Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej wstrzymać się z ich ubiciem do końca gry, i zdobycia jak najwięcej kasy w nieruchomościach, kupujesz jeszcze skilla Mr Shakedown Deep Pocket, dajesz mu się pokonać, zabiera ci całą kasę, ale po ponownym pokonaniu dostajesz jej dwa razy więcej (Ale uwaga, po każdym zwycięstwie nad danym Shakedownem, przybywa mu więcej energii) (Dotyczy to Kiryu)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

zawsze się troszkę dziwię kiedy ktoś pisze że ma już za sobą +30h, a nawet nie zrobił połowy kampanii. story to jedno. fabularnie wciągnęło mnie znakomicie, ale większość aktywności była imo przehajpowana przez forumek. na jakieś ~40 obecnych w grze, jedyne, które są naprawdę dobre to kręgle, bilard, karaoke, prowadzenie kabaretu i nielegalne walki

 

chyba że ktoś ogarnia majonga i jest serio taki fajny. nie wiem, nigdy nie ogarnę zasad :kaz:

Odnośnik do komentarza

jedyne, które są naprawdę dobre to kręgle, bilard, karaoke, prowadzenie kabaretu i nielegalne walki

 

chyba że ktoś ogarnia majonga i jest serio taki fajny. nie wiem, nigdy nie ogarnę zasad :kaz:

 

jak na "jedyne" to calkiem ich sporo xD

 

jest jakas inna gra, ktora ma tyle dodatkowych aktywnosci, z ktorych mozesz wybrac kilka dla siebie interesujacych i sie nimi zajmowac?

Odnośnik do komentarza
jak na "jedyne" to calkiem ich sporo xD

 

gameplayowo samochodziki to meh. do oglądania wiadomo czego sie nie przyznam :v

 

a tak poza tym:

 

hqdefault.jpg

 

8 na 40 aktywnosci to wciąż trochę mało, jak na skalę. skoro większość najlepszych wraca w Kiwami, nie będę płakał na ich zmniejszenie, a i fajnie, że będzie tam automat z VF2 :3

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

 

jak na "jedyne" to calkiem ich sporo xD

 

gameplayowo samochodziki to meh. do oglądania wiadomo czego sie nie przyznam :v

 

a tak poza tym:

 

hqdefault.jpg

 

8 na 40 aktywnosci to wciąż trochę mało, jak na skalę. skoro większość najlepszych wraca w Kiwami, nie będę płakał na ich zmniejszenie, a i fajnie, że będzie tam automat z VF2 :3

 

A właśnie, że nie będzie :yao: Możesz sobie jedynie pooglądać teksturę gifa nałożoną na ekran, na którejś coś się tam porusza. Niestety, Kiwami i szóstka (ta to już w ogóle...) zostały wykastrowane z aktywności co daje się we znaki :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

1 chapter za mną.

O panie jaka tu jest kozacka kreacja postaci !

Wstawki niszczą mordy charakterne jak w żadnej innej grze :)

Raptem zacząłem tego sztosa a już tyle się dzieję, giera wciąga od samego początku.

W co ja się wpakowałem na lato.... a miałem mniej grać :D

 

EDIT.

Nawet system walki gdzie nie przepadam za mordoklepkami tu jest mocarny!

2 style świetnie się uzupełniają .

Czuć siłę ciosów a te specjale to ło panie chcę je zobaczyć wszystkie!

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

No side questy fajne, przewaznie z jajem :) Postarali sie .

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jedno co mnie wnerwia to ze nieraz widze juz mr shake a tu jakies plotki wyskakuja a po walce on znika :/ .

Tak samo ten w zlotym garniaku, juz sie cieszysz ze hajs wpadnie a tu dupka blada.

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...