Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe 5.1 / 7.1


mozi

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie bardzo dobrze sprawdzają się Siberia SteelSeries 800, które po optyku podłączone mam do X1, PS4 i PS3 przez rozdzielacz optyka.

Kosztują ciut więcej niż Twój budżet, ale możesz poszukać wcześniejszej wersji H lub kupić używkę 800 lub nowszej wersji 840.

 

W słuchawkach dostajesz w komplecie 2 baterie, które starczają na długo. Jak działa mikrofon, to nie raz słyszałeś :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja akurat mam same problemy z wireless H na PS4. Dźwięk owszem bajka ale cieszę się że kupiłem używki bo gdyby dał 1000zl za nowe to....

 

Mam problem z mikrofonem co jakiś czas i muszę nawet kilka razy resetować konsole żeby zaskoczył.

 

Za każdym po włączeniu konsoli muszę wejść w ustawienia urządzeń i zmienić źródło wyjścia z TV na słuchawki żeby działał mix słuchawki/gra. Nie zapamiętuje wyboru.

 

Na PS4 nie działa live mix czyli gdy ktoś coś mówi na czacie to ścisza automatycznie grę.

 

Może model 800 poprawił te problemy ale drugi raz wziąłbym Elite 800 lub Astro A50.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Yap napisał:

Sprawdzilem cene i nie jest tak zle. Dla porownania 840tki sa 40£ drozsze, ale nie sadze by roznica byla znaczaca. Z opisu wnosze, ze moga byc dokladnie tym czego szukam. 200£ moge wydac. Nie zbiednieje od tego. 

Ja mam TB Elite 800. Też polecam. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś, jak wygląda Logitech na polu słuchawek? Być może uda mi się niedługo dostać po dość okazyjnej cenie model G933. W recenzjach na ogół są chwalone, ale z wyglądu to taki trochę plastik fantastik ze świecidełkami. Jak z trwałością to nie wiem.

Za: 
- Można je podpiąć i tradycyjnie po minijacku i bezprzewodowo do PC/konsoli/ponoć jeszcze wielu innych urządzeń

- Składany mikrofon

- Wymienny akumulator, który ponoć trzyma do 12h ciągłego grania

- Logitech. Miałbym w sumie wtedy wszystkie peryferia z jednej stajni. Niby żaden plus, ale sama myśl mi się podoba

 

Przeciw:
- Cena. Nawet z "okazyjnością" jakiekolwiek Cloudy kupiłbym taniej
- Trochę cudaczny wygląd jak na mój gust, ale paradować po ulicy w nich i tak nie zamierzam
 

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2018 o 14:19, Yap napisał:

Widze, ze sa wersje na PS4 i One’a. Czy to znaczy, ze nie bede mogl uzywac ich na obu konsolach? [..]

Różnica polega chyba tylko na pudełku i może jakichś dodatkach w zestawie.

Ja kupowałem wersję "ogólną" i dostałem kabelki do podłączenia czatu z PS4/PS3, X1, X360. Porównaj zawartość opakowania w każdej z wersji i będziesz miał odpowiedź, którą wersję kupić. Samo urządzenie sterujące od 800tki ma opcje do współpracy z każdą konsolą i nie sądzę, żeby w konkretnej wersji blokowali dostęp do konsoli konkurencji, ale może się mylę...

Jeżeli potrzebujesz połączenie po bluetooth, to zastanów się czy nie dołożyć do 840tki, która już taką opcję posiada.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem drobny risercz. Czy w cenie do 500-600zł dostanę coś lepszego niż:

- HyperX Cloud Flight
- Logitech G933, opisywany już przeze mnie wyżej?

Sam nie wiem, które z tych dwóch będą lepszym wyborem.

 
 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Potrzebuje jakieś słuchawki douszne, które sprawdzą się na siłce i do biegania w plenerze. Oprócz jakości dźwięku ważne jest też dla mnie, żeby kabel nie zaczął przerywać po kilku tygodniach jak w jakichś tanich słuchawkach. Fajnie by było zmieścić się w 500 zł, ale jak będzie coś dużo lepszej jakości przy dopłacić 100-150 zł to też piszcie 

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie.

 

Poszukuje słuchawek do PS4.

 

Jako że internet to jeden wielki śmietnik a tutaj nie raz mi pomogliście - zwracam się z kolejną prośbą. Co wybrać - mamy dwójke kandydatów:

 

1. Headset dedykowany do PS4 

2. HyperX Cloud 

 

Jedyna różnica to HyperX Cloud ma b. dobre stereo a Headset ps4 posiada dźwięk przestrzenny 7.1 - i właśnie - czy to jest chwyt marketingowy , czy faktycznie takie uchy i achy że warto mieć słuchawki 7.1 ....

 

Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza

Czemu douszne tylko na krotkie sesje?

Ja dokanalowych uzywam od wielu lat (np na silke czy czasami w pracy jak potrzebuje sie skupic) i wszystko super, ale douszne to moge max 1h ponosic i mnie uszy bola, bo niewygodne sa. W dokanalowych to moglbym spac.

Do gier i filmow jesli musze to preferuje nauszne, bo lepszy dzwiek, ale dokanalowe > douszne.

Edytowane przez boston_luke
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, kubson napisał:

HyperX Cloud 2, Alpha lub Cloud Flight , te słuchawki dedykowane sony ( mialem przez chwile Gold 2.0) graja kiepsko.

 

Jesteś kolejna osoba która odradza Headset Sony PS4 Gold 2.0. Dobra więc spróbujmy - mój wybór padł na HyperX Cloud Alpha :)

 

Jutro będę je miał u siebie - zrobię jakąś sesje nocna przy bf/cod i podzielę się wrażeniami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza


@kubson
Muszę niestety zjechać z budżetem do ~450zł. W tej cenie to Logitechy G533 są nawet chwalone. Będą dobre, czy lepiej dozbierać do Cloudów Flight? Oficjalnie  G533 nie wspierają konsol, ale wyczytałem na na różnych forach, że po wpięciu dongla USB działają jak każde inne słuchawki stereo z PS4.

No i wyglądają elegancko :banderas:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

@kubson

 

W końcu wybór padł na...

Corsair HS70:potter:

 

ca-9011178-na-hs_series_01_hs70_se.png

 

Wersja z czarnym obiciem pałąka i tą obwódką wokół muszli

 

Najmniej zabawkowy, elegancki wygląd spośród całej trójki, świetnie leżą mi na łbie, brak błyszczącego plastiku i odczuwalnie solidniejsza konstrukcja niż chociażby Cloud Flighty w tej samej cenie. Za to izolują chyba trochę słabiej niż te ostatnie i grają mniej bassowo. Na plus także odczepiany mikrofon z zaślepką wejścia. Jak bardziej potestuję to pewnie skrobnę jakąś dłuższą opinię

 

G533 niestety nie udało mi się sprawdzić w realu, ale spora ilość błyszczącego plastiku, który ponoć wybitnie łapie paluchy i rysy chyba i tak by je zdyskwalifikował. :)

 

 

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Panowie jakieś propozycję ?

 

Otóż szukam słuchawek do wszystkiego jasne jak do wszystkiego to jest do dupy ale.  Mieszkanie w bloku i dzieci nie idą w parze z dobrym sprzętem nagłaśniającym więc pomyślałem o słuchawkach bezprzewodowych a że moje słuchawki do  PS4 mają swoje lata to dlaczego nie mieć słuchawek do PS4, tv i PC. Macie jakieś prepozycie ? oczywiście w rozsądnym cenowo (600 zł ?)  przedziale.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...