Skocz do zawartości

Janusze gamingu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Oba portale z tymi konsoloami prowadza jakies dzieciaki chyba,te teksty typu najpotezniejsza konsola swiata. :yao:

I tak sa najlepsze komentarze typu "czego sony nie da do plusa thiefa,przeciez jest on warty pare zlotych,ja nie chce grac w gry z androida.

Sam jestem januszem ale tam to jest cebulactwo i januszostwo over 900.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Wlazłem na tym profilu do komentarzy odnośnie oferty plusa, oprócz masy januszowych tekstów było to:

 

LJAeonu.png

 

 

Marnujecie się klapki na tym forum, jakbyście prowadzili krucjatę na facebooku, to otrzymywalibyście nagrody od SONY. Jak myślicie co dostał Daniel na pw od PLAYSTATION? Kod na bloodborne? Na dying light? Białe ps4?

Odnośnik do komentarza

 

Ludzkie oko przy 25 klatkach widzi płynny obraz, to po co 30, o 60 już nie wspomnę, bo dla mnie to jest przerost formy nad treścią.

Mistrz :dynia:

 

Od dzisiaj profil PS Polska na Ryjoksiążce staje się moim ulubionym miejscem na poprawę humoru. Ilość debili i ich wypocin przekracza wszelkie dopuszczalne normy XD

Odnośnik do komentarza

Czy jak ludzie w komentarzach pod niusem o sprzedaży SOE jarają sie kondycja finansowa koncernu Sony, co najmniej jakby byli jego akcjonariuszami, to juz jest januszostwo czy zwykłe fanbojstwo?

Bo naprawdę, jak czytam tego typu komentarze:

dobrze zrobiło bo na tym studiu nigdy Sony nie zarobiło a tak choc troszke zniweluje straty

 

to pojęcie januszostwo gamingu aż się ciśnie na usta.

Odnośnik do komentarza

dee, ja ich nazywam bluberami gamingu

niby coś tam wiedzą, ale jak sie tak wczytac to pyerdolenie o szopenie i w ogóle dzikie węże z dupy wzięte

 

ale dlaczego obrażasz? i do czego konkretnie się odnosisz?

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nie czytaj wiec CW ;) tam kazda wiadomosc o dobrej sprzedazy PS4 i poprawie sytuacji finansowej Sony, swietowana jest co najmniej tak jakby to ich wlasna rodzina wychodzila z dlugow ;D

Lepsze to niż bekowanie i cieszenie się na każdy news o kłopotach finansowych Sony.

 

Też często widoczny trend w CW...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...