Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z adapterem do słuchawek. Przed update kontrolera WYDAJE MI SIĘ, że dźwięk  sygnalizujący max/min głosności brzmiał dokładnie tak samo jak ten w oryginalnym chat headsecie dołączanym do Xboxa. (miły i delikatny) Teraz ten dźwięk jest stosunkowo ostry, taki mini pisk, jakby ktoś przejechał paznokciem po tablicy. Ktoś ma podobnie? Nie wiem czy to coś zmienia, ale adapter był dołączany do słuchawek Razer Kraken. Testowałem to na 2 padach i na dwóch jest tak samo. Also, to na pewno nie wina słuchawek,bo podpinałem inne i jest tak samo. 

 

Przy okazji, przy podpinaniu sluchawek do pada, przy urucamianiu gry itd itp. słuchawki "pukają" przez chwilę, jakby się nastrajały na audio. Cięzko mi to wytłumaczyć, ale chyba wiecie o co chodzi :P takie puknięcie/trzask. Czy to normalne? 

 

#RayosIJegoProblemyZXboxem

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Chciałbym sobie kupić jakiś dobry headset do XO. Koniecznie 5.1, czy tam 7.1 Najlepiej bezprzewodowy.

Zrobiłem research i zastanawiam się czy jest coś lepszego niż Astro A50. Czy te słuchawki ciągle muszą być podłączone do pada, czy tylko jak chcę używać mica?

 

Aktualnie mam podpiete przez adapter zenki pc 636d no i niestety nie jest to taka jakość dźwięku do jakiej jestem przyzwyczajony podpinając je do PC.

Ktoś poradzi?

Odnośnik do komentarza

Mam problem, kupiłem Stereo Headset nówkę sztukę i prawdopodobnie kupiłem z fabrycznie je.bniętym  adapterem, słuchawki na bank są dobre bo z PS4 działają z PC również, podpinałem pod trzy kontrolery i cały czas to samo, nie słyszę rozmowy w grupie ani dźwięku z gry. Miał ktoś tak na początku przygody z tym headsetem, może ja coś źle robie? Aha, wszystkie pady mam zaktualizowane.

 

 

Pomoże ktoś?

:lapka:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Słuchawki dotarły (microsoft stereo headset ) pierwsze wrażenie bardzo pozytywne , są dobrze wykonane i co najważniejsze mega wygodne . Jakość dźwięku jest również dobra, moje dawne TB 500p gdy miałem ps4 na pewno grały lepiej ale kosztowały mnie 450 zł ale nie jest to jakaś duża różnica , pomijając to, że tamte były 5.1. Ale najważniejsza jest cena , za te Microsoftu zapłaciłem 165 zł , zakładając że sam adapter jack kosztuje około 100 zł to koszt słuchawek wychodzi 65 zł . Ogólnie w tej cenie są bezkonkurencyjne. Tak jak inni użytkownicy bardzo je polecam .

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie czy originalne sluchawki od xone'a. Beda dzialaly rowniez z ps4 ( tzn czy mikrofon bedzie dzialal? Znalazlem je tanio z adapterem chce miec jeden zestaw do xone i ps4 a nie chce placic jak za zboze czy kupywac nowego pada do ona

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś szukał słuchawek, a nie ma jakichś wielkich wymagań to w MM mają stereo headset za 158zł

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/zestaw-sluchawkowy-stereo-microsoft-do-xbox-one-6

 

Ten sam headset można teraz kupić w CDP.pl za 144 zł opłacając zamówienie przez PayPal. Promocja jest ograniczona, więc radzę się spieszyć ;) Mniejsza cena pojawi się dopiero w koszyku przy wyborze płatności.

 

https://cdp.pl/xbox-one-stereo-headset.html

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Będzie działać, ale tylko na kablu i jak masz starego pada do XO to musisz mieć adapter do słuchawek aha i tylko stereo.

Dupa no i nie działa. Jak podpinam inne np od iPhone to działają. Jakieś koncepcje co zrobić aby zadziałał na jacku Playstation hs 2.0? Chodzi mi tylko o wyjściowy sygnał.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...