Skocz do zawartości

Daredevil - 2015 - Steve DeKnight - Netflix


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądalność z sezonu na sezon leciała na pysk, więc szczerze wątpię, że Disney będzie zainteresowany dalszym inwestowaniem w markę. W ogóle musieliby zrobić z tego serial family friendly, co wiązałoby się z wycięciem większości brutalnych walk, a wtedy zostałaby tylko bardzo słaba historyjka. :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no trudno, za dużo naje.bali tych seriali. Pierwsze dwa Daredevile, Jessica i Luke Cage tak do połowy były OK, ale potem to już równia pochyła i za dużo tego. Nie mówiąc o tym, że każdy z tych seriali (poza Defenders) miał po 12 czy tam 13 odcinków, a można było się streścić w połowie. 

 

fajnie było ale się skończyło

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nadrobiłem sezon i poziom ten sam co 1 z tym, że teraz powielają błędy poprzednich sezonów. Odcinków jest za dużo. Znów są zapychacze wytrącające widza z głównego wątku (a ten jest świetny).

Spoiler

Powrót Kingpina do władzy fenomenalnie rozwiązany. Mina Nadeena jak wchodził do sali narad i zobaczył kto jeszcze jest umoczony?

Bezcenna :banderas:

Karen Page. Po co to żyje? Foggy'ego udało się ogarnąć czemu nie dało rady z Karen? Sama końcowa sekwencja

Spoiler

walki w mieszkaniu Fiska też niezbyt mi odpowiadała. Panna młoda miała zginąć (z reki Bullseye'a) po to by ujrzeć rage kloca, a układ mógł odnosić się do dumy Kingpina nt bycia pokonanym przez ślepca. Ale wtedy śmierć Vanessy spadłaby na Murdocka bo ten sprowokował psychola.

Teraz to i tak nie ma znaczenia :( 

Plusy również za ten jeden moment, ten chory uśmieszek Vincenta. Taki sam jak w Full Metal Jacket.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jest w ogóle jakakolwiek szansa na kontynuację Daredevila? No jak końcówka ostatniego odcinka 3 sezonu zostawiła furtkę przez Poindextera aka Bullseye'a to trochę smuteg, że Disney(?) anulował dalsze sezony. Dobrze mi się oglądało te całe 3 sezony, no ale niesmak pozostał przerywając kolejne sezony.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Jedna z niewielu produkcji mcu która wzbudza we mnie jakies emocje, ale obawiam się, że disney spierdoli co netflix zbudował.

Cytat

We do know, thanks to Collider's own Sam Casey, that the series will be eighteen episodes, longer than any Disney+ Marvel series so far.

 

Poza She Hulk ma sie tez pojawic w Echo.

 

 

https://collider.com/daredevil-born-again-series-marvel-phase-5-disney-plus/

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No dobrze ale wyciągając z szafy najlepsze z Netflixowego Daredevila pokazują tylko, że boją się iść dalej i liczą, że sentyment i psychicznie chory Frank sprzeda show. 

Zresztą ja i tak poczekam na cały sezon i opinie. Jeśli wyjdzie przyzwoity serial to brawa, będzie co oglądać, a jak parująca kupa to też ok bo kompletnie mnie już nie rusza Marvel i wyciskanie resztek soku za pomocą prasy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...