Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe 5.1 / 7.1


mozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
On 11/8/2020 at 11:29 AM, Rudiok said:

Czy ktoś testował Pulse i Gold i jest w stanie porównać?

 

https://www.mall.pl/sluchawki-gamingowe/sony-ps4-gold-black-wireless-headset

 

Mam od lat Pulse'y i w zasadzie nie narzekam, a poduszeczki sobie wymieniłem.

Ale pytanie na ile Goldy będą lepsze w jakości i użytkowaniu?

 


Koleś też porównuje pulsy do goldów na tym filmiku oraz do arcticsów 7x

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
12 godzin temu, Alastor84 napisał:

Jakie słuchawki polecicie na dużą głowę :) ? Do słuchania muzyki/gierek do max 600zł  Żeby były w miarę wytrzymałe i głowa/uszy nie bolały po godzinie :) 

Steel Series Arctis są mega wygodne. Model już dobierz sobie sam pod konsolę i portfel. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Wesker napisał:

Mam obecnie astro a50 i Pulse 3D do ps5, udało mi się opchnac a50 i szukam jeszcze lepszych, arctis 7p to level wyżej?

Używam 7x z atmosem i są ok. W sumie nie powiedziałbym, że level wyżej jeśli te a50 ci dobrze chodzą z PS5, bo u mnie z xsx po USB to ujowo chodziły. 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Ostatnio była dyskusja na peperku o tym i jakiś chłop znalazł słuchawki za 99 zł które jakością dźwięku podobno niewiele odbiegają od tych za 500.

 

https://www.pepper.pl/promocje/razer-hammerhead-true-wireless-425890?utm_source=mappshare&utm_medium=referral&utm_content=425890&utm_campaign=2021-08-14

 

 

Zamkwielm jedne i drugie i nie wiem które odebrać.

 

 

IMG_20210814_141344.jpg

Odnośnik do komentarza

Do muzyki nauszne i bezprzewodowe, to osobiście polecam te:

https://www.euro.com.pl/sluchawki/sennheiser-momentum-wireless-m3-aebtxl.bhtml?gclid=CjwKCAjw9uKIBhA8EiwAYPUS3AEhxBHK11CPGozo_QJasfgBxrMjENyHyRDl9wzNvyr_GfM4V8JFnBoCHuUQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

Jeżeli mają być małe, dokanałowe, to te:

https://www.euro.com.pl/sluchawki/sennheiser-sluchuchawki-momentum-true-wireless-2-czarne.bhtml

 

 

Polecam 2 wersje, do teraz mam jedynki i mają jeden problem. Wkładam do etui i sobie grają dalej. Oprócz tego same plusy. Grają lepiej od Applowskich, sterowanie nimi jest lepsze. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 27.05.2022 o 19:52, Whisker napisał:

Zastanawiam się czy arctis 7 wymienić na Nova, premiera za rogiem a ponoć konkret

 

Wczoraj kupiłem, ale wersję przewodową, która ma dodatkowo Hi Res Audio i lepszy mikrofon niż wireless (1299 i dodatkowo w X-komie w gratisie myszka Steelseries Aerox 5 warta koło 250 zł). Do teraz korzystałem z Arctisów 7x i powiem tak, Nova zamiatają Arctisy w każdym aspekcie, a przede wszystkim w najważniejszym, czyli jakości dźwięku. Myślę, że nawet audiofilskie ucho by się nie skrzywiło. Gry, muzyka, filmy, miazga. O jakości dźwięku można by pisać i pisać. Przeskok w stosunku do Arctisów ogromny. Spatial audio pozycjonuje mega, nigdy jeszcze w Warzonie czy R6 Siege tak dobrze nie słyszałem pozycji innych, a co najlepsze, dają nawet radę dobrze pozycjonować w pionie, czego dotychczas żadne moje inne słuchawki nie potrafiły. Poza tym wygodne, prawie w ogóle nie czuć, że się ma coś na głowie, głośne (nawet przy bardzo wysokich poziomach głośności grają czysto) i fajna obsługa przez DACa. Chociaż DAC to taka wersja demo jeżeli chodzi obsługę, dopiero Sonar na PC daje mega możliwości kustomizacji, więc jeżeli chcesz je do konsoli będziesz miał to bardzo ograniczone, bo sam DAC ma tylko kilka opcji.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, tjery napisał:

 

Wczoraj kupiłem, ale wersję przewodową, która ma dodatkowo Hi Res Audio i lepszy mikrofon niż wireless (1299 i dodatkowo w X-komie w gratisie myszka Steelseries Aerox 5 warta koło 250 zł). Do teraz korzystałem z Arctisów 7x i powiem tak, Nova zamiatają Arctisy w każdym aspekcie, a przede wszystkim w najważniejszym, czyli jakości dźwięku. Myślę, że nawet audiofilskie ucho by się nie skrzywiło. Gry, muzyka, filmy, miazga. O jakości dźwięku można by pisać i pisać. Przeskok w stosunku do Arctisów ogromny. Spatial audio pozycjonuje mega, nigdy jeszcze w Warzonie czy R6 Siege tak dobrze nie słyszałem pozycji innych, a co najlepsze, dają nawet radę dobrze pozycjonować w pionie, czego dotychczas żadne moje inne słuchawki nie potrafiły. Poza tym wygodne, prawie w ogóle nie czuć, że się ma coś na głowie, głośne (nawet przy bardzo wysokich poziomach głośności grają czysto) i fajna obsługa przez DACa. Chociaż DAC to taka wersja demo jeżeli chodzi obsługę, dopiero Sonar na PC daje mega możliwości kustomizacji, więc jeżeli chcesz je do konsoli będziesz miał to bardzo ograniczone, bo sam DAC ma tylko kilka opcji.

 

 

 

Zamówiłem bo z tą myszką to wydaje się całkiem niezły deal. Też mam jeszcze 7x-y i mam nadzieję, że ta różnica w dźwięku, o której mówisz będzie faktycznie odczuwalna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...