Skocz do zawartości

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Aby nie zakładać specjalnie nowego tematu zapytam tutaj, może ktoś poleci coś jeszcze w klimatach detektyw, morderstwo, zagadki?

 

Ograne:

- Sherlock Crimes and Punishments

- Sherlock The Devils Daughter

- Murdered: Soul Suspect

- The Vanishing of Ethan Carter

- Agata Christie ABC Mourder

 

Devils Daughter był najlepszy!

Odnośnik do komentarza

Ace Attorney (seria) 

Danganronpa (seria) 

la Noire

Zero Escape

broken sword seria (ostatnia częśc na ps4) 

grim fandago

gemini rue (polecam i pójdzie na pralce nawet) 

Wolf among us (od telltale podobne klimaty) 

 

a z klasyków co tylko pc to miło wspominam jacka orlando (moja pierwsza oryginalna gra może dlatego) oraz w świecie dysku Discworld noir  czy Blade Runner (najlepsza przygodówka w historii) 

 

 

Mam nadzieję że pomogłem 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Patrze wczoraj na psn i Sherlock Devil's Daughter w promoce dla abonentow PS+ za 80-parę zł. Glowe daje, ze kupiłem to z rok czy dwa lata temu za moze 8 zeta xd Przygladam się dalej, no okradli mnie czy co, jak to pobrać. A to okazała się jakas ponownie wydana wersja, gdyż rok premiery w opisie gry to 2021. Zakupionego Sherlocka w końcu znalazłem na dnie biblioteki i tam produkt był już z 2016r.

 

To jakas re-edycja, czy np. zdjęli grę bo pokłócili się z wydawcą czy cos, a potem wróciła taka sama pod nowym identyfikatorem (czyli np. sejwow nie zobaczy z wydania 2016), ceną i z nową datą premiery?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, _Red_ napisał:

Patrze wczoraj na psn i Sherlock Devil's Daughter w promoce dla abonentow PS+ za 80-parę zł. Glowe daje, ze kupiłem to z rok czy dwa lata temu za moze 8 zeta xd Przygladam się dalej, no okradli mnie czy co, jak to pobrać. A to okazała się jakas ponownie wydana wersja, gdyż rok premiery w opisie gry to 2021. Zakupionego Sherlocka w końcu znalazłem na dnie biblioteki i tam produkt był już z 2016r.

 

To jakas re-edycja, czy np. zdjęli grę bo pokłócili się z wydawcą czy cos, a potem wróciła taka sama pod nowym identyfikatorem (czyli np. sejwow nie zobaczy z wydania 2016), ceną i z nową datą premiery?

pewnie chodzi o chapter one

 

Odnośnik do komentarza

Nie, no mowie ze Devils Daughter. Chapter jest do kupienia osobno.

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP5205-CUSA26518_00-2515160832071212

 

Z poziomu sklepu mogę tylko kupic, a nie pobrać. Jedynie z biblioteki widzę tę "poprzednia" wersję tej samej gry stad moje zdziwienie. Cos o awanturze na temat licencji czytałem, ze zdjęli grę a potem wydali znowu. Mozna jednak się wkopać i zapłacić drugi raz za to samo.

 

O a tu mialem juz zakupiona w bibliotece. W ogole jest jakiś search tam? Przekopac się przez tonę gier zakupionych i demek to jakis dramat:

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP4008-CUSA03773_00-SHERLOCKHOLMESDD

 

Odnośnik do komentarza

Też się zdziwiłem bo jakiś czas temu  zastanawiałem się czy nie kupić za śmieszne pieniądze. Wszedłem właśnie na pspirces i rzeczywiście data wydania jest nowa i Devils Daughter jest z 2021 a Crime and punishments 2020. A z tego co kojarzę to zestaw był chyba za 18 zeta. Wydanie bundla z października 2021. A trzeba było kupić jak było za czteropak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...