Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko do ludzi którzy grali/grają: w recenzjach czytam, że gra jest szkaradna raczej (wspomina się o poziomie PS3). Obadałem kilka materiałów wideo i... całość wygląda cacy wg mnie. Animacja to stale 60fps (chyba), twarze na przerywnikach filmowych rewelacyjne, miasto pełne obiektów. Co zatem jest nie teges, skąd to marudzenie? 

Odnośnik do komentarza

jprdl jak ktoś się krzywi wracając do ery ps3 to może i szkaradna dla niego ...

Dla mnie gra wygląda PIĘKNIE !

Postacie na wstawkach rewela w grze bdb, no może npc ciut gorzej .

Miasta nie za duże ale MASA detali, wyglądają świetnie i mega klimatycznie, na ulicach masa ludzi . 

Te miasta żyją.

Moim zdaniem gra wygląda BDB jedyne co kłuje w oczy to popup niestety i niewidzialne ściany w mieście .

Ale ta gra ma tyle plusów że te kilka rys nie jest w stanie przyćmić jej za(pipi)istości. 

To jest tylko moje zdanie ja potrafię wrócić do gier z psx ps2 bez żadnego problemu i krzywienia się bo słabsza textura podłoża czy inne bzdety .

Jak wygląda cacy to bierz i tyle będziesz zadowolony, gra wciąga story świetnym klimatem lat 80 a sidequesty takie że aż morda się cieszy .

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Szybkie pytanko do ludzi którzy grali/grają: w recenzjach czytam, że gra jest szkaradna raczej (wspomina się o poziomie PS3). Obadałem kilka materiałów wideo i... całość wygląda cacy wg mnie. Animacja to stale 60fps (chyba), twarze na przerywnikach filmowych rewelacyjne, miasto pełne obiektów. Co zatem jest nie teges, skąd to marudzenie? 

 

No na YT nie zobaczysz pewnych archaizmów, słabych tekstur etc No ale jest tak jak mówisz 60fpsów, świetne twarze przeciwników, zresztą seria nigdy grafiką nie stała a fabułą więc wiesz... Słuchać recenzji w tym wieku Amer? Wstydziłby się :usmiech:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nie tyle "słucham", co staram się zaczerpnąć informacji dot. gry :) Wstyd się przyznać, ale... ja kompletnie nie znam tej serii. Nic, a nic. No i tak to u mnie wygląda właśnie - zaglądam na forumek, sprawdzam 2-3 recki i troszkę materiałów wideo (nie przesadzając z niczym jednak). To taka profilaktyka przed zakupem, żeby później nie okazało się, że kasa poszła w błotko, a całość kompletnie mi nie leży.

 

No a tutaj akurat serio waliło mi sprzecznością: recenzenci - beee, brzydka i drętwa. Moje "odczucia" z szybkiego rzutu okiem na dowolny gameplay z YT - estetycznie, płynniuteńko, cacy.

 

Do Y0 ciągnie mnie z racji chwalonej przez ogół fabuły oraz faktu, że - dla mnie - może to być coś zupełnie nowego. Gier typu Horizon mam już serdecznie dość. Męczę się z nimi okrutnie (przez co leżą rozgrzebane długimi tygodniami) lub wcale ich nie tykam. 

Odnośnik do komentarza

Jaki bulwers o tę grafę, przecież obiektywną prawdę napisałem, że to gra działająca pierwotnie na PS3 więc na PS4 nie pisali od nowa silnika, jeno podbili rozdziałkę pewnie.

 

Gra doskonała, już poluję na Kiwami w steelbooku i nadal walczę z myślami, by ponownie sprawić sobie PS3 dla Yakuza 6 5. Czemu ja w to nie zagrałem jak jeszcze miałem konsolę :beksa:

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Szybkie pytanko do ludzi którzy grali/grają: w recenzjach czytam, że gra jest szkaradna raczej (wspomina się o poziomie PS3). Obadałem kilka materiałów wideo i... całość wygląda cacy wg mnie. Animacja to stale 60fps (chyba), twarze na przerywnikach filmowych rewelacyjne, miasto pełne obiektów. Co zatem jest nie teges, skąd to marudzenie? 

 

Oprócz Y6, wszystkie Yakuzy z PS4 pisano pierwotnie pod PS3, a na nowszej konsoli podbito tylko do 1080/60fps.

 

I skoro chcesz się wkręcać w japońskie gry AA (Yakuza, NieR itd.) to nie oczekuj od nich oprawy na poziomie zachodnich blockbusterów zrobionych za ciężarówki zielonych.

Odnośnik do komentarza

No to akurat prawda, grałem w Y3, Y4, Y0 (a chciałbym w Y5 i przymierzam się do Kiwami) i to mogłaby być równie dobrze jedna i ta sama gra na 300h. Tylko tutaj gra się dla dobrej mafijnej historii + dla rozrywki jest tona rzeczy pobocznych. W Assassinach i Far Cryach są przede wszystkim guwna poboczne, które przykrywają brak dobrego głównego story.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Amer jak nie lubie Angry Joe za to ze jest "Januszem" gierek dla dzieci to polecam jego recke Y0 bo jest wlasnie zrobiona z perspektywy "Janusza".

 

Persona 5, Nier: Automata, Persona 5, Nioh to bezapelacyjnie najlepsze gry tego roku i na pewno ci sie spodobaja. Chyba ze przez ostatnie lata zakochales sie w "grach" AAA ktore maja do zaoferowania tylko graficzne wodotryski.

Odnośnik do komentarza

O widzisz, recka AJ faktycznie ładnie naświetla temat. Jest sporo rekomendacji, więc jestem na tak (choć wciąż nieco zdygany). Biorę gdy tylko pojawi się jakaś przystępna oferta. I TAK, cały ten szrot AAA przejadł mi się kompletnie - nie cieszy, nie bawi, nie przyciąga do TV-ka. Dlatego odbiłem się od tego kompletnie i poszybowałem w stronę pozycji takich jak Nier chociażby (którego obecnie ogrywam). 

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się to dość jasne, skoro pomimo zastosowaniu skrótu myślowego, w tym samym zdaniu podkreśliłem, że dotyczy wyłącznie odmiennych preferencji, zatem jest podany na siłę =) Inna sprawa, że nawet w konkretnych gatunkach, autorzy mogą przesadzić z pacingiem, vide koszmarnie przegadany mgs4, więc no, to tak nie do końca.

Odnośnik do komentarza

 

nie każdemu podejdzie długość cut scenek

ale jaki to minus? albo kupujesz taką konwencje albo nie, to tak jakbyś zarzucił visual novelom, że głownie czytasz dialogi między postaciami

 

No tak, ale tu chodzi o preferencje kogoś, kto jeszcze w Yakuzę nie zagrał, czyli kompletnie nie zna specyfiki tej gry ani uniwersum. Może się odbić lub mogą mu się zwyczajnie nie podobać elementy o których pisze nobody. Ja uniwersum znam i łykam wszystko jak młody pelikan bez szemrania...

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

5ch zrobiony :)

Gierka cały czas zaskakuje, teraz dostałem możliwość kupna i rozwijania nieruchomości, no za(pipi)ista akcja :)

Mr shakedown zawsze będzie mnie zdejmował na hita po przewróceniu?

Ten hajs co mi zabiera to się akumuluje i jak go rozwalę to odzyskam?

Na szczęscie mam taki portfel co niweluję utratę gotówki, odkąd   stałem się rekinem biznesu to nieraz po 50M plus noszę przy sobie a Mr. Shakedowna jak widzę to aż łapy się pocą ale muszę spróbować .

Odnośnik do komentarza

Mr Haracz bedzie coraz silniejszy po jego pokonaniu. Wiec po prostu trzeba unikac i szybko się leczyć na full zdrowia.

 

Jak zabierze Ci hajs to potem bedzie mial nawet wiecej i mozna odzyskać. Zatem przegrywanie z nim to dobra lokata w sumie.

 

Po 10 walkach mnie znudziło bo potem trwa to za dlugo jak ma 5 paskow energii. Tylko unik, jab jab i unik.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...