Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe 5.1 / 7.1


mozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, GearsUp napisał:

 

Zamówiłem bo z tą myszką to wydaje się całkiem niezły deal. Też mam jeszcze 7x-y i mam nadzieję, że ta różnica w dźwięku, o której mówisz będzie faktycznie odczuwalna.

 

No powiem Ci, że jest moc. Poza muzą i urywkami filmów sprawdziłem kilka gier i jest moim zdaniem bardzo duża różnica na plus w jakości dźwięku w stosunku do Arctisów. Najlepsze z tą myszką, myślałem, że sprzedam, ale mówię sprawdzę i okazała się dla mnie zajebista, o wiele lepsza niż Logitech Hero 502, jednak wole lżejsze myszki. I tą zostawiam, a Logi idzie na sprzedaż.

 

45 minut temu, Moldar napisał:

Jakby 1300 kosztowała wersja wireless, a tak trochę swędzi cena 1800 zł.

Długi ten kabel?

 

Koło 1.5 metra. 1,5 m od PC do DACa i 1,5 od DACa do słuchawek.

Odnośnik do komentarza

I ja zamówiłem wersję bezprzewodową, oczywiście tą do Xboxa, bo tylko ona obsłuży PlayStation, odwrotnie już tak to nie działa. W końcu headset który obsługuje wszystkie konsole i PC. Mikrofon może nie jest jakiś rewelacyjny, ale wystarczający dla mnie do komunikacji, poza tym zdecydowanie wyżej cenię sobie wieloplatformowość niż rozmowy w jakości telefonicznej. 

 

Tak swoją drogą, to mam do sprzedania arctisy 9x, w bardzo dobrym stanie. Jak coś to :ogor:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.10.2019 o 07:27, balon napisał:

@izon

1) pod Switcha jak jest w doku słuchawki działają bezprzewodowo? 

2) na ps4 nie ma problemów z połączeniem bt

3) jest tu jakaś namiastka dźwięku przestrzennego?

4) jak basy?

 

Ja właśnie chciałem zmienić słuchawki, ale chciałbym mieć pewność, że z ps5 będą działać i nie będę musiał nowych za rok kupować :/

Kupiłem też Marshall Monitory i mnie rozpierdoliły, przesiadłem się 3 klasy wyżej jeśli chodzi o słuchawki, dźwięk jest niesamowity, ciężko to opisać bo leciałem na sprzęcie za 150-200 zł dotychczas.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 26.08.2022 o 11:00, iluck85 napisał:

Wymieniłem Senki na nowe Momentum 4. :banderas: Polecam.

 

 

E1DE4E63-E13F-4FFD-B6A3-C2D1D252BEDE.jpeg

 

Też właśnie robię przymiarki pod nowe słuchawki nauszne, ale chyba zdecyduje się na Sony WH1000XM5, brałem jeszcze pod uwagę, B&W PX7 i te Senki właśnie. W recenzjach mówią, że WH1000XM5 najlepsze. Czemu zdecydowałeś się na Sennheisery? 

Odnośnik do komentarza

Tu bardziej Senki.

 

https://majorhifi.com/sennheiser-momentum-4-vs-sony-wh-1000xm5-comparison-review/

 

 

Ja wybrałem, bo miałem momentum 3.

Wszystko na plus, oprócz wykonania. 3 były bardziej premium, miały metalowy pałąk który się łamał. Po zamknięciu wyłączone. Tutaj się same wyłączają po odłożeniu, ale po paru minutach. Wyłączam ręcznie. 4 sterowanie dotykowe co mocno na plus.

 

Po nowym roku będę brał małe dokanałowe. Mialem Senki True Wireless i dla mnie były lepsze od Applowskich podsow. Chociażby przez wygodniejsze sterowanie. Wiec Apple już olewam na starcie. Weźmie Senki True 3, albo Technicsy wezmę dla odmiany. 
TECHNICS EAH-AZ60E-K TWS

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 15.10.2022 o 11:52, Wooyek napisał:

 

Też właśnie robię przymiarki pod nowe słuchawki nauszne, ale chyba zdecyduje się na Sony WH1000XM5, brałem jeszcze pod uwagę, B&W PX7 i te Senki właśnie. W recenzjach mówią, że WH1000XM5 najlepsze. Czemu zdecydowałeś się na Sennheisery? 


 

I co wybrałeś? 
Pytam, bo jutro odbieram Sony WH1000XM5. Promocja była na 1250zl.

Senki sprzedałem, bo o ile grało ok, tak soft leżał i kwiczal. 
Siedzę w domu, biorę tel do ręki i nie ma dźwięku. Patrzę, a wszystko leci na słuchawki, a słuchawki w etui…

Odpalam muzykę, nie widzi sprzęt słuchawek, szuka. 
Niby połączyło, muzyka gra, ale słuchawki cisza. Soft leży….. dużo na necie o takich akcjach można poczytać, wiec wadliwych nie trafiłem. Szkoda, brałem dayone i straciłem, bo ceny spadły strasznie szybko. 
Te Sony tez 2k kosztowały, skusiło mnie 1250zl 

 

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze nie do konca na temat, ale nie ma moze sensu nowego watku otwierac.

 

Padly mi airpodsy pro (wersja 1). Chce kupic nowe sluchawki do telefonu, koniecznie bezprzewodowe. Aiprodsy 2 raczej olewam bo mimo, ze dzialaly spoko to jednak byly dla mnie srednio wygodne.

 

Bose QC2

Sennki Momentum TW3

Sony WF1000XM4

Technics Eah az60

 

Ktores ktos ma? Jakies rady / opinie?

Odnośnik do komentarza

Jak wyżej-TW3. Aczkolwiek miałem 1 generacje i tam tez soft leżał. Nie ogarniał naładowania i nagle z dupy przestawała grać jedna słuchawka. Ale podobno poprawili. 

 AirPods Pro 2 grają lepiej od 1 generacji. Samo ANC tez poprawili. 
A co nie leżało u Apple? Wypadały? Nie siedziały?
Miałem Pro 1 i mam teraz 2. Jeżeli chodzi o soft, łączenie, parowanie- szeroko pojętą obsługa, to klasycznie u Apple to jest TOP. 

Mnie Senki zawiodły niestety. Szkoda, grało bdb. Ale soft to tam leży i kwiczy. 

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ölschmitz napisał:

uzywalem sporo dokanalowych i tylko z tymi mialem problem. nie wiem czemu. to nie byl jakis dealbreaker, po prostu szukam czegos innego i mam pretekst zeby nie brac erpodsów.


To bierz TW3.

 

 

1 godzinę temu, Homelander napisał:

Ok to poczekam aż mi się rozlecą ;)

 

Ze swojej strony polecam Airpods Max. Mam je od ponad roku, dźwięk jest super, są wygodne i świetnie zrobione. Najlepsze słuchawki jakie miałem do tej pory

 

Chciałem spr ale aktualna cena jakieś nieporozumienie. Momentum 4 zawiodły softem, ale 3 i tak lepiej grały. 
Sony są ok. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...