Skocz do zawartości

Janusze gamingu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

 

uwaga bo wymieniam trzy główne odmiany raka toczącego branżę w generacji poprzedniej które zeżrą ją doszczętnie w obecnej:

 

-elementy rpg i drzewka rozwoju w kążdej grze

-cover system w każdej grze

-regeneracja zdrowia

 

ale janusz się jara.

 

Jeszcze ciągłe odbieranie kontroli nad postacią

 

 

 

 

Tlou :reggie:

 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Teraz boląca bomba prawdy - Dark Souls byłoby jeszcze lepsze bez levelowania. To samo z Falloutem.

 

 

<ucieka>

Przy Dark Souls spoko tylko musieliby jakoś rozwiązać skalowanie się dmg.

W Falloucie sobie nie wyobrażam nielevelowania, rozdawania punktów i wybierania perków. :P

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

Teraz boląca bomba prawdy - Dark Souls byłoby jeszcze lepsze bez levelowania. To samo z Falloutem.

 

 

<ucieka>

W F3 by to przeszło bo system lewelowania i tak był z.(pipi)any ale w F1/2? Nie ma takiej opcji.

Zresztą są gry,gdzie levelowanie i tabelki są integralną częścią tytułu i ich brak wpłynąłby imo negatywnie na gameplay i samą strukturę rozgrywki.

 

 

 

-widzenie przez ściany

O właśnie to! Kiedyś za takie rzeczy wywalano/banowano z serwerów na multi, a teraz nie dość że wrzucają to na legalu do online'owych gierek to jeszcze dodatkowo do kampanii dla pojedynczego gracza.

Odnośnik do komentarza

 

zastanawiam sie czy próbować platyne, przeglądam trofki i trafiłem na  "Otwórz każdą skrzynię w grze." - a w grze nie jest tak, że za niektórych otwarcie trzeba płacić real money? czy myle sie

o kurde to już wyższy level janusza, sprawdzać trofiki przed zagraniem w grę :lapka:

 

Kiedyś opowiadało  takim graniu Qbar z podcastu Forumogadka.

Przed zaczęciem gry obczaja acziwy, wbija na stronki opisujące ich zdobywanie, sporządza cały plan calakowania danej gry. I gra wg tego planu. Dla mnie to nie januszostwo, raczej jakiś totalny hardkor.

Odnośnik do komentarza

Tylko Ci sie wydaje, zobacz co sie dzieje z Akiba's Trip, Sound Shapes, Sleeping Dogs, naplywem Visual Novelek. Wszystko sie stackuje. Dodatkowo firmy wbijajace platyny za hajs mialy w roku 2014 rekordowa sprzedaz, wiem bo kumpel sie tym zajmuje.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ja tam lubię sobie zrobić jakieś acziki, nie przepadam jak w profilu mam 1% gry czy coś, ale generalnie wyje.bane i opczajanie road mapów żeby za pierwszym podejściem wycisnąć max jest zje.bane, farmie 40h w jakieś multi tylko dla pucharka, czy kupowanie kilku wersji gier żeby mieć kilka platyn tej samej gry i jeszcze najlepiej klepać naraz w dwie gry czyli jedną stacjonarnej a drugą na vicie jak ten grubas lukkpl to jest wtf dudu, i don't get it.

Odnośnik do komentarza

Ludzie sprawdzający acziki czy trofea przed zagraniem w grę są po(pipi)eni. Nie dość że psują to czasem spoilerują rozgrywkę. To jak praca po pracy. Nie ma w tym przyjemności:)

 

Ja nigdy nie patrze na trofea czy acziki. Sprawdzam tylko te które zdobędę bo czasem to pokłady beki. Ostatnio w danganronpie zdobyłem trofeum za wygranie wszystkich spraw bez uszczerbku na zdrowiu. Problem w tym że dopiero pierwszą sprawę skończyłem; ) oglądam co zdobyłem lub po zakończeniu gry co zdobyłem. Na wii u nie ma tego i dla mnie to żaden minus a wręcz plus bo wiesz że mniej januszy. E penisa sobie tam nie powiększą

Odnośnik do komentarza

ciężar kreatywności w grach przenosi się coraz bardziej w stronę gier indie, które to indie zaczynają mieć masowy rynek zbytu

 

Szczerze mówiac to z boku wygląda to tak, że większość "głośniejszych" indie to kopie kopii, jadące na patencie "grafika i nostalgiczny klimat 8/16 bitów, ale w 201x roku". Jak się mylę, chętnie poczytam (niewiele indorów zaliczyłem do tej pory).

 

Swoją droga, chętnie bym sprawdził jakieś gierki robione na patencie "pikselowate 3D z PSXa".

Odnośnik do komentarza

Po pierwszych 40 min. z grą, sądziłem, że powędruje wzorem Rage na półkę, a odwiedzać ją będę tylko ścierając kurz. Później jednak się rozkręca. Wybory moralne, których The Wolf Among Us by się nie powstydził. Gra nie prezentuje się dobrze. Policzek dla twórców, że reedycja takiego Metro wygląda kilka klas lepiej. Audio ni ziębi, ni grzeje. Szepczący do siebie bohater raczej irytuje. Strzela się przyjemnie, choć dobrze, że stara szkoła odchodzi w zapomnienie. Całość niepotrzebnie jest rozbijana przez szukanie przedmiotów oraz taką, a nie inna mapę często bez oznaczenia tego co mamy znaleźć (bezsens).

 

auć, ale raka dostałem

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...