Skocz do zawartości

TEKKEN 7


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Granie w Tekkena na PC to jak granie w Red Alert na konsoli. Niby można, nawet myszkę i klawiaturę podepniesz, ale no nie ukrywajmy że ludzie wolą w to grać na docelowych platformach. Prosi po prostu będą grali na nich, turnieje też będą na nich. Niemniej jak ktoś nie ma konsoli, to na PC dostanie naprawdę solidny kawał bijatyki 3D. A jaka to ostania bijatyka 3D na PC wyszła? :P

 

Dziś ogarnąłem Akumę w Special Chapterze. Generalnie typowe arcade AI expoit, inaczej MK Walker. Jak nie zrobisz konkretnej odpowiedzi czy ciosu, to zbierasz bęcki (bo moment wcisnięcia Twojej kombinacji jest równoznaczny z wciśnięciem odpowiedzi u AI). W półdystansie więc zawsze wchodzi powietrzny laser z unikiem, gdy Akuma robi dwa ciężkie ciosy to kontrujemy EWGF, a gdy robi teleport do tyłu i ma zamiar puścić 3 hadoukeny ogniste, to robimy unik i przy uniknięciu trzeciego zaraz zwykły laser z powietrza (Akuma po wypuszczeniu trzech robi coś w stylu taunta i można go zdzielić). Generalnie jak się pozna ten pattern, to Akuma staje się łatwy i wpada upragnione trofeum ;)

Odnośnik do komentarza

Granie w Tekkena na PC to jak granie w Red Alert na konsoli. Niby można, nawet myszkę i klawiaturę podepniesz, ale no nie ukrywajmy że ludzie wolą w to grać na docelowych platformach. Prosi po prostu będą grali na nich, turnieje też będą na nich. Niemniej jak ktoś nie ma konsoli, to na PC dostanie naprawdę solidny kawał bijatyki 3D. A jaka to ostania bijatyka 3D na PC wyszła? :P

 

 

nie wiem, ale na pewno z działającym i darmowym online 

 

 

prosi będę grali turnieje na docelowych platformach? Pewnie ps4 miałeś na myśli? Luzik, nawet niech grają sobie na ps4 pro, a ja się dołączę i będę miał to samo. Prawie, bo będę musiał przełknąć te dłuższe doczytywanie i niższą rozdzielczość. Gamepaly to gameplay, c,nie. 

Edytowane przez gekon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

ornit, dnia 04 Cze 2017 - 16:34, napisał:

Turnieje będą rozgrywane na Ps4/Pro ze względu na łatwość organizacji odpowiednich stanowisk do grania. Natomiast najlepszą wersją gry jest gra na PC więc jeśli komuś nie przeszkadza płacenie za wypożyczenie gry będzie się delektował najdoskonalszym portem.

A do premiery na czym były ogrywane turnieje? Obstawiam, że dalej będą ogrywane na tym samym, chyba że mówicie o jakichś turniejach forumowiczów. Ogólnie to jakaś straszna lipa im wyszła, bo z tego co czytam, to niby och ach - to znowu Tekken, ale z tego wszystkiego to lepiej chyba wersje PS3 sobie odpalić i cieszyć się działającym multi, bo zmian oprócz tego co zawiodło wiele nie ma.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Czy tylko u mnie muzyka z Tekkena 3 i 4 jest tak okrutnie cicha, że po podłożeniu jej niemal nic nie słychać podczas walki ? Kibel jak nie wiem bo z oryginalnego OST niemal nic mi się nie podoba i większość pozmieniałem na utwory z tekkena 5 i 6, podobają mi się te dwa gitarowe kawałki z Tekkena 4 (parking i underground), kombinowałem z ustawieniami dźwięku i nic, ten typ tak ma ?

Odnośnik do komentarza

w końcu udało mi się zagrać mecz rankingowy i wygrać go, a co za tym idzie wbić platynę. Zawiodłem się trochę na tym multi, że tak kuleje. Poczekam jeszcze kilka dni, jak się nic nie poprawi to niestety gierka będzie musiała lecieć na sprzedaż, a tak liczyłem że będę miał bijatykę na trochę czasu

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

w końcu udało mi się zagrać mecz rankingowy i wygrać go, a co za tym idzie wbić platynę. Zawiodłem się trochę na tym multi, że tak kuleje. Poczekam jeszcze kilka dni, jak się nic nie poprawi to niestety gierka będzie musiała lecieć na sprzedaż, a tak liczyłem że będę miał bijatykę na trochę czasu

Jest nas trochę! Dodać się do znajomych i jest zabawa, można grać, walić rankedy ;) Co by było gdy by w każdej grze zabrakło teraz online, ludzie by chyba ześwirowali :)

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

taki jest problem, że gra powinna działać tak że jak chce z kimś zagrać online to nie muszę czekać aż któryś ze znajomych będzie chciał zagrać, tylko siadam do konsoli odpalam online i to ma działać. A co do rankedów to trzeba mierzyć się z lepszymi od siebie albo na tym samym poziomie, a to zagwarantują tylko rankingowe mecze, bo wspinasz się po tej drabince dobrych graczy.

Odnośnik do komentarza

A od czego masz practice i szlifowanie skilla do tego jeszcze pojedynki ze znajomymi.

Rankedow jak dla mnie mogloby by nie byc.

 

Bijatyka bez rankedów w 2017 to brzmi jak FIFA/PES bez online matchmakingu. 

 

@Mendrek

 

Miałeś na PC Mortal Kombat, Injustice, Killer Instinct

Odnośnik do komentarza

Pecetowcy znaleźli w plikach gry info o season pass. Nowy tryb to Tekken Bowl, postacie maja mieć paski z superami jak Akuma. Czyli kolejna postac że SF? Nowe stroje to ubranka szkolne i stroje kąpielowe. Dramat kurde. Gdzie Lei, Julia i Zafina się pytam oraz wypasione stroje że starszych odsłon. Gdzie Time attack, team battle?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja myslalem ze tekken 7 bedzie mial 10 postaci do wyboru a tu prawie 30. Myslalem ze bedzie miec prosty system walki bez tych wybuchow świateł i blyskawic. A tu jakies neony napuerdalaja mi w oczy.

 

Fajne to dla new commers ale dla mnie ktory gral w prostego tekkena 2 bez tych neonów to juz zdecydowanie odrzuca.

 

No ale co zrobisz. Albo 1. olewasz i grasz w przygodowki ewentualnie wyścigi online albo 2. masterujesz swoja postac na turnieje i granie ze znajomymi ba kanapie.

 

Wybieram bramke nr 2.

Odnośnik do komentarza

 

A od czego masz practice i szlifowanie skilla do tego jeszcze pojedynki ze znajomymi.

Rankedow jak dla mnie mogloby by nie byc.

 

Bijatyka bez rankedów w 2017 to brzmi jak FIFA/PES bez online matchmakingu. 

 

@Mendrek

 

Miałeś na PC Mortal Kombat, Injustice, Killer Instinct

 

Ale mądremu chodziło chyba o 3D. O gatunku, w którym nic ciekawego nie pojawiło od T5 w 20o4 i FV5 w 2006 xDD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...