Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

 

We have received inquiries from a number of customers regarding situations in which they appear to have trouble matching with other players in Ranked Match.
We are currently investigating the issue and plan to address the problem through an online update scheduled to modify the game spec and improve matching. Player and opponent character will no longer be displayed when searching for a match in Ranked Match.
More details regarding the update will be posted to the official Tekken site.
We apologize for any inconvenience which this may cause in the meantime.
 
The TEKKEN Team

Zauważyli, że zje.bali sprawę.

Odnośnik do komentarza

https://clips.twitch.tv/TastyBrightCiderTheTarFu

już pojawiają się klienci trzaskający akcje za całe paski :)

 

Mevek,te cztery elektryki to na sticku wsadziłeś?

 

To bez różnicy na czym. Poważnie. Urodziłem sie z padem w reku, ale teraz staram sie grac tylko na sticku i jest mi ciężko, nawet po tych kilku latach. Ale tak, na sticku z ps3 podłączonym do plejki brook'iem, ktory gwarantuje bezlagowe granie. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

No patrz, jak Ci mówiłem, że nie odczujesz ułamka klatki opóźnienia to się zamartwiałeś, że i tak będzie opóźnienie i już;p.

 

Pal licho kilku ms'owe opóźnienia na przejściówkach, ta gra ma wbudowanego dodatkowego 2 klatkowego laga w stosunku do i tak wolniejszego ttt2, to mnie póki co wkurza bo timingi mi się pozmieniały.

Edytowane przez CheeseOfTheDay
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie tez ale na lepsze. 

 

Ten Akuma jest strasznie przegięty w tym finalowym starciu. Chciałem wygrać w sprawiedliwym pojedynku, ale nie umiem go blokować w ogóle.  Także wziąłem sie na sposób SS+3+4 i tym samym, go wykończyłem w chwile. Trzena wyczuc moment, kiedy wali ognie i w tedy idealnie robimy laser z nalotu. Co za upierdliwy gość. 

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...