Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzięki za wyjaśnienie tematu. Zawsze gdzieś mi majaczyla na horyzoncie seria Yakuza, ale w życiu jej nie widziałem na żywo, stąd obiekcje.

 

Jeśli jest dobre mordobicie, to za jakiś czas się skuszę, żeby złapać bakcyla. W Sleeping Dogs podobało mi się to, że bohater nie rostrzeliwal na drodze do celu tysięcy wrogów, jak to ma miejsce w serii GTA. Więc jeśli tu jest podobnie to tym lepiej, bo zawsze w tym więcej realizmu. Tak czy siak nie zamierzam obczajac gameplay'ów, żeby sobie nie spoilerowac wszystkiego, co mnie czeka.

Odnośnik do komentarza

yakuza 5 jest słaba ? Gram teraz i wstęp był troszkę nudny to fakt ale co się dzieje pod koniec 1 części

dobry był wjazd kazumy pomiędzy dwie grupy żołnierzy. "Jestem Taksówkarzem i was powstrzymam "  :pawel:

Początek części drugiej i rozkminy starych pierdzieli z yakuzy też spoko :)

 

 

Do Yakuzy trzeba podchodzić z przymrużeniem oka bo głupota goni głupotę jak w każdym anime czy grze japońskiej. Grunt że te głupotki nie przeszkadzają w odbiorze fabuły która zawsze stoi na wysokim poziomie. Czasem trafi się filmik 20-30 minutowy w którym bohaterowie rozmyślają o życiu czy rozmawiają o oczywistych oczywistościach. Mi to nie przeszkadza i każdy z tych filmów oglądam z przyjemnością bo jest fajnie wyreżyserowany.  Mnie Yakuza 5 na razie bardziej wkręciła niż yakuza 3.  

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Nie chce nic spoilerowac, ale pod wzgledem fabuly jest tragicznie nawet patrzac laskawym okiem. Jedyna czesc, ktorej nie lubie i wydaje sie jakby robili ja na sile. Zreszta sporo fragmentow gejmplejowych to tez konkretna lipa

taksowka, polowania, kariera piosenkareczki

już nie mowiac o twistach wymyślonych na kolanie.

Szostka jeśli ma być ostatnia czescia musi zawiesiec poprzeczke o wiele wyżej.

Odnośnik do komentarza

Mi sie marzy spin off o Kazama Shintarō przybranego ojca Kiryu i Nishikiego.

b0c477db6825e576c99a12e5dd781501.jpg

 

 

By zrobili tym razem gre jak on zaczynal swoja kariere jako gangster, jego wzlot na stanowisko dowodzace w Tojo Clan i az do momentu przygarniecia malego Kiryu.

 

 

Przeciez to by byla najbardziej klimatyczna, wzruszajaca i najlepsza czesc ze wszystkich Yakuz co nie?

 

2uxv8mb.gif

Odnośnik do komentarza

Ja bym chcial zagrac w kiedys gierke gdzie jest jeszcze Mine.

 

spore spoilery z 3jki:

 

 

 

 

Znakomity punkt kulminacyjny ktory pieknie budowala fabula przez cala gre, niesamowite emocje, znakomita muzyka, swietne QTE pod koniec walki, jeszcze lepsza scenka po walce, po prostu C U D O. Za to kocham te serie.

 

Ponoc Mine jest w Ishin, oczywiscie jako inna postac z tamtego okresu, wiec mam nadzieje ze bede zadowolony z jego wystepu. :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...