Skocz do zawartości

Just Cause 3


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuu... dobrze wiedzieć... Zaraz sprawdzę, bo u mnie Krew i Wino jeszcze się pobiera :)

 

EDIT:

 

Poszperałem w necie i jakiś koleś pisze o tym, że to bardziej pod nadchodzące DLC niż coś, co łata realne problemy. Podobno lekko poprawiono animację, ale spore czkawki nadal występują. Nawet jakiś filmik wrzucił, ale nic z niego nie wynika, więc Wam oszczędzę.

Z kolei jakiś typek na reddicie zauważył, że chyba ładowanie przyspieszono, a innemu zbugował się granat do wzywania zrzutu i nie może tego czynić :P

 

Ogólnie opis patcha "General bug fixes and improvements" wiele nie wyjaśnia, oprócz tego, że poprzednie miały podobne opisy, a z każdym kolejnym gra chodziła podobno coraz gorzej (nie mam porównania, bo przygodę rozpocząłem od 1.03).

Edytowane przez WrednyPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czy tylko ja mam problem z niektórymi misjami. Matko kochana jak mnie irytują misje gdzie trzeba kogos lub cos osłaniać a tu 90% fabularnych na tym polega ... Zeby jeszcze kompani cos pomagali to nie. Leci 5 odrzutowców 10 czołgów i pełno aut i spoko radź sobie sam a reszta to niedorozwoje. Mam teraz misje straż na murze czy jakos tak i po 3 lub 4 loadingach wyłączyłem to wściekły i myśle ze gra wyleci z dysku a rzadko zdarza mi sie cos zacząć na pleju i nie ukończyć głownie z powodu deficytu gier

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

rzadko zdarza mi sie cos zacząć na pleju i nie ukończyć głownie z powodu deficytu gier

 

Deficyt gier? To chyba tym szczęśliwcem, który posiada konsolę od dnia jej premiery i ma czas na systematyczne ogrywanie wszystkiego. Ja na chwilę obecną posiadam ponad 20 gier pudełkowych, kilka cyfrówek, a wiem że jest jeszcze cała masa interesujących mnie zaległości, które należałoby nadrobić - nie mam tylko pojęcia kiedy :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja poprostu nie mam kasy zeby kupować co chwile gry. Srednio kupuje 1-2 gry na miesiąc ale jest na szczęście mozliwosc pożyczania sobie gierek a mam kilku kumpli z pleją wiec często sobie cos podrzucamy i jakos to leci. Ale na jc3 jednak szkoda mi czasu i nerwów i raczej juz wiecej nie odpalę tego chłamu. Az cieżko mi uwierzyć ze mad maxa robili Ci sami goście bo tam sie zagrywalem

Odnośnik do komentarza

 

rzadko zdarza mi sie cos zacząć na pleju i nie ukończyć głownie z powodu deficytu gier

 

Deficyt gier? To chyba tym szczęśliwcem, który posiada konsolę od dnia jej premiery i ma czas na systematyczne ogrywanie wszystkiego. Ja na chwilę obecną posiadam ponad 20 gier pudełkowych, kilka cyfrówek, a wiem że jest jeszcze cała masa interesujących mnie zaległości, które należałoby nadrobić - nie mam tylko pojęcia kiedy :)

 

No jak ogrywasz takie gry jak Battlefield 4 czy watch_dogs to nie dziwota. :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

To fakt, choć nie jest to specjalnie uciążliwe. Kumpel wysłał mi kiedyś jakieś wyzwanie i nie mogłem go już odpalić, bo się przedawniło czy coś...

Zauważyłem, że na PS Store nie ma jednego dodatku, tego z mechami. Niby sam mech jest, ale to raczej nie to, tylko sam pojazd.

Sky Fortress (49zł) i Bavarium Sea Heist (21zł) są obecne, ale tego jednego brak - ktoś coś wie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie grałem i nie mam zamiaru bronić technicznej strony jc3 ale z tego co pamiętam z jc2 to fabuła prawie nie istnieje. Nie w tym jest fun, tu fun jest w piaskownicy i rozpierdzielu. Jak ktoś chcę kupić jc dla fabuły to powodzenia. to tak jak byś kupował gry tt dla mechaniki rozgrywki :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie - to mega przyjemny odstresowywacz, do którego nie trzeba przywiązywać większej uwagi. Robi się rozpierduchę, zalicza challenge i czasem jakieś misje... To idealny tytuł na granie "z doskoku", podobnie zresztą, jak część poprzednia - gdy żona w kuchni obok tłucze garnkami, to nie odpalę przecież Alien Isolation, czy innego The Last of Us - wtedy na ratunek przychodzi Rico i jego przygody, skomplikowaniem rozgrywki przypominające "Symulator Kozy" :P

Odnośnik do komentarza

Dziś znalazłem przypadkiem krowę na pastwisku. Przywiązałem jej obie raciczki do pobliskich filarów i jednym szarpnięciem naciągnąłem linkę. Bardzo fajne krowie yoyo powstało. Zmęczony zabawą, pofrunąłem dalej na wingsuicie by potrolować w innej wiosce. 

Chyba szybko gierki nie sprzedam, bo to w końcu sandbox, do którego chce się wracać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jak tam wersja na X1. suteq, Ty miałeś? Od czerwca coś jeszcze poprawili? Na DF widzę analizę z wersji 1.0.5 i spadki do 15fps podczas zadym wciąż mają miejsce. Jak to tak ma wyglądać to gierki nie chcę, no ale łudzę się, że może coś jeszcze zdziałali.

 

ja pier,dolę nie wierzę, że napisałem takiego posta o grze na kąsole. branża [']

Gram w Just Cause 3 od miesiąca i zero problemów z połączeniem z siecią (wersja cyfrowa). Tak w ogóle bardzo fajny sandbox, gra się lepiej niż wskazują na to recenzje i opinie w sieci. Dużo pomogły kolejne patche, bo nawet z loadingami nie ma dramatu.

O, czyli od czerwca coś się działo, więc moje nadzieje nie są takie bezpodstawne.

Odnośnik do komentarza

Nie ma dema, nie ma wersji trial, a kupować grę żeby tylko "sprawdzić" to trochę lipa ;).

 

Wiadomo, że spadki są, ale w JC3 są one dość znaczne i zauważalne, że wiele osób na ten aspekt narzeka. Dlatego jestem ciekawy, bo narzekania mogą być z okolicy premiery, a do dzisiaj jest już lepiej może.

Odnośnik do komentarza

sam się zastanawiam przez te promo na storze. Na razie hitman i inside kupione ale just cuase kusi za tą cene bo lubiłem jc2 i roz(pipi). Jak sandboksowych zapytajników nie lubię tak rozwałka w jc2 działała na mnie kojąco.  No ale jak spadki nadal są non stop przez 90 % gry to cholera raczej nie kupie

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

@raven

Gra przez 99% czasu działała w slow-motion. Tam jest średnio 20fps cały czas. Odradzam stanowczo bo to jest jakaś katastrofa pod względem technicznym. Jak masz możliwość(a masz) to ograj sobie na PC. 

 

Nie wiem jak teraz, ale jak grałem w lutym bodajże to było tragicznie. Wątpię czy cokolwiek poprawili w tej grze bo niby z jakiej racji? 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...