Skocz do zawartości

Just Cause 3


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

a to cos dziwnego ? CARSY mialem 6 dni przed premiera i chodzily srednio, patcha pozwolili pobrac dopiero w dniu premiery. Do Wiedzmina, na ktorego bylo embargo takze nie mogles pobrac latki do ostatniego dnia, a bez niej animacja plywala - wiecej takich gier zreszta bylo, gdzie serwisy wstawialy filmy z plywajaca animacja pare dni przed premiera bez aktualizacji producentow gry, wiec nie drwij..

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

tez testowalem gry, gdzie patch lezal na serwerach przed oficjalna premiera, dlatego moze zamiast wieszac juz psy na developerze, poczekajmy do premiery, ewentualnie niech ktos grajacy napisze, czy mogl pobrac juz aktualizacje poprawiajaca jej wydajnosc.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

xD

 

kupi sie kiedys na smoka jak bedzie za 2 euro na stemie

 

Na początku "takie panoramy wyświetla praktycznie bez spadków fps, nieźle",

 

a później jakieś randomowe akcje i framerate:

 

"--------------------_____________________________" XD

 

Optymalizacja jeszcze gorsza niż w F4.

Odnośnik do komentarza

Na ps4 podobno klatki stabilne, więc kolejna gra którą pewnie większość z(pipi)ie, ponieważ jak na XOne źle chodzi to gra z góry przegrana...

 

 

No to sie pospieszyles z tym prima aprilis. Na ps4 jest taka sama sraka jak na tym filmiku (moze troche lepiej/moze gorzej ale i tak gubi klatki jak cholera). Moge wam wrzucic streama prosto z ps4 po 20 to sie usmiejecie co sie bedzie dzialo jak wezme helikopter i wbije sie w jakas baze (20 fps albo i mniej).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Obie wersje nie są dobrze zoptymalizowane i jak ktoś gdzieś dobrze zauważył - na materiale DF jest początek gry, gdzie są najmniej złożone eksplozje (np. z jednym C4 gdzie później można używać chyba 4), więc im dalej w grze tym większe będą spadki.

Odnośnik do komentarza

Eeee tam, kuźwa, gdzie ja jestem? Na forum o grach konsolowych, czy na PeCetowym fap-forum z testami kart graficznych???

Kilka małych dropów i już straszna tragedia, "nie kupuję" i "poczekam aż dadzą w plusie"...

Sprzęty są słabe i tyle - cieszcie się, że w ogóle wyszło na PS4/XONE :)

Ja bym brał na premierę, gdyby nie dwie sprawy - nie ukończyłem (a w zasadzie - nie splatynowałem, bo ukończone już dawno) Just Cause 2, a także... sprzedałem PS4 (to chyba przeważyło:P).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W te recenzje po crapoucie 4 to można olać czeksm na wrażenia kilku osób z forumka.

 

@WrednyPL

 

No właśnie kiedyś o takich sprawach się nie rozmawiało bo gry na premierę na konsoli były gotowe. Teraz wypuszczają bete full price która nie trzyma 30 fps.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...