Skocz do zawartości

Resident Evil: Revelations 2


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

zakupiłem w pakiecie z dark souls 2 bo promocja na psn. Zastanawiam się tylko co to za dwa dodatkowe epizody? Ściągnąłem 4 epizody i jeszcze na psn 2 extra episody mam czy warto je ściągać czy to jakieś zapchaj dziury?

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Po 2 epizodach gra super mi się podoba. Jedynie to że gram sam wkurza bo widać że gra robiona pod coop. (Np scena gdzie trzeba do drzwi dobiec a grając w dwójkę jedna osoba by przy tych drzwiach stała

 

Edycja:

 

 

Pograłem troszkę dziś ( przez kaca bałem się wychodzić na słońce) i muszę powiedzieć że gra mi się naprawdę podoba (wnioski po 3 epizodzie) tylko mam jeden minus. 0 słownie ZERO sytuacji w której gra by mnie przestraszyła. Jest to survival ale nie horror. Nawet re 4 czy 5 miał takie momenty. Tutaj naprawdę nie ma elementu zaskoczenia a strach wynika z czasówek i czy zdążę albo bossa czy dam radę ubić zanim mi się amunicja skończy :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Skończyłem i ... lepsze niż batman arkham knight ;). Fajne walki z bossami, ciekawa historia i dużo gry w grze jak na 4 epizody.

 

Minusy to grafika z ps2 oraz za mało zagadek.

 

 

7/10. Jak będzie znowu w promocji to kupujcie gra warta te 80 zł.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Pograłem w ten darmowy epizod, podoba mi się atmosfera, klimat jak z animowanych filmów w uniwersum, czysta grafika i framerate. Nie podoba mi się to, że co chwilę trzeba zmieniać postać i robić tę głupią rzecz z latarką bo inaczej nie można zbierać amunicji, a nawet widzieć gdzie jest. No tyle co zagrałem to taki typowy corridor shooter, ale pogram więcej (skończyłem chyba gdzieś w połowie drugiej pary), to może zmienię zdanie i będę zainteresowany następnymi epizodami.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Ukończyłem wreszcie tego Residenta i kurde fajnie się grało, najlepsza część od 4. Gdyby jeszcze dało się pójśc w stronę eksploracji bardziej, jakieś posiadłości, większe sekcje z pozamykanymi drzwiami itp. Wiem że wiązałoby się to z backtrackingiem, ale tym stały te stare Residenty. Swoją drogą ludzie pewnie i tak by psioczyli.

Generalnie naprawdę miło spędzony czas, polecam bo cena jest dobra za tyle godzin grania!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...