Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z ceną tego adaptera też pojechali. 20 funtów za kawałek plastiku to trochę przegięcie. 

Kubson grając np w Forze na słuchawkach od M$ słychać "osobno" samochody czy wszystko zlewa się w jedną całość? 

slychac osobno, ale nie ma co sie spodziewac cudow na miare 7.1 bo jakby nie bylo one sa stereo:)

 

kup sobie ktores z tych sluchawek na amazonie, a jak ci nie podejda to bez problemu je zwrocisz

Odnośnik do komentarza

 

Ja mogę sprzedać moje px4 bardzo mało używane. Na słuchawkach są jeszcze folie naklejone. Jak ktoś chętny to na pw możemy dogadać cenę itd

Grasz dalej na tych Astro czy kupiles sobie cos innego ?

 

A te dedykowane Sonki wspierają 7.1 wyłącznie na PS,co ? Na One już tylko Stereo. Kuźwa daje po (pipi)e ten MS. Wypuścili by dedykowany headset 7.1 za 99 Funtów i był by spokój. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sorka za post pod postem :)

 

 

Ok. Kupiłem oficjalny headset Xbox One. Będąc jeszcze w sklepie Game, wahałem się między nim a TB XO4. Jednak panowie sprzedawcy zgodnie stwierdzili, że różnica jest żadna. Powiedzieli mi też obydwoje mają właśnie te słuchawki w ogóle są 'highly recommended' :P

Co do samego headsetu przed zakupem widziałem go tylko w necie i wydawał mi się strasznie tandetny. Jednak  po wyjęciu z pudła okazało się, że jednak na żywo wygląda zdecydowanie lepiej. Nie jest to oczywiście górna półka, ale daje radę.  Jest niesamowicie lekki a te gąbki są super komfortowe. Dosłownie po chwili zapomniałem, że coś mam na głowie. 

Co do dźwięku to jest naprawdę nieźle. Czysty, jest sporo dołu no i czuć "przestrzeń" Z minusów to mogły by być ciut głośniejsze i kabel jest całkiem  z dupy. 

No ja  jestem bardzo zadowolony z zakupu, za tak małą kasę dostajemy kawał solidnego i dobrze brzmiącego  sprzętu. Jeśli ktoś się waha to szczerze polecam.  Dzięki Kubson za radę :) :piwo:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Odświeżam. Prośba o rekomendacje.., chce przeznaczyć koło 300zł - max 400 gdyby były sporo lepsze od tych z niższego przedziału ceny.

Pytanie techniczne, bo rozumiem że w tej cenie śmiga to na kablu, który podłączony musi być do tv? Dla mojego komfortu taki kabel musiałby mieć 4 metry najmniej :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość DonSterydo

Te słuchawki stereo od MS dają dźwięk bardzo dobrej jakości - szczególnie jeśli idzie o basy. Jakość wykonania też pierwsza klasa. Mają dość nietypową konstrukcję, ale za to są bardzo wygodne, nauszniki nie cisną, są bardzo miękkie, a i chowany mikrofon dobrze się sprawdza. Podbicie po wewnętrznej stronie pałąka jest pokryte gumą, więc headset nie lata na na głowie.

 

Biorąc pod uwagę, że sam adapter kosztuje ~ 100 zł, to słuchawki wychodzą ~ 150 zł. Za te pieniądze trudno będzie znaleźć (czyt. nie znajdziesz) tak dobrego headsetu stereo. 

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ale ten adapter to bardzo fajne rozwiązanie - masz pod palcami regulację głośności, wyciszenie i jakieś inne opcje. Lepsza wygoda niż podłączanie bezpośrednio słuchawek i majstrowanie albo na kablu albo w sofcie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie, mam Turtle beach stealth 400 pod ps4, pod XOne też śmiga ale oczywiście problem z mikrofonem. Czy dobrze myślę, że jak dokupie adapter do pada i podłącze do słuchawek kabelkiem , to dźwięk będzie leciał dalej z optyka, a sam mikrofon z adaptera?

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...