Skocz do zawartości

Just Cause 3


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

Oczywiście, że tak. Każdy kto grał w poprzednią część, wie ile miodu jest w tej serii.

 

A sugerowanie się ocenami z agregatorów - to był i będzie dla mnie śmiech.

Bo gdybym ja się tak sugerował, to bym w masę świetnych tytułów nie zagrał.

Miod na pol godziny/godzine. Tyle oferuje ta seria. Potem zaczyna sie nuda bo ilez mozna odbijac wiosek/niszczyc elementy otoczenia/zbierac znajdzki.

O watku glownym nawet szkoda wspominac bo jest cienki jak dupa weza. Takze jc to wydmuszka i tyle.

 

Ty, a jak wcześniej pisałem to samo, to napisałeś takie coś:

 

Tak się tylko wydaje. Dwójka też myślałem, że będzie nudna, a skończyło się na tym, że wyczyściłem jakieś 75% mapy ze znajdziek. :)

 

Trójka must have, mam tylko nadzieję, że zdążę ograć do tego czasu chociaż Fallouta. :obama:

 

 

Odnośnik do komentarza

@Ludwes

Tylko krowa nie zmienia zdania to raz, a dwa myślałem, że 3 będzie naprawdę prawdziwym sequelem, a nie JC 2.5. W dwójce jedynie z podcastem/muzyką w tle potrafiłem wysiedzieć więcej jak godzinę. 

I tak była nudna, ale przez te tło w postaci podcastów, które umilały mi rozgrywkę mam jakoś dobre wspomnienia z tej gry. :dunno:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

Czy po ustawieniu francuskiego jezyka w dashu PS4 gra uruchamia sie po francusku?

A pytanie zrodziło się w Twojej głowie po obejrzeniu powyższego filmiku, czy zupełnie przypadkowo? :P
Planuję kupić tą grę chrześniakowi zamieszkałemu we Francji na gwiazdkę.
Odnośnik do komentarza

Przy JC2 bawiłem się wyśmienicie i bardzo brakowało mi na tej generacji takiej piaskownicy dla doroslych. Długo niestety pograć nie mogłem, ale już wiem że będę się znowu dobrze bawił tworząc chaos na wyspie. Jedyne rzecz, która irytuje od początku to loadingi, framerate nadal potrafi miejscami chrupnac, ale ta gra to dla mnie idealne odstresowanie po całym tygodniu pracy...

Odnośnik do komentarza

In the 1.02 patch (132.1MB), you can expect:

 

Significantly improved loading times

Optimizations to online stats

General stability fixes

Fixed an issue related to challenges, wherein vehicles sometimes disappeared when starting a challenge

Fixed issues related to screen resizing and closing the game window before the game has fully started up

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pograłem dzisiaj godzinkę i wielkie rozczarowanie. Masa Bugów i niedociągnięć, sama grafika generacja wstecz, celowanie 2 generacje wstecz. Głos postaci i ich zaangażowanie cofnęło mnie o jakieś 15 lat gdy ruscy podkładali polski dubbing pod gry. A najbardziej irytuje mnie, że w tej grze nie ma muzyki, aż prosi się żeby podbijania wrogich baz leciała jakaś muzyka która by podkręcała atmosferę.

Odnośnik do komentarza

Godzinka to troszkę za mało, żeby wyrobić sobie zdanie o tej grze. Dziwne jest ale na początku grę skreślałem, tak i teraz kiedy porozbijałem się mniej więcej w połowie dostępnych w grze miejscówek nie wyobrażam sobie jak można o tej grze źle pisać. Zwłaszcza teraz kiedy załatano większość bugów i gra się bez jakichkolwiek cięć. Miało być JC2.5, a po kilkunastu godzinach jest już w mojej opinii pełnoprawna trójka :) 

Odnośnik do komentarza

nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w tak zabugowaną grę. żołnierze latają jak wystrzeleni z procy po melee, teleportujące się helikoptery, niektóre misje są prawie niewykonalne, mocne spadki FPS'ów przy większych zadymach. już nie wspominając, że w trakcie wyzwalania miasta czy misji kilka razy gra wywaliła do dashboarda

na plus ogromna swoboda i fun płynący z wysadzania wszystkiego co nas otacza, jednak to za mało

 

nie polecam 

Edytowane przez kristoff_mk
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...