujrzymy tą odsłonę na innych sprzętach. Dla mnie pierwsze skojarzenie - unreal engine, "inne sprzęty" = pc. W sumie Mortal Kombat, czy Street Fighter wyszedł na steamie i ma się dobrze. Dziś Tekken, to nie PlayStation, dlatego być może czekam naiwnie, ale chciałbym móc pograć w "siódemkę" na moim, nowym kompie :)

"Szóstka" pokazała się na konsoli Microsoftu, to może kolejna część ukaże się na jeszcze jednej platformie?

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nowy trailer

 

 

szkoda tylko że strasznie chujowy..

nie dość że nic nie pokazuje to graficznie stoi kilka lat wstecz, pamiętam jak scenki z tekkenów zrywały czapki z głów grafiką, realizmem, a ten trailer? kurna wygląda jak jakiś pierdołowaty indyk sprzed 4 lat

 

 

sory, nadal czekam na gre, ale ten trailer jest słaby

Odnośnik do komentarza

Jakby za developerke odpowiadali Platynowi, to byłaby nadzieja. Reszta żółtych nie potrafi i nie ma za co robić konkretnych szpili godnych nextgenów (Hideo jedzie na marce :P ). Trailer mnie zdołował. Pamiętacie jak się oglądało filmiki z T5? Jaki klimatyczne było intro do zyebanego T4 (motyw z wqurwionym Kazem)? A to? Co to qerva w ogóle jest? Zapowiedź nowej telenoweli? I jeszcze ten Kazuya gadający jak jakiś Jankes wrrrr

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza
jest tyle g.ó.w.n.a

 

 

dokładnie to samo pomyślałem

 

kurda, uwielbiam tekkena od ponad 15 lat , a mimo to ten trailer był tak słaby że zdołał obniżyć mój hype, zamiast go podnieść... namco co ty odwalasz?

 

Pamiętacie jak się oglądało filmiki z T5?

 

no włąsnie, kiedyś filmiki z tekkena to było coś, do dziś pamiętam scene gdzie nina/anna smarowała sobie usta szminką - w tamtych czasach grafika tych ust powalała na ziemie

 

a w tym trailerze to wydaje sie że użyli jakieś stare scenki z tekkena 3 i nałożyli filtr i dodali denny voice acting

 

chodziło mi o intro do TTT

 

oczywiście teraz wygląda dosyć biednie, ale przecież to była jedna z pierwszych gier na ps2, ze 13 lat temu, wtedy pamiętam że ta szminka zrywała gacie! a obecny trailer? no bieda, poprostu bieda

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

z tego, co ja pamiętam to Tekken zawsze wychodzi pierwszy na Automatach, a następnie, jak juz sie na chapią kabony na konsole stacjonarne.

tak, wiec to może byc intro do takiej własnie wersji. arkadowe intra nigdy nie urywały bani, dopiero te konsolowe, jak choćby: T4, T5, czy TTT ale moge sie mylic z tym ostatnim.

 

co mnie martwi to wykonane postaci, jakieś takie marne, nie czuje tej mocy graficznej jeszcze :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...