Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe 5.1 / 7.1


mozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, II KoBik II napisał:

A i najważniejsze. Bezprzewodowe :)

W podanym przedziale cenowym może znajdziesz coś odłączanym kablem na mmcx lub 2pin. Wtedy nie ograniczasz się z góry tylko do  bezprzewodowego słuchania. Sam mam trochę droższy model fiio f9 pro (hybrydy) i za każdym razem jestem pod wrażeniem podczas odsłuchu.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź jeszcze Bower&Willkins P7 i bardziej budżetowe P5. Oba warianty są opcjonalnie w wersji wireless, mają kodek aptx i deklasują wszystko dookoła w swoim obszarze cenowym. Dźwięk jest naturalny, soczysty i nie podbarwiony w żadnym paśmie. Dla mnie najlepsze mobilne słuchawki zarówno pod względem dźwięku jak i wykonania.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kochani czy znajdę jakieś słuchawki powiedzmy za około tysiaka, które będą uniwersalne - podłącze je do PS4, telewizora, kompa, Switcha ale też będą OK do muzyki z telefonu itd? Czy znajdę coś bezprzewodowego z możlwością podłączenia kabla ( pod kątem np. Switcha)?

 

https://www.x-kom.pl/p/434702-sluchawki-bezprzewodowe-marshall-monitor-bluetooth-czarne.html#Opinie

 

Słyszałem, że nie ma lipy? Powiem szczerze, że gdyby nie dziadowski wygląd wziąłbym coś ze steelseries a te Marshalle są po prostu piękne

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

@izon

1) pod Switcha jak jest w doku słuchawki działają bezprzewodowo? 

2) na ps4 nie ma problemów z połączeniem bt

3) jest tu jakaś namiastka dźwięku przestrzennego?

4) jak basy?

 

Ja właśnie chciałem zmienić słuchawki, ale chciałbym mieć pewność, że z ps5 będą działać i nie będę musiał nowych za rok kupować :/

Odnośnik do komentarza

Sorka za post pod postem, ale co myślicie o tych słuchawkach?

Nie gram w multi wiec nie muszę mieć majka. Zależy mi na wygodzie i aby działały z każdym sprzętem (tv, różne konsole). Nie jestem audiofilem.

Te słuchawki podłączamy pod TV i to wsio? To radio działa? Będę używał z ok 3 m

https://www.x-kom.pl/p/443478-sluchawki-bezprzewodowe-sennheiser-rs-165.html#Specyfikacja

 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Hej może ktoś ma tu doświadczenie w słuchawkach bezprzewodowy. Chcę sobie kupić nowe słuchawki bt do tv, komórki na spacery z psem etc . Myslę o takich AUDIO-TECHNICA ATH-SR50BT CZARNY. Czytam bardzo pozytywne opinie i czy możecie coś o nich powiedzieć albo czy macie jakieś lepsze propozycje do 1k. Więcej nie mam w budżecie na słuchawki.

Odnośnik do komentarza

@blantman

Odnośnie tego konkretnego modelu nie pomogę. Sam szukałem przed końcem roku słuchawek budżet 500 max 700 zł - wybór padł na Sony WH-CH700n. Poczytałem recki (które można o kant dupy rozbić ale o tym za chwilę) i ruszyłem dupsko, odwiedziłem kilka marketów z elektroniką wcześniej przygotowując sobie sample na komórce (po pierwszych odwiedzinach wziąłem też kabel - okazuje się że znalezienie sprzętu w takim markecie gdzie 100 innych urządzeń ma włączony BT nie jest takie proste).

Odnośnie wyboru - nie ma imo bardziej subiektywnych odczuć w przypadku dźwięku przy wyborze sprzętu, no nie ma. Same słuchawki dla mnie grają super, 35+ h użytkowania (od zakupu jeszcze nie ładowane), bardzo wygodne (to dla mnie też było bardzo ważne więc też sprawdź bo każdy ma inny kształt głowy i uszy). Używane z komórką na zewnątrz (bardzo dużo ustawień w appce plus możliwość indywidualnego ustawienia korektora) i w domu z TV (bardzo sporadycznie). Jedyne co mają cienkie jak dupa węża to Noise-cancelling - ale o tym wspominano w reckach więc miałem tego świadomość.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem jakiś czas temu Hyper X2, ale nie jestem z nich zadowolony. Po pierwsze jakość dzwięki jest po prostu ok, ale co najważniejsze to kabel. Drażni strasznie. Szukam teraz czegoś lepszego na BT. Co polecicie? Ważne by działało na BT z PS4 ( i fajnie by było żeby z PS5, ale to pewnie ciężko zweryfikować), TV i lapotopem. Coś będzie kompatybilne z tym wszystkim? Dobrze jakby były 5.1 albo 7.1, ale tutaj boje się o budżet. Nie chciałbym więcej niż 500 zł wydać. Fajnie jakby też nie były ogromne, by na spacer czy na trening w domu się nadały.  Znajdę coś takiego w ogóle?

Edytowane przez SetoPL
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, przeczytaj poprzednie 214 odpowiedzi. Technologia słuchawek nie zmienia się z miesiąca na miesiąc. Wszystko zostało już napisane kilka razy. PS4 nie obsługuje słuchawek BT.

 

Wejdź też lepiej w temat słuchawki do PS4 bo tamten wątek ma dużo więcej odpowiedzi. Przerobione tam zostały chyba wszystkie popularne modele poza nowymi Steelseries Arctis Wireless.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, WisnieR napisał:

Nie wiem, przeczytaj poprzednie 214 odpowiedzi. Technologia słuchawek nie zmienia się z miesiąca na miesiąc. Wszystko zostało już napisane kilka razy. PS4 nie obsługuje słuchawek BT.

 

Wejdź też lepiej w temat słuchawki do PS4 bo tamten wątek ma dużo więcej odpowiedzi. Przerobione tam zostały chyba wszystkie popularne modele poza nowymi Steelseries Arctis Wireless.

PS4 nie obsługuje słuchawek BT? Czyli tylko oryginalne Sony na nim działają? Np. Gold ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.01.2020 o 12:41, blantman napisał:

Hej może ktoś ma tu doświadczenie w słuchawkach bezprzewodowy. Chcę sobie kupić nowe słuchawki bt do tv, komórki na spacery z psem etc . Myslę o takich AUDIO-TECHNICA ATH-SR50BT CZARNY. Czytam bardzo pozytywne opinie i czy możecie coś o nich powiedzieć albo czy macie jakieś lepsze propozycje do 1k. Więcej nie mam w budżecie na słuchawki.

Tribit Xfree Tune, grają przepięknie, działają bez problemu z TV, telefonem itd. Jakość do ceny wręcz genialna, bo kosztują tylko... 36 euro. Polecam sprawdzić opinię w internecie, ja się przekonałem i nie żałuje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Osobiście używam Arctis 3, ale w wersji przewodowej - wpinam bezpośrednio do jacka w padzie konsoli. Jestem bardzo zadowolony. Słuchawki są świetnie wykonane, zapewniają bardzo dobry dźwięk z płynną regulacją głośności, a przede wszystkim ten materiałowy pasek naprawdę moim zdaniem poprawia komfort. Wcześniej miałem HyperX CloudX, w którym ostatecznie zepsuła się regulacja dźwięku i Arctisy oceniam lepiej w kwestii wygody. Niemniej musisz sam ocenić czy ich bezprzewodowa wersja mieści się w budżecie oraz poczytać, czy odpowiada potrzebom.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...