Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem jakimś audiofilem, ale uwierz mi, że ten hs działa przeciętnie. Nawet goldy podłączone pod adapter dawały bardziej szczegółowy dźwięk. Dla mnie w dzisiejszych czasach granie bez surround to jak granie w gry hd na kineskopie  :facepalmz:  Da się, ale nie wykorzystujesz pełni potencjału nowych gier.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

nie tyle o słuchawki co o zwykły headset chciałem zapytać. mój obecny ma już chyba dość bo albo trzeszczy albo mikrofon w ogóle nie działa. poza tym oryginalnym są jakieś inne kompatybilne ze starym portem? stereo nie lubię, chcę na tylko jedno ucho.

 

noszę się też z zakupem pada w edycji forza. on ma to nowe gniazdko to bym kupił jakiś zwykły hs od tele zakładany na ucho ale do tego czasu jednak komunikacja musi być. ehh, wiedział kiedy się spierniczyć, akurat jak wydatek goni wydatek to jeszcze spencer dokłada :/

Odnośnik do komentarza

kumpel podpiął od tele i działa, może też będę miał farta :) i tak noszę się z kupnem nowego pada to może już hs 3,5 ogarnę.

 

Figuś, ten TB jest na 100 pro zgodny z one? coś takiego właśnie szukam, albo słuchawkę zakładaną na ucho, coś jak tutaj http://allegro.pl/sportowe-sluchawki-hf-do-biegania-telefonu-za-ucho-i6396072872.html

Odnośnik do komentarza

kumpel podpiął od tele i działa, może też będę miał farta :) i tak noszę się z kupnem nowego pada to może już hs 3,5 ogarnę.

 

Figuś, ten TB jest na 100 pro zgodny z one? coś takiego właśnie szukam, albo słuchawkę zakładaną na ucho, coś jak tutaj http://allegro.pl/sportowe-sluchawki-hf-do-biegania-telefonu-za-ucho-i6396072872.html

Osobiście swojego z łoniakiem nie używałem, ale wydaje mi sie że powinny działać, ale jakby co to maja wersję dla XO https://www.morele.net/sluchawki-turtle-beach-ear-force-recon-30x-tbs-2308-02-789631/

 

pod kolor :P

 

Recon30X_a_082215.jpg

@edit

Na stronie producenta piszo że kompatybilne z XO i PS4

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No niestety jak chce się surround to trzeba położyć koło 1k zł. Niektórzy twierdzą, że nie czują różnicy między stereo a symulowanym 7.1. Ja czuje dużą różnicę. Imo różnica jest porównywalna z kinem domowym odpalonym w 2.0 i 5.1. Zawsze wiem skąd dobiega dźwięk.

Kiedyś porównywałem na ps4 z goldami dźwięk przez dongla w 7,1 i z pada po jack i była różnica. Teraz na x1 przesiadłem się z ms stereo na tb elite x800 gdzie jest dd/dts i jest przepaść. Ale to tylko moje odczucia. Najlepiej samemu przetestować.

 

PRAWDA polać proszę temu panu ;)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie dzisiaj odebrałem słuchawki Turtle Beach PX24. Mają virtual surround. Słuchawki fajne tylko nie miałem okazji zbyt długo pograć, bo akurat dzisiaj konsola się wysypała. Fakt, że na testowym gameplayu łatwo było mi zlokalizować źródło dźwięku. Minusem jest, że w tym trybie działania mocno przycisza dźwięki które na stereo są dobrze słyszalne. Np. Ktoś kto mówi za plecami jest ledwie słyszalny. Nie stanowi to problemu w przypadku strzałów czy wybuchów - te z kolei słychać dokładnie. Ciekawostką w tych słuchawkach jest tryb "superhuman hearing". Wzmacnia dźwięki tła. Faktycznie kroki nadbiegającego gracza słychać wtedy bardzo dokładnie. Jednak i tutaj minusem jest to, że w niektórych warunkach wzmacnia dźwięki tła które przeszkadzają, np. padający deszcz. Po około godzinie testów wstępnie jestem zadowolony. Czy warto wydać te 250 zł? Jeśli jak ja często korzystasz ze słuchawek i headseta. Jeśli mają Ci służyć wyłącznie do grania, to warto już zakup przemyśleć. Virtual surround jest klawy ale to tylko symulacja dts. Jeśli miałbym porównać je do dobrych słuchawek stereo z tej półki to jednak pod względem czystości dźwięku i wyrazistości basu Creative Aurvana Live (które też posiadam) są zdecydowanie lepsze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Od paru tygodni testuję nowe słuchawki i mogę śmiało polecić Roccat Renga. Nauszne, leciutkie i BARDZO wygodne (duże muszle, wygodne nawet dla osób noszących okulary czy dla kogoś z dużą głową). Co prawda nie są zupełnie zamknięte, ale gram głównie w nocy więc i tak to nie problem (za to nie ma problemu z "wentylacją" uszu). Jakość dźwięku super, na pewno spodobają się miłośnikom mocniejszych basów. Minusem jest dla mnie trochę za długi przewód, ale to taki minus na siłę. Można je kupić poniżej 200zeta (w tej chwili w Media Expert są za 179 zł).

 

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

 

No niestety jak chce się surround to trzeba położyć koło 1k zł. Niektórzy twierdzą, że nie czują różnicy między stereo a symulowanym 7.1. Ja czuje dużą różnicę. Imo różnica jest porównywalna z kinem domowym odpalonym w 2.0 i 5.1. Zawsze wiem skąd dobiega dźwięk.

Kiedyś porównywałem na ps4 z goldami dźwięk przez dongla w 7,1 i z pada po jack i była różnica. Teraz na x1 przesiadłem się z ms stereo na tb elite x800 gdzie jest dd/dts i jest przepaść. Ale to tylko moje odczucia. Najlepiej samemu przetestować.

PRAWDA polać proszę temu panu ;)

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Do mnie ten temat wraca jak bumerang. Ale 1k za słuchawki to jednak trochę dużo. Serio nie ma żadnej sensownej alternatywy dla tych TB?
Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja tutaj używam starych, wysłużonych TB X41? Dawno temu kupiłem je do X360. Po kupnie Xone przerobiłem moduł z oryginalnego hs (nie było jeszcze padów z jack) i od tamtej pory nadal cieszę się zadowalającym mnie dźwiękiem w grach :) Patrząc na ebay można je kupić w śmiesznych cenach (używane). Dodatkowo, gdy na rynku są pady z jack i przejściówki od MS i innych producentów, to podłączenie tego jest proste. Dźwięk z gry leci bezprzewodowo a chat oczywiście po kablu z pada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja tutaj używam starych, wysłużonych TB X41? Dawno temu kupiłem je do X360. Po kupnie Xone przerobiłem moduł z oryginalnego hs (nie było jeszcze padów z jack) i od tamtej pory nadal cieszę się zadowalającym mnie dźwiękiem w grach :) Patrząc na ebay można je kupić w śmiesznych cenach (używane). Dodatkowo, gdy na rynku są pady z jack i przejściówki od MS i innych producentów, to podłączenie tego jest proste. Dźwięk z gry leci bezprzewodowo a chat oczywiście po kablu z pada.

Też mam te słuchawki od ładnych paru lat, ale odkąd pojawiło się u mnie w juch sprzętu bezprzewodowego to coraz częściej mam jakieś przebicia czy trzaski (bo niestety te słuchawki nie są dual band). Ale faktycznie, jak ktoś szuka niedrogich (bo teraz można je znaleźć w śmiesznych pieniądzach) i bezprzewodowych słuchawek z mikrofonem to te X41 są naprawdę za(pipi)iste.

 

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...