Skocz do zawartości

Alienation


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

swieci mi sie 5 na 13, jak moge spradzic czy mam to sciagniete ? jak wchodze do sklepiku to jest napisane ze mam kupione i nie idzie tego sciagnac, z drugiej strony jak wchodze do biblioteki i tam zagladam w moje dodatki to jest przy wszystkich info ze zainstalowane

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oj, ta gierka to jest coś, w co czuję, że zainwestuję trochę godzin. Takie Diablo, tylko że z broniami i lekkim skillem wymaganym do eksterminacji wszystkiego na swojej drodze zamiast trzymania przycisku ataku (ale bez przesady). Fajne są te społecznościowe opcje jak wyścigi do wyższych lig, wyścigi między krajami i jakieś tam tabele kto ile xp w danym czasie zebrał.

Tylko nawigacja po menusach jest przykra, przysięgam. 15 lvl a ja wciąż miotam się ciągle myląc który poziom menu przełącza L1/R1, a który L2/R2.

Na początku jeszcze irytowłem się przeładowywaniem pod prawą gałką, ale godzinka-dwie grania i wchodzi w krew, a nawet wydaje mi się, że jest całkiem wygodne.

Odnośnik do komentarza

Łe, to przykro trochę, bo ten rodzaj gierek mocno zyskuje jeśli jego content jest regularnie update'owany. Ale no mam nadzieję, że w takim stanie w jakim jest i tak wystarczy na parędziesiąt godzin przyjemnego grindu.

 

W sumie to o gierce dość mało się mówi, nie wiem czy marketing był zerowy czy ten rodzaj rozgrywki jest po prostu niszowy. Ja sam kupiłem na chwilkę przed tym jak pojawiało się w Plusie, dodam na swoje usprawiedliwienie :usmiech:

Przyjemność daje dopiero gra na najwyższym możliwym poziomie :lapka:

No ze względu na to, że gierka wymaga skilla to pewnie masz rację, chociaż po początkowym preferowaniu wyższych poziomów teraz łapię się na tym, że na żółtodziobie najszybciej wbijam expa i poziom. W Diablo zresztą robi się podobnie, gdzie nawet pomimo braku bonusów szybkość przez jaką mieli się kolejne mapy rekompensuje z nawiązką niskie "zarobki". Ale pewnie jak dobiję do 30lvl to zacznie się endgame, gdzie trzeba podbić trudność i zacząć polować na najlepsze giwery.

Odnośnik do komentarza

Tytuł jest genialny, tylko szkoda, że się słabo sprzedał i Sony wstrzymało wszelkie prace nad łatkami i dodatkami.

 

Najlepsze, że taki Helldivers nadal dostaje łatki i pierdoły, ostatnio doszła jakaś nowa giwera. Co do Alienation, no szkoda, że wszystko wstrzymane. Oby tego samego losu nie spotkało co Nex Machina, która niebawem wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Sony nie podawało wyników, a Housemarque nie może, bo IP należy do Sony. Sam marketing też był ograniczony, bo Sony najbardziej reklamuje duże/głośne tytuły.

Niestety gra została porzucona z kilkoma bugami, które mogą zepsuć rozgrywkę. Sam padłem ofiarą jednego i nie działają mi ligi. Ostatni patch ważył 1,6GB i prawdopodobnie miał być początkiem nowych lokacji, ale i to zostało wstrzymane.

Odnośnie Nex Machina, to sytuacja się nie powtórzy, bo IP należy do Housemarque.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mój filmik z Devastatorem osiągnął 10k wyświetleń :blink: I pomyśleć, że nagrałem to jak zwykle, aby wrzucić na forumek :D Premiera w PS+ się sporo do tego przyczyniła, ale i tak jestem w szoku.

 

 

Ma ktos te nowe pukawki?? Fajne sa??

Nadarzyła się okazja to nagrałem obie pukawki w akcji. Udało mi się zdobyć Devastatora z 12-oma slotami z efektem granatu i to co się dzieje to :obama: Collapser wydaje mi się mało praktyczny, ale zobaczę jeszcze przy lepszej wersji.

 

Plus bonus w postaci dropu chyba idealnego Primary Bio.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No kurde jestem zawiedziony.
Odblokowałem ArkShip w nadziei na dobry loot. Po trwającej ponad 60 minut i dość monotonnej misji (5 poziomów, 5 bossów) dostałem .... jedną legendarną broń z 7 slotami oraz kilka zielonych / niebieskich i kilka węzłów... :)
Przecież w tym samym czasie można ograć ze 4 misje na poziomie Mistrza, gdzie drop legendarnych zabawek ma +50% a węzły lecą aż miło.
Ktoś nie przemyślał tej końcówki World 2.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że tak robią ale nie na lvl 30/~90, życiu na poziomie 8000 jednostek i średnim uzbrojeniu.
A ja piszę z perspektywy osoby, która przeszła dwa razy kampanię bez większego grindu. Nagrody powinny być choć trochę bardziej zachęcające do dalszej rozwałki :)

Z tego co widzę to wcześniej w temacie były już narzekania na endgame. Jest w tym ziarnko prawdy.

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Jaka ta gra jest dobra :banderas:
Jakoś nie miałem ochoty dać jej wcześniej szansy i było to moje największe gamingowe faux pas ostatnich lat. Nie sądziłem, że futurystyczne farmienie lootu może być tak przyjemne. I nawet nie musiałem zbytnio latać za bronią z dwunastoma slotami - wczoraj wypadła mi legendarna xenorifle z tuzinem slotów i akcją strzał->granat. Co najlepsze, nie przeszedłem nawet jeszcze do końca kampanii, tylko wbijałem sobie Hero lvl pierwszą postacią. RNG w tej grze naprawdę potrafi zaskakiwać :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ech, te 12-tki. Mam już 30/300 level, lecę pojedyncze misje na legendzie, na każdy run dropi mi kilka (3-8) legendarnych broni, w sumie mógłbym ich już uzbierać koło setki, a dwunastki nadal nie widać. Strzela się zaje'biście, nadal czerpię z przyjemność z tej zadymy, ale nie wiem na jak długo jeszcze wystarczy mi cierpliwości do, mimo wszystko, robienia w kółko tego samego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...