Skocz do zawartości

Janusze gamingu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Janusze to Ci fanboye sony, którzy nie dopuszczają myśli, że drive club nie jest taką grą na jaką oczekiwano i twierdzą, że to świetny racer, nie  chcą zauważyć, że robi ich się w chu*a. Janusze to też Ci fani xboxa, którzy przy każdej okazji mówią jaki ten dc słaby. Powtarzają się, świętują, nawet do statusów przepisują to co napisali w cw a niedługo pewnie sami dostaną niewypał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie każdy! Wczoraj mój znajomy pół -Janusz zadzwonił do mnie będąc w MM z pytaniem 'co kupić - AC 3 czy Far Cry 3?'. Poleciłem mu to drugie. Zapytał:

- czemu nie asasyn?

- bo to gra dla Januszy - odpowiedziałem. Więcej argumentów nie potrzebował.

Czy to znaczy, że też jestem wyrocznią?

Edytowane przez Humulin
Odnośnik do komentarza

Nie każdy! Wczoraj mój znajomy pół -Janusz zadzwonił do mnie będąc w MM z pytaniem 'co kupić - AC 3 czy Far Cry 3?'. Poleciłem mu to drugie. Zapytał:

- czemu nie asasyn?

- bo to gra dla Januszy - odpowiedziałem. Więcej argumentów nie potrzebował.

Czy to znaczy, że też jestem wyrocznią?

Akurat i jedna gra, i druga nie są wcale takie złe, nie wiem o co ci chodzi z AC3. Fakt, sterowanie skopane, masa błędów w porównaniu z wcześniejszymi częściami, jazda na koniu to tragedia, ale tytuł (jak i cała seria) sam w sobie ma to "coś".

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak sie napaliłem kiedys po zapowiedziach AC jedynki na gre kupiłem i po trzech godzinach poszła na wymiane. Ciągle te same zadania i wszechobecna nuda. Poźniej za nomawą zagrałem w dwójke i co byście nie mówili o tej serii akurat ta czesc była swietna. Fajna fabuła , grafika jak na tamte czasy miażdżyła kapitalnie odwzorowane miasta. Grało sie świetnie. A że poźniej zrobili z tego maszynke do kręcenia pieniędzy to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Ale FC3 to praktycznie ten sam schemat co AC, tyle że bohater grzybki dodatkowo wpierdziela.

 

Skoro już nawet FC3 się tutaj czepia, to muszę napisać coś na obronę Janusza. Lepiej strzelać do zwierzątek w grze Ubisoftu niż tłuc żelki różowowłosą dziewczynką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...