Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe 5.1 / 7.1


mozi

Rekomendowane odpowiedzi

ok napiszę tutaj bo nie chce mi się szukać dedykowanego tematu, o ile jest.

Ogółem szukam sobie słuchawek do słuchania muzyki w domu przy kompie, najważniejsze by były bluetooth bo mam dość kabli. Znajomki z pracy mają Sony MDR-XB650BT On-Ear które imo brzmią fajnie ale wolałbym coś over-ear. Ostatnio też zainteresowałem się słuchawkami Audio-Technika ATH-SR30BT lub podobnymi. Ogólnie polećcie coś do 500-600zł.

 

Jeszcze też rozglądam się za słuchawkami bezprzewodowymi do pracy, tutaj już coś w niższej cenie do 200zł max, coś w stylu tych ze spoilera

ATH-CKR35BT_BK-500x500.jpg

 

Doradźcie coś koledzy :lapka:

Odnośnik do komentarza

A ja znowu bym z chęcią przytulił jakież bezprzewodowe słuchawki do nowego TV (czytaj - grania), bo wczoraj pierwszy raz grałem i się okazało, że kabel w starych jest za krótki. I dziś oczka bolą :< Z tym, że celuję w coś raczej do 200 zł, bo nie zależy mi jakoś mega na audiofilskich wrażeniach. Polecacie coś?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Godzinę temu, Wiolku napisał:

A ja znowu bym z chęcią przytulił jakież bezprzewodowe słuchawki do nowego TV (czytaj - grania), bo wczoraj pierwszy raz grałem i się okazało, że kabel w starych jest za krótki. I dziś oczka bolą :< Z tym, że celuję w coś raczej do 200 zł, bo nie zależy mi jakoś mega na audiofilskich wrażeniach. Polecacie coś?

 

https://www.euro.com.pl/akcesoria-playstation-4/sony-bezprzewodowy-zestaw-sluchawkowy-gold.bhtml?from=ceneo&p=349.00&cr=0&t=20190528-0237&ceneo_spo=true

 

W sumie najlepsza opcja w tej budżetowej pólce, a ponoć te nowe są całkiem solidne. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
8 minut temu, Wiolku napisał:

Kumpel z pracy mi podsunął pomysł, żeby kupić po prostu przedłużkę xd Najprostszy sposób, a człowiek nie wpadł. Póki co postawię na tą opcję w związku z ograniczonymi finansami :nosacz:

 

lol ale na ch,uj ci ta przedłużka jak bedziesz miał dokladnie taką samą jakość jak z pada bo przecież żeby skorzystać z pełnej mocy słuchawek to potrzebowałbyś wzmacniacza do nich bo ani pad ani tv (chyba) nie zasili ci na tyle ich

W dniu 28.05.2019 o 10:54, Wiolku napisał:

Niby bym mógł zapewne, ale się boję, że jednak jakość wyraźnie tutaj straci. Co sądzisz? Próbowałeś takiej opcji? 

 

Próbowałem, ale raczej do opcji multiplayer z mikrofonem bo generalnie nie gram w słuchawkach a jak już to korzystam z tych bezprzewodowych. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, II KoBik II napisał:

A dlaczego nie? Nie zauważyłeś takiej dziury? :ragus:

Ze wstydem przyznam, że nie zwróciłem na to nigdy uwagi i teraz sobie próbuję w pracy przypomnieć, czy jest szansa, żeby jacEk wszedł bez mydła w tą dziurkę w padzie. 

 

Godzinę temu, _Be_ napisał:

 

Tak jest. Dla spokoj przetestuj obie opcje :usmiech:

Najpierw powalczę w domu z padem i sprawdzę czy jest jakaś różnica. Chociaż i tak muszę kupić przejściówkę na mini-jacka .__. Pozostaje jeszcze kwestia, czy kabel przy padzie będzie mi przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Pany pytanko, wiem ze już bylo ale przymierzalem się tylko a teraz musze juz kupic cos dobrego do tel. Jakie waszym zdaniem warto kupic słuchawki dokanalowe? Moje JBL t110 szlag juz trafił i potrzebne nowe a najlepiej inny model. Slucham głównie umcy umcy wiec basik mile widziany ale też nie do przesady. Tak cos do 3—4 stowek max. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, II KoBik II napisał:

Pany pytanko, wiem ze już bylo ale przymierzalem się tylko a teraz musze juz kupic cos dobrego do tel. Jakie waszym zdaniem warto kupic słuchawki dokanalowe? Moje JBL t110 szlag juz trafił i potrzebne nowe a najlepiej inny model. Slucham głównie umcy umcy wiec basik mile widziany ale też nie do przesady. Tak cos do 3—4 stowek max. 

Używam urBeats od ponad roku i są bardzo ok do techno. Najważniejsze, że są trwałe i nic w nich nie trzeszczy, co często się zdąża w tego typu słuchawkach. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, II KoBik II napisał:

Pany pytanko, wiem ze już bylo ale przymierzalem się tylko a teraz musze juz kupic cos dobrego do tel. Jakie waszym zdaniem warto kupic słuchawki dokanalowe? Moje JBL t110 szlag juz trafił i potrzebne nowe a najlepiej inny model. Slucham głównie umcy umcy wiec basik mile widziany ale też nie do przesady. Tak cos do 3—4 stowek max. 

Jak do umcy umcy to polecam Audictus Explorer. Bardzo fajne dokanałówki,mam od jesieni i nie narzekam ,ciepłe dźwięki i mocny bass który czasami tłumi za bardzo wokal jak dla mnie ale przy umcykwaniu to nie wada.Metalowe wykończenie obudowy i tekstylna osłonka kabelków,po przejściu z JBL aż mnie zaskoczyły jakością dźwięku,cenowo fajnie niecałe 70 zeta. Do grania też daja rade.:P

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...