Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do znawców tematu.

Czy tym sprzętem puszczę dźwięk z gry? Nie chodzi mi o rozmowy, poszukuję słuchawek. Xbox jest podpięty do monitora który nie ma głośników ani wyjścia słuchawkowego i jest problem

http://www.euro.com.pl/akcesoria-xbox-one/microsoft-stereo-headset.bhtml?from=pla&gclid=CjwKEAjww8eiBRCE7qvK9Z7W_DgSJABfOjf2AReVM7V0A52oRSLooZgXQWP8q4S-3yzvs3h3TW84VhoCa7Lw_wcB&gclsrc=aw.ds

Pytanie czy to się nada bo zwykłym headsetem co był w pudełku z konsolą nie udało mi się dźwięku puścić.

Ewentualnie jak ktoś ma jakieś inne sensowne rozwiązanie na podpięcie zwykłych słuchawek. 

W PS3 obraz miałem puszczony przez hdmi na monitor a dźwięk na słuchawki drugim kablem po RCA z przejściówka na minijacka, przy XO chyba tak się nie da.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Polecam headset od ps4:

 

http://www.mediamarkt.pl/gdansk-al-grunwaldzka/sluchawki-sony-playstation-wireless-stereo-headset-2-0,id-927762

 

z tą przejsciówką:

 

http://allegro.pl/przejsciowka-xbox-one-stereo-headset-adapter-24h-i4731456872.html

 

Może troche kosztuje ale jakość pierwsza klasa no i możesz tego używać na obu konsolach. 

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Witam

Chciał bym zakupić słuchawki do Xboxa One, i tu pojawia sie problem... Narazie znalazłem takie Mad Catz Tritton AX PRO + 5.1 a ponieważ zależy mi na prawdziwym 5.1 czy istnieje tańsza alternatywa? Oczywiście czy one w ogóle współpracują z Xbox One? W specyfikacji sprzętu niema wypisanego Xboxa One ale jak to jest w przypadku podłączenia dołączonego do słuchawek dekodera.

Z góry dziękuje za odpowiedz i jeśli znajdzie się osoba obeznana w temacie to mam jeszcze parę pytań.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za szybką odpowiedź.

Ten oryginalny adapter z tego co wyczytałem to tylko stereo.

A jak to wygląda z tym dekoderem? Mogę zakupić obojętnie jakie słuchawki z dekoderem, podłaczy go optycznym pod Xboksa, w ustawieniach zmienić na 5.1 i słuchawki będą działać w takim trybie(oczywiście chodzi mi o słuchawki z wieloma głośniczkami)? Bo niestety jestem w tym temacie kompletnie zielony.

Odnośnik do komentarza

Witam

Chciał bym zakupić słuchawki do Xboxa One, i tu pojawia sie problem... Narazie znalazłem takie Mad Catz Tritton AX PRO + 5.1 a ponieważ zależy mi na prawdziwym 5.1 czy istnieje tańsza alternatywa? Oczywiście czy one w ogóle współpracują z Xbox One? W specyfikacji sprzętu niema wypisanego Xboxa One ale jak to jest w przypadku podłączenia dołączonego do słuchawek dekodera.

Z góry dziękuje za odpowiedz i jeśli znajdzie się osoba obeznana w temacie to mam jeszcze parę pytań.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

dzialaja bez problemu. w pudelku jest instrukcja jak podlaczyc do ps4, x1 i wszystkie potrzebne kable. jak masz pytania co do trittonow to napisz

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie zagłębiałem się najprawdopodobniej na tyle w specyfikacji technicznej żeby rozwiać wątpliwości ale czy jest jakiś sposób aby mad catz tritton warhead 7.1 podpiąć do Xboxa One? Jak narazie wszystko fajnie pięknie ale akurat w przypadku kompatybilności wszystkich dodatków z poprzedniej generacji, Microsoft mógłby trochę pomóc....

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Zdecydowałem się na zakup słuchawek dla Gracza.  Nigdy żadnych nie miałem, więc jestem totalnie zielony.   Jedynie od czasu do czasu grałem na Sennkach HD 205 wpiętych bezpośrednio do TV.  Moje pytanie brzmi czy słuchawki 5.1 albo 7.1 w ogóle mają sens? Jak wypadają zwykłe stereo w FPSach typu Halo? Kuszą mnie TB 500x, ale cena jest sroga, więc może jest jakaś tańsza alternatywa? Budżet to około 500 zł :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

wszystko zalezy jak bardzo jestes audiofilem i na ile pozwala ci fundusz ale imo sluchawki 5.1 lub 7.1 maja sens bo serio masz wrazenie ze slyszysz dzwieki ktorych na zwyklych sluchawkach nie jestes w stanie wylapac ;)  

 

jezeli nie chcesz naginac budzetu to sluchawki stereo rowniez graja elegancko sam posiadalem Turtle Beach XO Seven z ktorych bylem bardzo zadowolony, niestety cos lewa sluchawka zaczela sie psuc, sklep w ktorym kupilem akurat nie mial  ich na stanie wiec zwrocili mi caly hajs i jakis czas temu kupilem Official Xbox One Stereo Headset z ktorych jestem rowniez bardzo zadowolony :)

 

co do x500 to nie wiem czy nie lepszym wyborem w tym przedziale cenowym bedzie SteelSeries H Wireless Headset

 

tylko radze poczytac recenzje lub kupic w sklepie w ktorym mozna bez problemu oddac bo one juz troche kosztuja :)

 

aha

 

jedyne co jest irytujace w xbox one ze poki co zadne sluchawki nie wspieraja odsluchu ;/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tyle, że ten oficjalny wydaje mi się strasznie tandetny. Z drugiej strony zastanawiam się czy nie wziąć tego adaptera, bo w domu mam niezłe  Sennheisery i Monster N-tune. Z tym, że są to słuchawki typowo do muzyki i szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy te stricte do gier czymś się różnią prócz mikrofonu ( który mam w (pipi)e :P)

Odnośnik do komentarza

nie wiem, ale caly urok posiadania gejmingowego headsetu to wlasnie mikrofon :D w XO SEVEN mozna wypiac mikrofon, dodaja kabelek dzieki ktoremu bez problemu mozna uzywac sluchawek z telefonem itd 

 

co do wykonania oficjalnego headsetu to nie jest zle, tak jak pisalem jest to moj drugi headset do xbox one i jestem strasznie zadowolony, z czasem moze zamienie na sluchawki 7.1 ale te ktore chca kosztuja prawie tyle co konsola ;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...