Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

I to kiwami tez będzie w eu? To się może zainteresuje seria jak jest szansa poznać od początku.

 

To zacznij od 0, ktore jest prequelem calej serii, a potem wjezdza Kiwami, ktore zostalo zrobione ponoc tak zeby bylo organiczne przejscie z 0 do 1. Z tego co wiem lubisz brawlery wiec jestem w sumie w szoku ze nigdy nie grales w Yakuze:

 

http://i.imgur.com/VDrO0aB.gif

 

http://i.imgur.com/wb0qYYe.gif

 

Jest oczywiscie kilka stylow walki :cool:

 

Swoja droga pytalem ziomeczka z games4you kiedy bedzie Yakuza no i niestety prawdopodobnie poniedzialek :beksa:

Odnośnik do komentarza

 

I to kiwami tez będzie w eu? To się może zainteresuje seria jak jest szansa poznać od początku.

 

To zacznij od 0, ktore jest prequelem calej serii, a potem wjezdza Kiwami, ktore zostalo zrobione ponoc tak zeby bylo organiczne przejscie z 0 do 1. Z tego co wiem lubisz brawlery wiec jestem w sumie w szoku ze nigdy nie grales w Yakuze:

 

http://i.imgur.com/VDrO0aB.gif

 

http://i.imgur.com/wb0qYYe.gif

 

Jest oczywiscie kilka stylow walki :cool:

 

Swoja droga pytalem ziomeczka z games4you kiedy bedzie Yakuza no i niestety prawdopodobnie poniedzialek :beksa:

 

Dzieki, kolego. Na pewno sie zainteresuje w takim razie.

Odnośnik do komentarza

86 na metacriticu :banderas::fsg::obama:

Och jak dobrze.

 

Z bardziej znanych:

 

Playstation Universe - 9.5/10

 

The Jimquisition - 9.5/10

 

Game Informer - 93/100

 

Destructoid - 9/10

 

IGN - 8.5/10

 

Gamespot - 8/10

 

Polygon - 8/10

 

Śmiecie aka EGM - 5/10 :[

 

Oczywiscie ja co do gry nie mialem watpliwosci, ale milo zobaczyc ze wieksze serwisy tez docenily gierke co moze sie przelozy na odrobine lepsza sprzedaz. :)

 

SwIeP77.gif

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Po przeczytaniu recenzji EGMu nie rozumiem czemu gra dostała tylko 5/10... Zgodzę się tylko z jednym. Na poziomie LEGEND korzystałem cały czas z tych samych dwóch combosów czyli po jednej akcji dla Kiryu i Majimy :D

 

edit: no, dobra. Majimą waliłem 2 comba na krzyż, które wchodziływ  przeciwników jak w masło.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Oj chyba będę musiał się do kolejnej serii przekonać, ponieważ kiedyś spróbowałem jedynkę (grałem może z 30 min) akurat po ograniu Shenmue 1 i 2 i owa gra wydała mi się nijaka.

 

Teraz tak patrzę na Wasz hype i sam zaczynam się zastanawiać czy nie spróbować tej Zero. Na filmikach tytuł wygląda bardzo fajnie.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Tego akurat nie nagrasz. Chyba, że masz jakąs kartę przechwytującą. Sega zablokowała możliwosć nagrywania scen z gry w trybie story. Da się tylko zrzucać Premium adventure mode, w którym nie ma głównej linii fabularnej.

 

W wersji Europejskiej i Amerykanskiej nie bedzie tego debilizmu :)

 

Mozna bez problemu nagrywac i streamowac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanko - można przygodę z serią zacząć od trzeciej części? Czy fabuła jednak jest zbyt zakorzeniona w poprzedniczkach? Myślę sobie, że jak zrobili remake jedynki, to i pewnie zrobią remake dwójki. I wtedy mógłbym je ograć(a jak nie to sie wróci do oryginału po prostu) Tylko właśnie problem jest z tą fabułą, bo jak do ogarnięcia 3 i dalej potrzebne są poprzedniczki, albo jak są w nich spoilery mocne do 1 i 2, to się chyba przemogę i ogram te starocie.

Odnośnik do komentarza

Pytanko - można przygodę z serią zacząć od trzeciej części? Czy fabuła jednak jest zbyt zakorzeniona w poprzedniczkach? Myślę sobie, że jak zrobili remake jedynki, to i pewnie zrobią remake dwójki. I wtedy mógłbym je ograć(a jak nie to sie wróci do oryginału po prostu) Tylko właśnie problem jest z tą fabułą, bo jak do ogarnięcia 3 i dalej potrzebne są poprzedniczki, albo jak są w nich spoilery mocne do 1 i 2, to się chyba przemogę i ogram te starocie.

Pytałem się o to Lorda Bansaia i w sumie powiedział mi, że najlepiej od 0, bo to prequel. Przed trójką mnie przestrzegał, że już mocno archaiczna.

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...