Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez te samochodziki sa swietne jako minigierka. Nie dosc ze wpletli tam sporo zabawnych subqestow oraz ta cala otoczke (reakcja Kiryu jak wygrywa czy jak samochod wypadnie z trasy rozbraja) to jeszcze sama mechanika dobierania odpowiednich czesci do trasy daje sporo satysfakcji i zmusze do kombinowania w sesjach treningowych. Napchac tyle aktywnosci pobocznych i zeby praktycznie kazda trzymala poziom to cos czego powinien sie od segi nauczyc rockstar, chyba tylko texas hold em mnie na dluzej wciagnal w ich produkcjach a reszte rzeczy zawsze zlewalem.

Odnośnik do komentarza

ja dzisiaj spędziłem godzine na cat fight. Za pierwszym razem udało mi się niezłą sumkę wygrać i niepotrzebnie dalej się bawiłem bo później przegrałem 2 razy więcej ....  Niektóre poboczne questy nieźle mnie rozśmieszają (np dominatrix). Obecnie staram się wznieść moje imperium nieruchomości.

Odnośnik do komentarza

Witam mam takie śmieszne pytanie , zacząłem grać 1 chapter i nie miałęm czasu wiecej grać więc nie dokończyłem go , i myślałem że gra sie automatycznie zapisała po ponownym uruchomieniu , Niestety bede musiał zaczynać od nowa i moje pytanie brzmi kiedy gra sie zapisuje ? dopiero po skończonym chapterze? czy może samemu można jakoś zapisać?

Odnośnik do komentarza

 

@Ukyo

 

No niestety okazales sie wiekszym nolajfem ode mnie :cool:

I widzicie, powinny być jakieś zakłady bukmacherskie na forum, po pierwszym dniu Yakuzy stawiałem na Ukya :cool:

 

 

Nigdy w zyciu bym sie nie spodziewal ze tak mu podejdzie ta Yakuza, teraz gamon jeszcze siedzi i gameplaye z Kiwami oglada. :obama:

 

A tak w ogole to jestem w totalnym szoku ze Yakuza tak podchwycila na forum, bo do tej pory w tematach o serii to jedynie z ornitem mozna bylo cos pisac chyba xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...