Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe 5.1 / 7.1


mozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.12.2022 o 19:13, iluck85 napisał:


 

I co wybrałeś? 
Pytam, bo jutro odbieram Sony WH1000XM5. Promocja była na 1250zl.

Senki sprzedałem, bo o ile grało ok, tak soft leżał i kwiczal. 
Siedzę w domu, biorę tel do ręki i nie ma dźwięku. Patrzę, a wszystko leci na słuchawki, a słuchawki w etui…

Odpalam muzykę, nie widzi sprzęt słuchawek, szuka. 
Niby połączyło, muzyka gra, ale słuchawki cisza. Soft leży….. dużo na necie o takich akcjach można poczytać, wiec wadliwych nie trafiłem. Szkoda, brałem dayone i straciłem, bo ceny spadły strasznie szybko. 
Te Sony tez 2k kosztowały, skusiło mnie 1250zl 

 

 

Sorki, jakoś mi umknęło, że pytałeś. W każdym bądź razie kupiłem Sony WH1000XM5. Też trafiłem na promke za 1300 to raz, dwa we wszystkich recenzjach wygrywają, a trzy, to mój telefon obsługuje ten sonowski kodek dźwięku LDAC, a żadnego z tych bardziej zaawansowanych aptx'ów choćby, a zależało mi żeby kupić sprzęt który jest kompatybilny z moim telefonem, a nie kupić słuchawki za 3 klocki żeby słuchać muzyki na podstawowym aptx'ie czy innym biedackim SBC. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mi bardzo pasuje dźwięk z moich AirPods Max, ale do grania się nie nadawały, bo konsole ich nie wykrywają, a na kablu granie to abominacja. Ale mój tv ma bluetooth i postanowiłem spróbować. Okazało się, że działa idealnie, bez lagów, a sam dźwięk bez porównania lepszy od Pulsów czy A50. No i super, mam jedne słuchawki do wszystkich konsol plus do oglądania filmów :) Do tego nie muszę ich przełączać, parować i tak dalej. Dzięki Apple :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...