Skocz do zawartości

Pytania i porady spożywczo-kulinarne


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

Chemiczne rzeczy: kostki do kibla, jakieś pianki do golenia, czy maszynki. To wszystko jest tu lipne.

Ale reszta w sumie ok, a antipasti papryczki z serem smakują mi najlepiej te zielone z Biedry, (i łosoś wędzony również). Mimo, że te produkty są w Lidlu, Tesco, Carefour, to jednak 'biedronkowe' są najlepsze.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Są jakieś ciekawe produkty w Auchanie, które wypadają lepiej lub korzystniej cenowo względem konkurrncji? Real obok mnie przemienił się w Auchan i zastanawiam się, czy warto tam zachodzić. Nie wiem, czy ktoś tu kiedyś coś nie wspominał, że Auchan ma dobre i tanie bakalie i orzechy na wagę.

 

Obok mnie tez real sie zmienil w auchana pare miesiecy temu. Ogolnie znaczaco sie pogorszyl po zmianie. Jakos mniej produktow do wyboru i ogolnie bieda. Chodze tam czasem tylko z powodu makdonalda. Ale zakupy wole w leclercu lub nawet w tesco

Odnośnik do komentarza

Mięso, ziemniaki, ryby - góra dół. Termoobieg wysusza potrawy jak nie są przykryte i podnosi temp zalecaną w przepisie o ok. 20 stopni, czyli 160 bez termoobiegu = 180 z. Najlepiej sprawdza się do odgrzewania, albo właśnie do potraw w przykrytych naczyniach. Pizzę najlepiej grzać tylko z dołu na max temp ale nie wiem jaką ten ma max temp. Jak nie da rady to lepiej dać góra dół i położyć na niskiej półce.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Szukam takiej tacki do pieczenia:
https://czesciagd.pl/amica-wronki-blacha-pieczenia-43x375-9040980-p-208766.html
No najlepiej jakby to było oryginalne do Amici. 
Wymiary 43 x 37, tylko nie chcę zamawiać z tego sklpu, bo ma same negatywne opinie. Tych tacek jest sporo, nie chcę dostać innej, bo wymiary się nie będą zgadzać. 
Jakaś lipa na Allegro, wpisuję "tacka so pieczenia", "blacha do pieczenia" i coś ciężko mi to znaleźć, a obecne tacki już są zajechane:/

Odnośnik do komentarza

Szukam takiej tacki do pieczenia:

https://czesciagd.pl/amica-wronki-blacha-pieczenia-43x375-9040980-p-208766.html

No najlepiej jakby to było oryginalne do Amici. 

Wymiary 43 x 37, tylko nie chcę zamawiać z tego sklpu, bo ma same negatywne opinie. Tych tacek jest sporo, nie chcę dostać innej, bo wymiary się nie będą zgadzać. 

Jakaś lipa na Allegro, wpisuję "tacka so pieczenia", "blacha do pieczenia" i coś ciężko mi to znaleźć, a obecne tacki już są zajechane:/

 

http://allegro.pl/blacha-do-pieczeni-43x37-5-cm-non-stick-i6403862734.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...